Treść opublikowana przez jarek_ns
-
Przejście z kaseciaka 1din na radio 2din
Jak dotniesz klimatronika to popielniczka zostaje stara, przy ori 2din musiał byś zmienić popielniczkę. Co do stacji to pioneer w wyższych seriach z kompletem wyjść RCA, wbudowanym BT i nawigacją.
-
Przejście z kaseciaka 1din na radio 2din
2din ma jeszcze tą zaletę że taniej można wyrwać ciekawą stację. A jak ktoś cienko stoi z kasa to można dociąć swój klimatronik pod 2din.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Będzie -30 eibach prokit i 17" Evolo STP + pełny pakiet V6. Dokładki już są na aucie a końcówki może dzisiaj lub jutro będą, jak znajdę magika który biegle posługuje się palnikiem gazowym
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No ja jak bym w zeszłym tygodniu założył sprężyny i koła letnie to daleko bym najechał.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To u mnie wypas drogi po osiedlu odśnieżone były o piątej rano ale o szóstej jak odśnieżałem wyjazd z garażu to było już 15 cm nowego. Jak drzwi garażowe otworzyłem to było śniegu ponad zderzak w golfie.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Wolant weź przyjedź do mnie do pracy. Odgarniesz mi plac bo sprzęt do odśnieżania zabrali końcem lutego
-
Podłączenie głośników do bns 5,0
Poczytaj coś więcej a potem wygłaszaj swoje mądrości. Może wtedy się dowiesz co to jest podłączenie równoległe i jak się wtedy zachowuje impedancja.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To są te. http://allegro.pl/nakladka-wydechu-zagieta-diesel-nierdzewna-wildcar-i3032541715.html Jak nie bedzie chciał Wolant to ci je sprzedam. Wysyłane z mojego GT-P3110 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
I je chyba będą założone. Wysyłane z mojego GT-P3110 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Panowie zna ktoś jakiś warsztat gdzie dopasuja mi końcówki do tlumnika i ładnie spasują ze zderzakiem? A może Czikita monster garage lubi bawić się palnikiem? Wolant takie mam końcówki Z allegro I z golfa V6
-
Podłączenie Samsunga Galaxy S do standardowego zestawu głośnomówiącego
Adapter wyjdzie cię drogo. Sprawdź po wejściu do auta i włączeniu zapłonu przez pierwsze 30s. powinien być możliwy do wykrycia moduł BT, oczywiście jeśli jest. Fabrycznie był montowany pod dywanikiem przy fotelu pasażera. Ludzie często montują go za schowkiem. Taniej od adaptera wyjdzie cię zakup moduły BT Audi. Ze starego zestawu możesz wykorzystać mikrofon. Do Parrota tez możesz wykorzystać ten mikrofon tylko musisz dolutować wtyczkę jack 3,5mm
-
Przejście z kaseciaka 1din na radio 2din
Na allegro jest parę. Pamiętaj że Alpine do nawigacji potrzebuje dodatkowy moduł. Możesz rozejrzeć się za pionkiem tam są modele z wbudowaną navi.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Numeru nie pamiętam. Taka mała metalowa puszka. Przy zmieniarce i TV. Trzeba wszystko wyjąć no od przodu nie widać go.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Rafał Tuner TMC jest w lewym boczku bagażnika.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Rafał a ty już skończyłeś projekt?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Faktycznie z samego rana to ja chyba wstaje w nocy.
-
Przejście z kaseciaka 1din na radio 2din
Jak się nie zdecydowałeś jeszcze to śmiało możesz uderzać w stacje multimedialną 1 din. Tylko odpuść sobie stacje no name. Celuj tylko w używkę najlepiej Alpine. Jakość jest mega tylko zwracaj uwagę co sprzedają, bo zdarza się że zestawy są niekompletne a za brakujące elementy zapłacisz drożej niż za stacje, mam tu na myśli puszkę sterującą, wiązki też nie są tanie. Dlaczego odpuścić stacje no name, bo mechanizm wysuwania ekranu jest dość skomplikowany i w takich stacjach często szybko pada, a jakość dźwięku jest mizerna.
-
Podłączenie głośników do bns 5,0
Jak nie ogarnąłeś jeszcze tematu to są dwie drogi. Pierwsza po najniższej linii oporu podłączyć tył równolegle do przodu. Druga to kupić ori wzmacniacz z tuba i zrobić aktywny tył jak fabryka wypuszczała, ale jest z tym trochę dłubania i ciągnięcia kabli. dlatego dobrze jest kupić tubę z wiązką.
-
sygnal z licznika i skrzyni biegów do pioneer
Jakie auto? Jak b6 to sygnał Gala jest w zielonej kostce licznika pin 21 ale ostatnio próbowałem podłączyć pod niego RNS-D i nie działał.
-
potencjometr concert II
Wyjmij potencjometr i idź do sklepu elektronicznego, dobiorą ci zamiennik. Albo jest druga droga czyli kupno używanego radia chorus może być uszkodzone i podmiana potencjometru.
-
concert 2 głosnik centralny
Nie spali się bo jest spięty równolegle do przednich. Co do średnicy to nie powiem ci ale jest to coś małego 10cm lub mniej.
-
Transmiter FM zakłócenia.
Z transmiterem odpuść sobie. Zamiast wydawać kasę na takie cuda dozbieraj i kup radio z wyjściem na zmieniarkę, albo inne nie fabryczne. Przy nie ori radiu jakość dźwięku zrekompensuje ci z nawiązką straty w wyglądzie.
-
rns-e vs galaxy
Transmisje obrazu z GS3 na rns-e możesz uzyskać przez zastosowanie adaptera multimedialnego, który symuluje fabryczny tuner TV lub przez sam ten tuner, GS3 ma złącze MHL które służy do synchronizacji i przy zastosowaniu odpowiedniego adaptera transmisji obrazu. Jak zależy ci na samym dźwięku z radia internetowego to zastosuj adapter AUX i podepnij GS3 do radia przez kabel jack 3,5 mm.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To musisz z Kamilem pogadać może sprzeda ci Czikitę. Postawisz ją przy drodze u siebie i masz spokój z zimą zabije ją swoim blaskiem jak Chuch Norris[h=1][/h]
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Tylko co? u mnie ledwie postraszyło śniegiem.