Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

talib1990

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez talib1990

  1. witka, ja leze chory w lozku, wyladowalem dzisiaj na pogotowiu, takiej k**wa anginy dostalem o 4 w nocy mialem 40.5 stopnia.... musze zdrowiec bo w piatek auto musze zawiesc do gazownika :kwasny:
  2. siemka, ja tez wrocilem hehehe, jeszcze zajechalem do kumpeli, ale nieźle mnie k**wa pociągło pod MC :gwizdanie: :gwizdanie:
  3. siemka chlopaki, czas do roboty iść mam nadzieje, że do zobaczenia :hi:
  4. mialem podobną sytuacje ale mnie koleś chciał brać na huki , dostal moj nr. telefonu, nocami jakies auta staly u mnie pod domem, gluche telefony. na imprezie go spotkalem i sie wywyzszal jak mi nie " dopier**lil " moja już ex. zgasiła go krótko bo opowiedziała jak prosił zebym go zostawił, jak to mowila przy jego kolegach z 3 paskami na dresie stracił całą " reputacje" w ich oczach i sluch po nim zaginał.
  5. a ważyło przy tym ponad 1700 kg ? no z kierowcą na pewno Koksik :kox: nie marudź :decayed: Gdzie jutro spot ??
  6. ja sie nie napinam omega była ok autem ale 115 km było totalnie za mało jak na tą wage, jedyny plus długa skrzynia dzieki ktorej było 2xx km/h naszczescie poszła na ślunsk
  7. a ważyło przy tym ponad 1700 kg ?
  8. to na gazie tyle leciała
  9. uuu ,noo ładnie sie rozpędziła oma ty sie k**wa nie śmiej :decayed: oma leciała 2 paczki Uploaded with ImageShack.us
  10. siemka chłopaki widzimy sie jutro :cool1: moja ex omega nie daje o sobie zapomnieć hahaha Uploaded with ImageShack.us
  11. też go widuje często koło pogotowia na czarnej. sam jestem ciekaw kto to.
  12. Daewoo Nexia 1.5 LPG --> Opel Omega 2.0 LPG --> A4
  13. kolego ja mam taki problem. jade na wprost jest ok skrecam w lewo jest ok, skrece kolami o 1* w prawo jest takie tykanie jakbym najechal na autostraadzie na ten nadlany pas na poboczu. tez sie zastanawiam czy to przegub czy moze lozysko, daj znac co wskórałeś
  14. pochwal się :gwizdanie: blaszki bo audika kupilem po szlifie a Daniel miał akurat elementy w tym samym kolorze, wiec tylko zmieniłem ale chyba do niego pojade po pare ciekawych innych rzeczy :evil:
  15. witać chłopaki :hi: ja niedawno z garażu wróciłem, zmieniałem tajle od Nosb'a :)
  16. a wyrobisz sie z wymianą do 19tej ? [br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 22:47_________________________________________________ seryjny miękki zawias ja jakoś zderzaka nie rozwalam o koleiny ;] tylko o Psy :gwizdanie: nie wiem, moze tak a jak nie to przyjade jeszcze ze zgniecionymi blachami :decayed:
  17. siemka, widzzimy sie jutro ;D? ja wlasnie wrociłem od Nosb'a
  18. moglem jechac z wami ale sprzatalem i pralem tapicere w audi a jutro trzeba na gliwice jechac z rana
  19. Witam zastanawiam sie nad zakupem skrzyni i wzmaka do mojego avanta przychodzi mi na myśl takie coś : http://allegro.pl/item1150143558_jbl_cs_1214b_wzmacniacz_mac_audio_pro_kable.html http://allegro.pl/item1119180063_skrzynia_basowa_jbl_cs1214_1000w_wzmacniacz_magnat.html http://allegro.pl/item1136821477_jbl_cs1214_cc_blaupunkt_ema260_zestaw_kabli.html słucham w wiekszosci hip - hopu i chciałbym mieć głęboki niski bass
  20. siema z rana :hi: trza isc posprzatac w Audi bo odkąd kupilem nie widziala szmatki ani nic i jeszcze Kędzior zostawił po sobie śmieci z Mc'a :decayed:
  21. ale cię ta D trzyma krótko :gwizdanie: nom , dobrze , że w ogóle na forum włazi :gwizdanie: nom szczęściarz z niego hehe można by nawet powiedzieć farciarz :polew: :polew: [br]Dopisany: 17 Lipiec 2010, 00:57_________________________________________________ stukałem się z dwiema niuniami przed tym jak przyjechałeś więc mnie było jeszcze czuć... z tymi cygankami co ci tak pitolą na skrzypeczkach pod blokiem :kox:
  22. siema :decayed: Keżor dzieki za ten przerywacz, odrobiłeś akurat tą linke hahaha wiecie, że Kędziorowi skarpety jebią rybą :polew:
  23. sprawdzenie bezpłatne dochowanie tajemnicy 50zł :polew: ale ja i tak wiem ze to auto ma 580 tys km i mialo wycinana podluznice i lewy próg żarcik :polew:
  24. wlacz gg:P
  25. ta awaria stulecia :polew: na gliwice sie kopsne w niedziele i popatrze za gratami

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.