Treść opublikowana przez jarek_ns
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
No to co działacie coś w Piątek? Bo jak przyjedziemy z Crisem i będzie Sądeczan więcej niż was to robimy rozpierduchę W b8 widziałem ładny okaz na KBC może byście do niego napisali?
-
System operacyjny Android
Poszukaj na XDA coś na bazie Andka 2.3.4 bez sense lub Miui. Ja miałem ten sprzęt już dosyć dawno ale najlepszy był według mnie cyanogen mod. Z custom ROMów myśle że najbardziej dopracowany. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To dawaj na PW. Szukam popielniczki 1din w alu szczotkowanyn 1nk Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Michał wybierasz się do gości od części? potrzebuje jeden fant.
-
Tempomat
Jak kupujecie czujnik to najlepiej ori bo w przypadku hamulca ciężko jest ustawić czujnik nie oryginalny.
-
RNS E Bluetooth + Android (phone)
Kodowanie to jest 07. 10 to adaptacja. W Kodowaniu zmieniasz trzecią pozycję z 0 na 1. Na piątym miejscu 7 lub 8 w zależności od tego czy masz kierę multi. A kodowanie w RNS-E masz poprawne? komunikuje się RNS-E z BT
-
Jaki telefon polecacie?
Zgadzam sie z tabą ale w niektórych dziedzinach android jest praktyczniejszy. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To Siara zabieraj go i dzialaj. A 1z ja przygarne. Ile chcesz za swoją dawaj na PW bo zaraz sie sępy zlecą Sent from my iPhone using Tapatalk
-
rns-e z seata do audi
Ja kiedyś przekładałem do siebie od kolegi z exeo. A ekran startowy zmienia się chyba w adaptacjach tylko nie pamiętam na którym kanale.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Łukasz zapytam się dzisiaj czy ma konto. Co od smarta to odpada w przedbiegach. A samochodu szukam dla brata dziewczyny. Jak by to było dla mnie To bym kupił FIATA SC ABARTH i przeszczepił silnik z punto sporting. 86KM w takim małym pudełku robi robotę ---------- Post dopisany at 07:48 ---------- Poprzedni post napisany at 07:45 ---------- Kto robi czikite 2 1998 Audi A4 1.9 TDi 110KM Quattro LANSCAR (2513250930) - motoAllegro
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jade jutro zobaczyc polo gti. Aż takich egzotyków nie szukam. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Bo akurat było z gorszego profilu
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Zaraz wkleję tylko nie chce mi się bawić w zamalowywanie numerów. ---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ---------- I zdjęcia. Foty pstrykał Cris. Jakby ktoś narzekał że ma zdjęcie z gorszego profilu to do niego pretensje Cytryna pasuje do nas I na koniec niestrudzona załoga
-
Tempomat
Czujnik. Odepnij wtyczkę i połącz piny powinien działać tempomat. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Nie działają głośniki z tyłu i sub w bagażniku..
A sprawdzałeś gdzie idą kable od głośnika? Najprościej jak instalacja nie była przerabiana było by kupić głośnik ze wzmacniaczem i podpiąć wszystko jak wyjechało z fabryki. Inaczej można założyć byle jaki wzmacniacz i odciąć wtyczkę i go podłączyć.
-
Nie działają głośniki z tyłu i sub w bagażniku..
Głośnik jest nokia ale nie widzę przy nim wzmacniacza. Z tego wzmacniacza powinien być zasilany drugi głośnik.
-
Nie działają głośniki z tyłu i sub w bagażniku..
No zdjęcia pierwsza klasa W żółtej kostce są kable? jak tak to masz instalację i problem jest z tyłu. Pisząc o lewym głośniku mam na myśli ten po stronie kierowcy. I na twoich zdjęciach nie widzę wzmacniacza. Przy magnesie. To jest głośnik nokia?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To kawał czasu. Jeszcze się rozmyśli
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To ładuj do A4. U Gładysza masz cały komplet pióra + ramiona za 230pln + ewentualne koszty wysyłki.
-
Nie działają głośniki z tyłu i sub w bagażniku..
wzmacniacz to jest mału układ scalony przy magnesie lewego tylnego głośnika. Zrób zdjęcie od dołu i wklej tutaj.
-
Nie działają głośniki z tyłu i sub w bagażniku..
Przy lewym głośniku powinien być wzmacniacz. Masz podpiętą kostkę mini iso do radia?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To jak jeszcze się ruszają to spokojnie je odratuje. Ja sobie założyłem AERO. Różnica w działaniu jest kolosalna miałem nowe zwykłe pióra i po zmianie na aero też nowe, jest kolosalna różnica.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Rozbierz i wyczyść mechanizm i będzie działać. Tylko musisz kupić albo zrobić sobie ściągacz do ramion wycieraczek.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Było by dosyć. Wieczorem ogarnę foty to wstawię. Dzwoniłem do Wojtak ma ale ja w tym miesiącu odpadam, już przekroczyłem budżet. Tak na marginesie to mam do sprzedania listwę 1NK na deskę rozdzielczą, zwykłe wycieraczki (pióra + ramiona) i pokrywę na koło zapasowe do B6 może ktoś potrzebuje.
-
wymiana radia chorus
Dźwięk powinien być lepszy, chociaż ja nie jestem zwolennikiem sony. Nie leży mi ich charakterystyka dźwięku. Potrzebne Ci będą następujące rzeczy. Ramka do radia nie ori chińczyk z allegro za 20pln lub ori audi Adapter aktywnego tyłu Separator antenowy klucze do wyjęcia radia lub trochę fantazji do ich zrobienia. Jak chcesz żeby radio gasło po wyjęciu kluczyka to musisz doprowadzić do kostki plus po stacyjce z wiązki kolumny kierowniczej (cienki czerwony przewód, dobrze jest sprawdzić miernikiem)