Treść opublikowana przez burus2
-
[ALL B5] Zjada opony od środka
to jaka jest bezpieczna granica obniżenia ja mam 62cm od jezdni do błotnika i już druty widać a jeżdzą na niżej posadzonych
-
[B5 AFB] Problem wspomaganie
zaraz mnie pojadą ale ja nie wleje nic innego niż orlen atfiid czy coś takiego za 16zł na stacji benzynowej. U mnie było wszystko ok ale wymieniłem na polecany na forum febi i takie cyrki jak u ciebie po 13000km płun nie był zielony a brązowy, po zalaniu orlenowskiego polecili mi w warsztacie wruciło do normy, ale ten objaw oznacza że pompa sie kończy
-
[ALL B5] Nie dziala regulacja lapmy - przedlift
zdejmij lampe to tylko 2 śrubki i będziesz wszystko widział, zgrabne palce i wchodzi bezproblemu
-
[ALL B5] Dystanse zmieniające rozstaw śrub
jest jeszcze oś takiego jak szpilki pływające ponoć do 2mm dają rade ale nigdy z czymś takim nie miałem styczności może ktoś sie wypowie
-
[B5 AFN] Ile nadmuchac^^
ja mam 225/45/17 na feldze 9cali i jeżdze przód 2.4 tył 2.3 a nawet 2.5 tył 2.4 a na wulkanizacji przy zakładaniu nabili mi 2.7 ale to dlamnie za dużo
-
[B5 ADR] Lampy soczewkowe Depo . pytanie
ja miałem co prawda nie w audi ale żeby wpasować kierunek trza było go szlifować żeby ładnie dolegał do ale ze sprawdzeniem żarówki dobrze prawią
-
[B5 AAH] Kontrolki ABS
miałem to samo kabel przy czujniku u mnie prawy tył nie łączył i po usztywnieniu taśmą izolacyjną ok musisz podpiąć vaga i zobaczysz który ci nawala i co z nim niehalo
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
ja też sobie dobije posta i napisze 96rok i 260tyś a pewnie ze stówke cofki było a ostatnie 50tyś na turbie awx,216 , wirusie i jakoś sie jeszcze toczy
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
postaram sie być jak wydobrzeje bo choróbsko sie mnie czepiło
-
[ALL B5] Problem z wymianą łożysk
spawarka nakretka i działać podczas spawania od temperatury puszcza rdza i łatwiej sie odkręca
-
[B5 ABC] WYMIANA TARCZ TYLNYCH A4 B5 1997R 2.6 BENZYNA (ABC)
odrdzewiacz troche cierpliwości i pierścienie da rade przełożyć
-
[B5 AFN] różnica gruszki afn awx
tak jak w temacie wiem że od awx jest ciut większa ale auto łapie notlaufy a gonie do 4tyś i nie ma mowy o psj. moim zdaniem z gruszką coś nie tak. mam starą turbawke od afn i sie zastanawiam czy gruszka będzie pasować do turba awx i da rade nim sterować, może ktoś przerabiał i sie wypowie
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
dogass wiesz może jaki jest wymiar od błotnika do ziemi na maxymalnie podniesionym gwincie u ciebie
-
Piszczące hamulce w Audi A4 B6
jak zmieniłem na najtańsze klocki za 80zł tak miałem dopiero jak wymieniłem na boscha to przestało piszczeć ale miesiąc sie męczyłem
-
[ALL B5] Drzwi tylne
podejdzie wszystko to samo
-
[B5 AFN] QAP start
zrobiłem na tym prawie 40 tysięcy km przez 1.5 roku a więc dużo jak na cene zakupu, już są do wymiany i znowu je wezme bo za tą kase dają rade
-
[B5 1Z] Siatka grodziowa
na 100% inne mocowania na tylne kanapie
-
[ALL B5] Przekładnia czy pompa wspomagania??
kolego pompa pada bo po rozgrzaniu płynu nie trzyma ciśnienia i buczy mi polecili orlenowski atfiid na agonalny stan pompy i pomogło na niecałe dwa miechy, i tak musiałem wymienić pompe
-
[B5 AFN] Zła stabilność - problemy z przegubem ?
przecież pisze że sprawdzone
-
[ALL B5] Wyząbkowane opony,jest na to rada?
wybrzuszenie a wyząbkowanie jest różnica wyząbkowana opona nie traci na trakcji można ją normalnie używać tylko muze trza dać głośniej, są warsztaty co na maszynie ścierają troche bierznika i nie szumi ale mm już mniej, ząbkuje najczęsciej oś wleczona był artykuł na forum na ten temat wyząbkowane załóż na przednią oś i jeżdzij
-
[ALL] Koło zapasowe a "koło w sprayu" - wasze spostrzeżenia i sugestie.
od czsów eskorta woże normalny zapas, te spreje są do d..y ale to tylko moje zdanie, dziura w oponie powinna być na dole ja niemogłem zlokalizować dziury wprysnołem to badziewie holts czy coś i pianka zleciała w dół a ciśnienie uciekło przez dziure górą, dwie godziny czekałem aż kumpel sie zbierze i przywiezie zapas ze swojego dobrze że tylko 45km od domu a nie gdzieś dalej i od tej pory nierozstaje sie z pełnowymiarowym zapasem
-
[B5 AFN] Zła stabilność - problemy z przegubem ?
sprawdz tuleje metalowo gumowe tylnej belki jak mi sie wybiły auto mi pływało
-
[B6 AWX] Hamulce podczas stopniowego hamowania twardnieja
czytałem coś o łączniku gumowym w ścianie grodziowej że w b6 jest zamiękka guma i właśnie tak sie robi ,chłopaki wstawiali coś tam i było lepiej[br]Dopisany: 20 Maj 2011, 16:50_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=47779.msg517728#msg517728
-
[ALL] Tył stoi za wysoko - Dlaczego?
może ktoś wcześniej sprężyny z avanta na tył wrzucił i wyżej stoi
-
[B5 AFN] Dziwnie blokujące się wspomaganie
na moje oko pompa siada na zimnym płynie ok jak sie rozgrzeje robi sie rzadszy i stąd te problemy miałem tak na febim i przez to pompa siadła,ja wymieniłem na płyn orlen atfiid i pomogło na jakiś czas z półtorej miesiąca jazdy bez wycia i zanikającej wspomy ale póżniej to samo i czekała mnie wymiana pompy