Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

burus2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez burus2

  1. zmieniaj sam filozofi nie ma, a 300zł w kieszeni u mnie przynajmniej tyle biorą a kąt wtrysku z wagiem też można ustawić
  2. podmień sobie z n18 będziesz wiedział czy to wina zaworu jak tak to normalnie wrócisz na n18
  3. mi sie przetarło na gumie od kolektora ssącego mała dziurka, na luzie przy gazowaniu nic nie było słychać dopiero podczas jazdy przy obciążeniu silnika świszczało, po wymianie gumy wróciło do normy
  4. gdzie nie zaślepisz będzie dobrze najlepiej w kolektorze wydechowym i ssącym reszte zbędnych kilogramów wywal albo kolektor ssący awx
  5. i nie wziarnika tylko wziernika, ale tym nie zagląda sie do silnika :gwizdanie:
  6. Podpinam sie mam problem kupiłem przekaźnik 389 zanim rozebrałem i zobaczyłem że mam 229 zamiast 377 i co mam z tym fantem zrobić bo widze że koledze szymoonk nikt nie odpowiedział a też ma 229
  7. ja zmieniałem bez softu i lepiej jechał możesz śmiało wymieniać i jeżdzić, a po wymianie wtrysków na 216 na hamowni na ori sofcie wyszło 135 kucy
  8. ja mam proste rury i jakoś niezauważyłem żeby mi kopciło chyba że ktoś samochód myje od święta to może tak
  9. wielbicielem boxów nie jestem ale rok jeżdziłem nie wiedząc o tym i myślałem że mam zdrową serie, ale przy virusowaniu wyszło i na boxie po zmianie turba na awx i wtryskach na 216 wyszło 149koni po wyłączeniu boxa na ori sofcie 135 także jak masz to jeżdzij i sie niemartw silnika ci niespierniczy, pewnie helmut w moim aucie pare lat z tym boxem jeżdził i nic sie niedzieje
  10. jak ktoś robił już wcześniej to zrzucenie przodu to 20 min i pompa nie jest napędzana rozrządem jak kupywałem rozrząd to sie pytali czy chce pompe czy nie, bo nie jest na rozrządzie i nietrzeba jej wymieniać
  11. racja sam z tylnym wiatrem i z górki 209 wyciągnął i to licznikowe zawyżone średnio 5 lub 6km/h a tu liczniki zamykają to po co mi turbo kolektor awx i 216, jak tu po wirusie liczniki zamykają
  12. ja spinke dostałem przy turbawce i tak chyba powinno być
  13. miałem ori amori i sprężyny -40 niezaciekawie było wróciłem do serii, a felgi et30 9cali keskina z naciągniętą 225 ocierały przy załadowanym aucie po powrocie do serii ok załóż a sie dowiesz
  14. lepiej sam sobie wyczyść i 200zł w kieszeni wielkiego problemu z tym nie ma
  15. wiem ale o 21.00 dopiero mogłem sie wyrwać i nawet nie przypuszczałem że jeszcze ktoś będzie
  16. jak podjechałem na zakupy to tylko 3 audiki były stanąłem obok ale na następny wpadne
  17. widze jelenia żyje, w końcu coś sie dzieje dawno na forum niezaglądałem a tu taka niespodzianka nawet ulotki o spotach na następny chętnie wpadne
  18. musisz kupić włącznik i sam ciągnąć wiązke jak masz rocznik 95 to lampy powinny być waleo
  19. benzyną ekstrakcyjna to deski nie zeżre jak pokapiesz
  20. poda mi ktoś numer uchwytów do lamp bo nie ma u mnie salonu audi ani vw, może w hurtowni motoryzacyjnej mi ściągną[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 11:37_________________________________________________a i jeszcze czy jeśli kupiłem valeo z ori xenonem to podpinam to według schematu na 1ej stronie i wszystko będzie hulać
  21. dzięki za pomoc wiem już o co chodzi problem tylko w tym że nie ma umnie w pobliżu salonu audi i zastanawiam sie teraz czy brać te spryski[br]Dopisany: 22 Październik 2010, 12:44_________________________________________________i jeszcze wie ktoś może czy hokejka od przed pasuje do polifta
  22. to gdzie takie mocowania można kupić bo za bardzo nie wiem o co kaman, spryski są z zaślepkami od przedlifta może wystarczy kupić zaślepki od polifta i będzie git jak nie to naprostujcie
  23. tak jak w temacie kupiłem lampy z ksenonem i teraz pytanie czy jak podłącze kostki według schematu w wątku Wątek: [ALL B5] Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż to wszystko będzie git, nic nie popale. przeleciałem cały wątek i wszyscy wymieniali na h7 a pózniej wstawiali hidy. mam a raczej miałem valeo.
  24. to jeszcze jedno pytanko spryski pasują ok a czy zaślepki są takie same jak mógłbyś jeszcze sprawdzić byłbym wdzięczny
  25. tak jak w temacie i czy spryskiwacze lamp ori z przedlifta pasują do polifta, czy może różnią sie kształtem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.