Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

burus2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez burus2

  1. u kumpla były te same objawy i trzabyło czyścić manetke bo przestała prąd przewodzić
  2. też podjade, i też pocukruje prezesowi podziękowania za wmontowanie do mojej furki od roku kurzącego sie na półce tempomatu,jeszcze fis i będe w pełni szczęśliwy
  3. mam problem robie przejściówke z 2x26 (diesel)na 2x32+fis szara(benzyna angol) i pytanie nie łączy mi się z wagiem pod co podpiąć 20pin okabl diagnostyczne z żółtej26 pin jak podłącze pod zieloną32 pod pin 28 przewód k to wogóle z niczym nie moge sie połączyć. drugie świeci mi sie abs podpiołem niebieska26 pin8abs pod zielona32 pin21abs i sie świeci nie gaśnie mam komunikat od płynu chłodniczego takie f w wodzie jak odpale oil i coś z chamulcami jak sie pozbyć 26zółta pin 26 coolant temperature podpiołem pod 8niebieskiej32. Niedziała mi obrotomierz i prędkościomierz ale czytałem że trzeba przekodować na diesel i 4gary więc tym martwie sie póżniej narazie chce połączyć sie z wagiem
  4. witam ma ktoś za przeproszeniem debiloodporną rozpiskę z licznika 96 bez fisa na fis 2000 z cyfrowym zegarkiem i białym podświetleniem
  5. hehe to nie skrzynia taka ciężka tylko ty taki słaby
  6. wszczep jednomasa do mojego klekota zakończony sukcesem furka śmiga aż miło
  7. mi też vag nie chciał działać musisz kliknąć prawym i uruchomić jako administrator potem zezwolić i idzie przynajmniej u mnie
  8. jak dam rade to sie przyturlam twingolotem
  9. a klime popuszczasz od spodu bez ściągania zderzaka
  10. a ja mam doła coś ze skrzynią i sprzęgłem z okienka inspekcyjnego koła zamachowego opiłki metalu latają i coś sie posypało w środku jak odpale to rzęzi i coś sie mieli jutro zrzucam skrzynie, ps witam koleżanke
  11. tak pręt bodajże fi8 i płaskownik do blokady wałka chyba 4mm
  12. u mnie jak padał wtrysk sterujący podczas jazdy czasem sie krztusił, wymiana jest prosta wymieniłem na używke i spokój półtora roku tylko pamiętaj o nowej podkładce
  13. dogass wiesz ja to wkład czy grzeje to podłączył bym pod aku i zobaczył czy sie ciepły robi, a arek wyskakuje z takimi terminami jak omomierzem, zmieniana polaryzacja ,opornica rezystancyjna normalnie zaczne do niego jeżdzić audi naprawiać
  14. poszukaj czy w b6 jest grzanie automatyczne czy w tylnej szybie, w tylnej było w b5 a już nawet w b5 były automatyczne z tego co czytałem i wątpie by w nowszym modelu było w przycisku szyby, a w dzwiaach powinieneś mieć kable od grzania i sterowania rozumiem że dwa ci nie grzeją sprawdz drugie czy ma mate i czy działa
  15. jak wyżej raczej pompa pada jak używka to kiepsko trafiłeś ale chińskie podróbki nowe też potrafią być zje....
  16. jak przedmówcy piszą , a furka leży na glebie :gwizdanie:
  17. burus2 odpowiedział(a) na M.Arrkadiusz temat w 1.9TDI
    u mnie też tyle krzyczą za uszczelnienie więc cena chyba jak wszędzie
  18. taśma malarska do krzywizn pierw na czarno całą a póżniej zakleiłem środek i psiknąłem białym podkładem i 4 warstwy czerwonego spreya
  19. boxy najczęściej wpychają w obudowe ecu
  20. ja na zimówki odnawiałem szpachlówka uni novol była w garażu lakier akryl czarny połysk 20zł 2setki, sprej czerwony na obwódki chyba 16zł koszta śmieszne a lepiej niż na poodzieranych jeździć
  21. burus2 odpowiedział(a) na fiskuzz139 temat w 1.9TDI
    temat wiele razy omawiany
  22. kurcze wszyscy sprzedają swoje a4ki a ja tam pier... lubie swojego turboklekota i będe nim jeżdził
  23. wymień płyn wspomagania mi polecili fachowcy od pomp orlen atfiid, jest dużo gęstszy, powinno pomóc na siadającą pompe mi pomogło na 3 miesiące póżniej znowu to samo i pompa poszła do wymiany
  24. ja sie niezgodze teraz jak leje nie czuć różnicy ale przed wymianą wtrysków na 216 wlałem stp to przestał dymić a dymił solidne a stosuje teraz profilaktycznie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.