Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

burus2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez burus2

  1. ty tak niezawstydzaj naszego prezesa bo wpisy wcześniejsze pousówał :gwizdanie:
  2. a co ma piernik do wiatraka, ja zalałem verve i padł mi alternator to co mam już nielać zalałem zwykłe on złapałem kapcia to co mam pchać czy tylko z górki jeżdzić
  3. ja u siebie ale w b5 szukałem tydzień tak mnie to wkurzało a winowajcą okazał sie sworzeń na dolnym wachaczu, strzykawką przez gume wstrzyknąłem troche oleju i po problemie cisza i spokój
  4. jak zedrzesz starą warstwe pierw pomaluj blache jakimś hameraitem lub choć podkładem a barana dopiero po wyschnięciu
  5. opcja szukaj nie zawsze działa, jak czytałeś wątek wiesz gdzie szukać to znajdziesz a jak nie to siedzisz godzine i szukasz różnych słów kluczowych i czasami nie znajdziesz, a tak jest wątek z dobrym tematem i łatwiej znaleźć, innym może sie przyda 7 i 9 - 1 i 23 + niebieska kostka licznik z cyfrowym zegarkiem polift
  6. same łożysko skf to koszt ze 130zł mi jakieś noname wytrzymało niecały rok a robocizna niepowiem ja sam robiłem tylko zawiozłem wprasować za 20zł
  7. dwie groźby na jednej stronie ty tak niestrasz bo sie wystraszą i nikt nie przyjedzie
  8. kup po kształcie chyba są dwa ja mam valeo taką łezke i kupiłem dwa lata temu zamiennik i śmiga bezproblemowo foto z alledrogo
  9. podłączasz waga wchodzisz jeśli dobrze pamiętam we wskażniki instruments 17 i robisz test wskaźników czy dobrze wskazówki wskazują i chodzą podświetlenie brzęczek i takie tam
  10. no racja mam półkubełki może jakaś bogatsza wersja i oba mam regulowane
  11. u mnie w obu sie podnosi a mam europe
  12. psiknąć ze 2 warstwy podkładu akrylowego papier wodny 800 wyjść na gładko i psiknąć nawet ze spreja
  13. tak jak wyżej tylko zanim wysuniesz panel z guzikami od klamki musisz śrubokrętem podwarzyć bo jest tam taki dynks ja nie podwarzyłem i prawie połamałem
  14. kiedyś miałem podobny problem ale sie niebawiłem i w otwór zamontowałem antene od cb a do radia kupiłem wewnętrzną i wrzuciłem pod podsufitke, a teraz są fajne anteny cichociemne do cb sirio3 czy coś takiego i antena radiowa i cb w jednym i wygląda jak ori
  15. chyba niema potrzeby na ramie ciągnąć tragedii niema jak podłużnice nie ruszone to tylko blachy
  16. wyssaj płyn strzykawką, tym metalowym sitkiem do góry a plastikową część tą dłuższą wsuwasz w prowadnice w boczkach zbiorniczka, przydadzą sie długie szczypce. u mnie wylatywało notorycznie co pare dni więc lutownicą zgrzałem prowadniczki żeby sie sitko niewysuwało i mam spokuj
  17. kolor taki bursztynowy pewnie mi sie tak działo z febi ,zmieniał kolor,wszyscy powiedzą pewnie że najlepiej ori z aso a ja np nic już poza orlenowskim atfiid czy coś takiego za 16zł ze stacji niewleje, wymieniłem na febi pompa wyła i po miesiącu znów bursztynowy kolor, zmieniłem na orlen i cisza jedna butelka starcza na wymiane całego płynu
  18. w pierwszej kombinowane a druga wygląda tak jak powinna jak masz przejściówke to brał bym drugą jeśli pewny jesteś stanu że ok, ale może jakieś spece sie wypowiedzą w tym temacie
  19. ta pierwsza ma już chyba przejściówke na wąż bez złączki może jeździła już w czymś oprucz passata,moge sie mylić, a czemu gruszka podciśnienia w inną strone to niewiem, jak dlamnie to ta druga ok wyglądem taka jak u siebie montowałem
  20. można rozwiercić osiowo otwory i w ten sposób podciągnąć trujkąt do góry i przykręcić go mocno niwelując szparę między błotnikiem a zderzakiem
  21. 0,6l to dookoła golfa 3 obskakuje bez maski i zderzaków, teraz drzwi w mojej audi 150ml i jeszcze zostaje z 50tka lakier akryl, ale lepiej mieć więcej niż mniej ewentualnie na poprawki i żeby niebrakło podczas malowania
  22. tylko ori nawet używka lepsza od chińskiego badziewia nowa podruba potrafi nietrzymać parametrów, ja jak kupywałem mogłem włożyć do furki i zrobić logi było ok więc wziołem pierburga za 100zł
  23. zielony też mineralny i taki był w orginale a mechanicy leją co popadnie byle wlali mineralny mi po febi zielonym pompa zaczeła padać teraz jeżdze na jakiejś tanioszy orlen atfiid czy coś takiego i lepsze niż febi po zalaniu pompa ucichła i wruciło wspomaganie[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2011, 23:32_________________________________________________ jest w dziale warsztat kręcisz kierownicą lewo prawo do oporu bez przytrzymywania w skrajnym położeniu bo szkodzi to pompie
  24. ja uporałem sie z wykręceniem że wspawałem imbus w śrube po tym jak obrobiła sie na okrągło, i poszło a psikanie pukanie nie dawało efektu a dwa dni wcześniej zaczołem psikać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.