Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

burus2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez burus2

  1. mam to samo pompujesz hamulcem i pedał twardy i prawie wogule nie hamuje zostaw zaciski i tłoczki hyba że już trzeba coś robić ja wymieniłem zacisk tył bo nie było ręcznego nowe tarcze i klocki bosch, przeczyściłem pozostałe i zestawy naprawcze do przednich zacisków i dalej to samo. wina raczej w serwie i pompie hamulcowej ja zacząłem szukać używki może problem sie rozwiąże
  2. a ja od stacji bliska raczej zdaleka i niewlał bym tego do siebie :gwizdanie:
  3. i jaka cisza po walnym zgromadzeniu :gwizdanie:
  4. pytanie smarujesz hameraitem i póżniej barankiem boola nie stosowałem go ale hammerait żre sie z większością chemi z zwykłym barankiem, lakierem, nawet jak tydzień sechł to sie żarło, z boolem nie ma takiego problemu
  5. jakiej firmy kupiłeś kiedyś pisali że niby orginalne zf za 250zł nowe buczą i ciśnienia nie dają i to samo chińczyki żeby unikać pomp bez firmy
  6. przez przypadek sprzedający sie pomylił i dostałem alu lucasa, i pasuje szerokość na klocki taka sama, klocki łapie w tym samym miejscu co żeliwny i to samo mocowanie do jarzma więc jak kupi sie zacisk z przewodem elastycznym przykręconym do zacisku można podmienić z żeliwa na aluminium, tylko u mnie tak przewody pozapiekane że śruby sie obrabiają od miedzianego przewodu więc oddałem zacisk i biore żeliwny ale wszystko pasuje bez problemu
  7. też sie z tobą zgadzam naczytałem sie kiedyś że turbo awx, kolektor awx, wtryski 216 i będzie 170 kucy pojechałem na wirusa i mi powiedzieli że więcej niż 15x w moim wypadku 3 nie wyciągną bo gotuje sie w dolocie i jak chce coś więcej walczyć to fmic
  8. pisze co robiłem u siebie i za ile co do turbo to racja ale jak miałem kupić za 600 niewiadomo jaką używke ,wolałem regenerowaną z gwarancją. Jeżdze półtora roku i narazie git a i tak w planach wymiana na brd. a fmic zamknąłem sie w 400 na gotowo a robiłem tydzień temu, co do chipu to na grupówce ogarneli mi w dynosofcie jak miałem wtryski216 turbo awx, kolektor awx bez dopłaty ale było to półtora roku temu i grupówka 900zł a co do kulejących gratów coś może sie posypać ja miałem problem tylko z przepływką[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 16:31_________________________________________________ Pozbieraj graty i rób naraz turbo z wtryskami to będzie te 15x i zobaczysz jak szybko będzie ci brakować mocy też myślałem że turbo awx mi starczy a już rozglądam sie za pompą 11 i turbo brd
  9. wcale nie trza wywalać aż tyle kasy :gwizdanie: turbo regenerowane rok gwarancji awx 600zł oddajesz stare,przejściówka turbo 90zł kolektor ssący awx 60zł przejściówke spawałem sam, wtryski 216 1050zł nowe końcówki, co jakiś czas na forum za 800zł użwki można łyknąć, fmic 180zł od audi a5 rurki,opaski kolanka 200zł plus chip grupowy 700zł co daje 2880zł przy nowych końcówkach fakt że robocizna własna, trza mieć dostęp do kluczy i garażu i troche posiedzieć na forum aby ogarnąć co i jak sie robi
  10. już chłopowi fure na części rozbierają, ja chce boczki tył i zacisk lewy :polew: :polew:
  11. widze tylko że sie szwędasz po tych samych tematach wchodze sprzedam arre wchodze tu arre a nie pije tyle pije jak zwykle
  12. co jest nie masz co robić
  13. burus2 odpowiedział(a) na Siwy temat w 1.9TDI
    na powietrza filtrona więcej wzmocnień z tego kleju dali, jeżdze na filtronie, jeździłem na manie i knechcie i żadnej różnicy nie widze, jak dlamnie wsio ryba
  14. wie ktoś może gdzie można dostać w jeleniej opaski zaciskowe gbs skręcane nie te ślimakowe
  15. bo ktoś powinien wywalić z 50 stron paplaniny i zostawić same potrzebne do wyrezania wskazówki a większości sie niechce czytać i co 5 strone to samo pisze
  16. do 216 starcza spokojnie jeszcze seryjna pompa 10 a on chyba w serii ma 11 i mógł by poprawić opis bo w temacie aah a z boku rodzaj silnika ahh
  17. jak chcesz kup odsłonięty a ten sobie zostaw na zime , albo pogoń napewno ktoś kupi już niejedną audi z wieśniackim kartonem za grilem widziałem
  18. niepowiem ci ale jak brałem do siebie to w afn było pare typów bosch i pierburg różniły sie wtyczkami i ceną nowy pierburg prawie 600zł a bosz połowe niektóre mają wymieniane wkłady i można sam wkład wymienić chyba bosh, szukaj do siebie taki jak powinien być, ja znalazłem używke i miałem możliwość zrobienia logów i wszystko chula już 2 lata
  19. ale od 2.0 ten cieńszy bo od 3.0 8cm grubości trza dużo rzeźbić zderzak ja nawet niewiedziałem że są cieńsze i upychałem grubszy
  20. kiedyś to sie wciągało a nie stawało ale trendy sie zmieniają
  21. przepustnica na lince to ta technologia
  22. arek założył manetke i pociągnął kable do ecu i problem bo u niego nie ma tej białej wtyczki więc jak doczyta to będzie walczył dalej. A co do coolera ;( mrogal taki już włożył ale boczki przespawywał na alu i nie ma kratek,a ja mam bez przeróbki coolera i z kratkami więc chyba jestem pierwszy a i gdybym na siano nie narzekał to nie jeździł bym b5
  23. burus2 odpowiedział(a) na kominx temat w 1.9TDI
    na 100% puszcza w jedną stronę jakiś zaworek zwrotny czy coś w tym stylu
  24. o to mi chodziło żeby było razem i nieprzeszkadza to w ewentualnym demontarzu chłodnicy klimy ,a spawy takie są bo metal prawie plastiku od chłodnicy dotyka i zgrzew i chłodzenie takie smarkanie na raty
  25. a ja pochwale sie nową rzeźbą w aucie coolerek z a5 3.0tdi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.