Treść opublikowana przez burus2
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
przez przypadek szukałem jak wymienić przegub, i jestem
-
Podpisz petycję dotycząca zakazu okrutnego traktowania zwierząt !!
Powinni powystrzelać takich ludzi
-
[B5 AFN] Wymiana kolektora na awx
wiem wywalam całkiem mam jeszcze pytanko ten chce kupić, i czy napewno jest od awx. Te co na zdjęciach widziałem na forum są takie same czy może wyglądają tak samo a mają np mniejsze kanały, bo gość nic nie napisał na aukcji z czego to wyjęte ani nic tylko kolektor 1.9 tdi
-
[B5 AFN] Wymiana kolektora na awx
stwierdziłem że chyba wywalę całkiem w sprzedam znalazłem przejściówke i jak to wygląda po wywaleniu i chyba sie zdecyduje. Ekologiem to ja jestem kiepskim a widze że ludzie maja a raczej nie maja i jeżdżą
-
[B5 AFN] Wymiana kolektora na awx
czyli sam kolektor odpada musiałbym kupić z egr od awx i bedzie ok
-
[B5 AFN] Wymiana kolektora na awx
mam pytanko jak wymieniacie kolektory od awx to podejdzie egr o afn, żeby go nie wyrzucać bo wolał bym go zostawić mam teraz w planie wymienić turbo na awx i kolektor i czy będzie plug&play,
-
[B6 AKE] Cieknące przelewy
a ja tam jestem zdania że jak było w orginale to niech będzie, może nie jest potrzebny ale na pewno nie zaszkodzi. W końcu po coś go tam wsadzili
-
[ALL B5] Jakie amortyzatory do tyłu??
ja mam u siebie krafty bo cierpiałem na brak kasy, jak narazie bez zastrzeżeń ale sie nie wypowiem bo zrobiłem dopiero 3 tysie czas pokaże co i jak a osłony możesz założyć ze starych amorów ja kupiłem nowe a i tak założyłem stare bo lepiej pasowały a nowe jakieś dziwne były za długie i w ogule inne ja drugi raz odbojów i osłon bym nie kupił brałem na allegro od gościa inter_moto plus taki ze rano zapłaciłem a na drugi dzień o 14 paczka pod drzwiami
-
[B6 AWX] Brak napięcia na świecach żarowych
u mnie zima zaczął sie problem z odpalaniem wiec zacząlem sprawdzać świece, zabardzo nie wiedziałem jak sie zabrać do tego nie miałem neta. więc wykombinowałem ze wykręce świeczke włoże w fajke dotkne masy włącze zapłon i zobacze czy grzeje zonk nie grzała. sprawdzam pozostałe i żadna nie grzała, wkładam próbówke w fajke żabke do minusa nie ma napięcia. wystraszyłem sie pojechałem do hurtowni po części i chłopaki mówią ze to normalne bo w tdi świece nie grzeja w plusowych temperaturach powyżej 3 czy5 stopni a ja to robiłem w garażu przy 15. a zeby sprawdzić świece to mi podpowiedzieli ze wystarczy kawałek kabla przytknąć do plusa ściągnąć fajke i dotknąć świeczki jak iskrzy przy dotykaniu to świeczka działa. Ja wymieniłem świece i problem z odpalaniem znikną bo miałem wszystkie walnięte . jak tak nie jest prosze sprostować
-
[B6 AKE] Cieknące przelewy
nie byle jakim ale takim co zapewni szczelność nie ma różnicy czy skręcany czy ściskany, ja za wymiane zabieram sie jutro bo u mnie też cieknie a za metr zapłaciłem 10zł50gr
-
[B5 AFB] Wymiana paska wielorowkowego
ja też miałem problem z naciagnięciem paska u siebie w 1.9 ale u mnie okazał sie walnięty napinacz paska nie dawał sie cofnąć o tyle o ile powinien po wymianie na nowy elegancko wszystko pasowało bez wysiłku. a stary napinacz niedość ze sie nie cofał to jeszcze grzechotał przy potrząsaniu tak kulki w srodku latały.
-
[B5 AFN] Problemy z mocą
wywalaj kata bez namysłu ja wybijałem swojego tak o bo lubie pogrzebać w aucie, nie miałem w związku z nim żadnych problemów ale czytałem ze lepiej sie zbiera od niższych obrotów. I faktycznie przy wybijaniu okazało sie ze w 1/3cia zapchana całkiem, chodzi o te waskie kanaliki w porcelanie reszta albo wcale albo przypchana do połowy. i faktycznie po zabiegu łapie niżej i słychać przyjemny swist turbinki :> Ja wybijałem, nie wspawywałem rurki żeby na przeglądzie sie nie czepiali auto ma przejechane 220tyś według licznika. Wywalenie kata polecam wszystkim powyżej 200tysi
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam