Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

talib1990

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez talib1990

  1. :polew: co k**wa, zrobilem co mialem zrobic i do domu hahaha :polew:
  2. obiecane :tongue4:
  3. ja juz w domku :decayed:
  4. zjem lasagne i jade :decayed:
  5. no wlasnie gdzie Jak zwykle zero konkretów robi sie juz cimno wiec moze parking??
  6. no wlasnie gdzie
  7. byłem u keżora, podniósł auto i mówi że jest luz na lewym przednim kole, mówi, że to łożysko koła[br]Dopisany: 02 Sierpień 2010, 01:23_________________________________________________łożysko wymienione. ustapiło :evil:
  8. mam to samo, sprawdź cisnienie oleju na wolnych ma być min. 1 bar jesli bedzie powyzej wymien czujnik. jesli nie to musisz pompe oleju wyczyscic bo podobno w 1.8 sa niezniszczalne ale lubią sie zasyfić
  9. :hi:
  10. Skonczyłem w tym roku technikum mechatroniczne, maturka ładnie zdana, obecnie zacząłem studiować Inżynierie Bezpieczeństwa zaocznie i poszukuje jakiejś ciekawej pracy na terenie Śląska ( Katowice, Sosnowiec, Jaworzno i okolice ) Prawko, aktualna książeczka Sanepidowska jest.
  11. zobaczcie od 2.50.... ta blondyna i jej kocie ruchy..
  12. Witam Katoo :hi:
  13. namawiałem, przejedź się moją to zobaczysz ze to dopiero nie jedzie, brakuje mi dołu którego u Ciebie czuć już fajnie powyżej tych 2-2,5 tys obr
  14. siemka ja wlasnie wrocilem do domu, pojeździłem x5 4.4i jeszcze na koniec Kędzior, Basia dobrze mówi jedyne co możesz wyrwać to włosa na klacie :tongue4: ide spać, dzieki za fajnego spontan spota ps. Pucek czuje różnice i chce te 50 koni dodatkowe w najbliższym czasie :gwizdanie: :gwizdanie:
  15. to ja może opisze swoją sytuacje z użytkownikiem dawidx11 Sprzedaje aktualnie felgi 16" ponieważ zakupiłem 18 " ww. user dzwonił, pisał, że bierze felgi tylko żebym mu przesłał fotki, zrobiłem fotki wyslałem i myslalem ze wszystko dojdzie do skutku. Felgi ze względu na to, że zmieniałem je w małopolsce zostały u Podsi'ego w Krakowie w garażu. Więc mówie przez telefon kupującemu, ze jesli jest tak pewny ze bierze to nie ma problemu wsiąde po robocie o tej 22 do samochodu i pojade do Krakowa po te koła aby je mieć w domku, lecz jesli nie to niech poczeka do aktualnego weekendu to przy okazji je wezme. Mówi mi że jego brat jedzie tu w okolicy na jakies targi i ze w czwartek je wezmie. Mówie ok wsiadlem w samochod w srode z 40 stopniami gorączki po robocie i jade po te koła, felgi mam w aucie już jestem w drodze do domku a ten o to delikwent pisze mi sms'a tresci "jednak nie biore felg sorki za fatyge " aż mi jaja spadły jak to przeczytałem. Łapie za telefon lecz dopiero po kilku próbach odbiera. Pytam delikatnie czy sobie zdaje sprawe, że ja czasu nie mam na loterii wygranego, a on że nie mówił że na pewno bierze te koła.Wiec sie zdenerwowałem, z deka wydarłem a ten przez telefon do mnie co ja sobie k**wa wyobrażam i pieprzną słuchawka.... Chciałbym żeby w jakiś sposób został ten człowiek ukarany, ze względu za stracony mój czas, paliwo oraz przede wszystkim nerwy. Nie jestem złośliwy ani nic, ale doskonale wiedział w jakich godzinach jade po te koła i zadzwonic kilka dobrych godzin wczesnie, nie było by problemu żadnego... a nie w momencie kiedy juz wracałem do domku.
  16. siemka ja wlasnie wrocilem z krakowa od Podsiego i spadam spac narka :hi:
  17. Zawsze wymieniaj na całej osi miałem dokładnie to samo. walnięte było łożysko w lewym kole. Założyłem Optimal'a a co do wymiany, wymieniaj to co padnięte, po co wymieniać coś co jest defakto sprawne?
  18. kto wczoraj ok godziny 9-10 mrugał mi awaryjkami na koplanianej w sosnowcu ? srebrne b5 w sedanie na SO blachach
  19. siemka co tam ja wlasnie wrocilem z coca cabana :evil:
  20. Ciepły ja wiesz, że reflektuje na to
  21. Szkoda słow! Dokładnie Klocki i tarcze zamówione "ATE". Jutro wymiana Będzie trzeba sprawdzić jak auto się zatrzymuje z 200km/h do zera :gwizdanie: nie lepiej FERODO ? ja mam ATE i strasznie pylą i dużo ludzi to potwierdza :gwizdanie: Już zamówione, także... Te co mam "aktułalnie" też pyliły i w dodatku piszczały jak się rozgrzały Jak będą pylić to jeszcze pół bidy... oby tylko nie piszczały. a niech pylą ... byle nie piszczały i zatrzymały fure bo to ich zadanie...
  22. cześć audi zboku :polew:
  23. witka :hi: Kędzior ale masz kiche a nie alarm w aucie.. chyba z 5 minut ci po masce skakałem na kopalnianej a tu sie nawet nie włączy heh

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.