Treść opublikowana przez Motor
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
u kowala ..... Ty Spanky kowali nie obrażaj Ten serwis to chyba FORD jak się nie myle... miał kiedys napewno autoryzacje...
-
[B5 ALL] Oceńcie jak to wygląda. Projekt na Photoshopie.
Ten styl tun.. opt.. należy do stylizacji hond civic,acurek,nissanów i innych szybkich bądz wsciekłych Audi lubi nisko i szeroko
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Fajno,fajno i mnie wywineło na wodzie..(ESP help me) no ale pewnie ciołeś 230 km/h, ja 180 hehe lata świetlne jestem za tym bolidem Twoim p.s 10 poduszek nie pozowoli zatonąć Ci w Wiśle :> (otwartych oczywiście)
-
[ALL B5] [B5 AVG] Avancior Motora był ... jest Marka.
Racja z tymi większymi felgami , symulacja pokazuje ,że nic więcej nie trzeba:) Shot with SP500UZ at 2007-06-26 no.. może przesadziłem wyszło ze 20 cali
-
[B5 ALG] A4 2.8 V6 193km Quattro
NO pikne 2.8 w opakowamiu S4 :th:
-
[B5 AFN] był przeciętny szary avancik
zzzzfoć go porządnie do okoła
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zawiewało i lało otro momentami..w taka pogode trza jechac na podziemny parking gdzies..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siemanko Czyli Torwar 19.00 odpada?Kurs do Promenady odrazu?
-
[B7 BKN] 3.0 TDI Q Avant ........................No to wreszcie moja lala :)
:th: nie złe przyspieszenie .. jak XJR ahh..nic dodać nic ująć :oklaski:
-
[A6 c5] 2,4Q Nojes fotkos... pieknos autkos :P
Pikna limuzyna :th:
-
Moja A4 quattro !! 1,9TDI 130PS
Dobry materiał do obróbki :th:
-
[B5 1.6] 1996 Złoty Metalik
Witka! Kolor często widziany na A3 Grill rozebrany z chromów Musisz troche ogarnąć te bryke bo nic nie widać i wklejaj szybko reszte.
-
Audi 1,9 TDi AFN 110KM Avant czarny
Gratulacje!! Auto konkret :th:
-
[B5 1.6] 1996 Złoty Metalik
Wybierz opcje Hot link forums. Wtedy je obejżymy:)
-
[ALL] Klimatyzowany schowek - gdzie jest i jak go zamontować
Pytanko... Czy nie zamarznie zmieniarka CD?? p.s u mnie pierwszy grzybek się pojawił
-
A4 B6 2.5 TDi Sedan :)
Lalka pojazd
-
[B6 1.9TDI] A4/S4 naprawione
No to jest nawet to Extra fota
-
[B6 1.9TDI] A4/S4 naprawione
chodziło Ci chyba że do tylnego zderzaka bo przedni już jest od S-ki a tylny zakłądam w tym tygodniu... zrobie fote i pokaże Ci o co mi chodzi.
-
[B6 1.9TDI] A4/S4 naprawione
Lala avancior-super spoiler do przedniego zderzaka B6 S4 i masz komplet
-
[ALL B5] [B5 AVG] Avancior Motora był ... jest Marka.
dzieki za coment no zrobie fote jutro bo kurcze mam tylko to co wisi..
-
[ALL B5] [B5 AVG] Avancior Motora był ... jest Marka.
napęd QUATTRO dla mnie to minus akurat:)[wydaje mi sie ,że ma sens w najmocniejszej wersji-osobiscie testowałem S8 i tam jest ok ale w dieslu takim słabym jak mój to mi nie pasi] brak mi szklanego dachu,zmieniarki MP3.sensora deszczu oraz świateł do jazdy dziennej i paru innych drobiazgów,ale życia by mi zabrakło na szukanie ideału :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czy ty chcesz sprzedać te 18' i zamienić na 17'?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Angela http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=12013.0 chyba to nie ta sama marka o , której rozmawialiśmy
-
[ALL B5] [B5 AVG] Avancior Motora był ... jest Marka.
DZIęKI ZA POZYTYWY I NEGATYWY NA TEMAT AVANCIORA.biore wszycho pod uwage i zabieram sie za Big przegląd-zawiecha,rozrząd,eksploatacyjne,(pęknie sakwa) ;( póżniej szukam nowych kółek-a relingi ,a właściwie ich brak delikutaśnie wyróżnia narazie ten wóz.. pomyślimy. ps.Wszystkie bryki ze spota dzisiejszego są Audiolomaniakalne (A6 sie tam zaplątało na sekund pare)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Super 1szy spocik odbyłem :> Super ludziska,miła atmosfera [nie to co na spotach hond type erów] Dzieki za info na temat mojego avanciora, nie wiedziałem o paru szczegółach...jestem oświecony ps.Co do Warsztatu w Regułach o nazwie CHIPTUNING to byłem tam klientem i gość może na tuningowaniu sie zna ale prostej usterki mi nie naprawił(po 3 dniach sam ją znalazłem)