Treść opublikowana przez burus2
-
Brak świateł drogowych
u kumpla były te same objawy i trzabyło czyścić manetke bo przestała prąd przewodzić
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
też podjade, i też pocukruje prezesowi podziękowania za wmontowanie do mojej furki od roku kurzącego sie na półce tempomatu,jeszcze fis i będe w pełni szczęśliwy
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
mam problem robie przejściówke z 2x26 (diesel)na 2x32+fis szara(benzyna angol) i pytanie nie łączy mi się z wagiem pod co podpiąć 20pin okabl diagnostyczne z żółtej26 pin jak podłącze pod zieloną32 pod pin 28 przewód k to wogóle z niczym nie moge sie połączyć. drugie świeci mi sie abs podpiołem niebieska26 pin8abs pod zielona32 pin21abs i sie świeci nie gaśnie mam komunikat od płynu chłodniczego takie f w wodzie jak odpale oil i coś z chamulcami jak sie pozbyć 26zółta pin 26 coolant temperature podpiołem pod 8niebieskiej32. Niedziała mi obrotomierz i prędkościomierz ale czytałem że trzeba przekodować na diesel i 4gary więc tym martwie sie póżniej narazie chce połączyć sie z wagiem
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
witam ma ktoś za przeproszeniem debiloodporną rozpiskę z licznika 96 bez fisa na fis 2000 z cyfrowym zegarkiem i białym podświetleniem
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
hehe to nie skrzynia taka ciężka tylko ty taki słaby
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
wszczep jednomasa do mojego klekota zakończony sukcesem furka śmiga aż miło
-
Problem z silnikiem i błędami
mi też vag nie chciał działać musisz kliknąć prawym i uruchomić jako administrator potem zezwolić i idzie przynajmniej u mnie
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
jak dam rade to sie przyturlam twingolotem
-
Pasek wielorowkowy chodzi na boki ( film)
a klime popuszczasz od spodu bez ściągania zderzaka
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
a ja mam doła coś ze skrzynią i sprzęgłem z okienka inspekcyjnego koła zamachowego opiłki metalu latają i coś sie posypało w środku jak odpale to rzęzi i coś sie mieli jutro zrzucam skrzynie, ps witam koleżanke
-
[B5 AFN] Prośba o pomoc w ustawieniu rozrządu
tak pręt bodajże fi8 i płaskownik do blokady wałka chyba 4mm
-
[B6 BAU] Wtrysk sterujacy - czy jej sens wymieniac
u mnie jak padał wtrysk sterujący podczas jazdy czasem sie krztusił, wymiana jest prosta wymieniłem na używke i spokój półtora roku tylko pamiętaj o nowej podkładce
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
dogass wiesz ja to wkład czy grzeje to podłączył bym pod aku i zobaczył czy sie ciepły robi, a arek wyskakuje z takimi terminami jak omomierzem, zmieniana polaryzacja ,opornica rezystancyjna normalnie zaczne do niego jeżdzić audi naprawiać
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
poszukaj czy w b6 jest grzanie automatyczne czy w tylnej szybie, w tylnej było w b5 a już nawet w b5 były automatyczne z tego co czytałem i wątpie by w nowszym modelu było w przycisku szyby, a w dzwiaach powinieneś mieć kable od grzania i sterowania rozumiem że dwa ci nie grzeją sprawdz drugie czy ma mate i czy działa
-
[B5 ADP] Zanikające wspomaganie
jak wyżej raczej pompa pada jak używka to kiepsko trafiłeś ale chińskie podróbki nowe też potrafią być zje....
-
[B5 AFN] Czy to wina wahaczy geometrii czy coś innego??? Prośba o pomoc!!!
jak przedmówcy piszą , a furka leży na glebie :gwizdanie:
-
[B5 AHH] Pompa wtryskowa
u mnie też tyle krzyczą za uszczelnienie więc cena chyba jak wszędzie
-
[ALL] Regeneracja/odnowienie alufelg homemade
taśma malarska do krzywizn pierw na czarno całą a póżniej zakleiłem środek i psiknąłem białym podkładem i 4 warstwy czerwonego spreya
-
[B5 AFN] Parę pytań do fachowców spalanie ciśnienie itp
boxy najczęściej wpychają w obudowe ecu
-
[ALL] Regeneracja/odnowienie alufelg homemade
ja na zimówki odnawiałem szpachlówka uni novol była w garażu lakier akryl czarny połysk 20zł 2setki, sprej czerwony na obwódki chyba 16zł koszta śmieszne a lepiej niż na poodzieranych jeździć
-
[B5 AFN] Troche o EGR
temat wiele razy omawiany
-
[ALL B5] Zamiana kierownicy 4-ramiennej na 3-ramienną s-line
wieloklin ten sam
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
kurcze wszyscy sprzedają swoje a4ki a ja tam pier... lubie swojego turboklekota i będe nim jeżdził
-
[B5 AHH] Brak wspomagania kiery?
wymień płyn wspomagania mi polecili fachowcy od pomp orlen atfiid, jest dużo gęstszy, powinno pomóc na siadającą pompe mi pomogło na 3 miesiące póżniej znowu to samo i pompa poszła do wymiany
-
[ALL] STP- FORMUŁA CZYSZCZENIA WTRYSKIWACZY DIESLA
ja sie niezgodze teraz jak leje nie czuć różnicy ale przed wymianą wtrysków na 216 wlałem stp to przestał dymić a dymił solidne a stosuje teraz profilaktycznie