Treść opublikowana przez burus2
-
[B5 AJM] A4 B5 Licznik Problem/Wymiana
ale te wyżej też od benzyny napior1516 szuka diesla
-
[ALL B5] Różnice drzwi
ja w kombi mam od sedana wstawiasz swoją ramke i po problemie
-
[ALL B5] Ciemne lampy avant
są takie jasne zastanawiałem sie nad takimi do siebie ale jak zobaczyłem na żywo odpuściłem i swoje przyciemniłem lakierem do lamp motipa
-
Czy tak mozna ? Szersze z przodu węższe z tyłu ?
205 a 215 jakiejś drastycznej różnicy niema, wizualnie nawet niewiem czy bym zauważył
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
widze że tu sie dzieje :gwizdanie: jest dzisiaj jakiś spot
-
[B5 AFN] Rozmiar opon.
nie masz q więc możesz
-
[ALL B5] Instalacja pod czujniki klocków hamulcowych
też mam obcięte i zawsze jak kupuje to dają mi z czujnikami i każą obciąć zjeżdzone 4 komplety i nic sie niedzieje
-
[B6 AVF] Wymiana pompy wspomagania - oryginał czy zamiennik ?
tak jak wyżej zamienniki są beee , a tematów było mnóstwo
-
[ALL B5] Co to za guma na sprężynie
zgadza sie ale jedną niczego nie zdziałasz minimum 3sztuki
-
[ALL] Kiedy zmieniacie opony na zimowe ?
a ja za ściągnięcie starych i nałożenie nowych na alu 100 zapłaciłem widze musze tańszego oponiarza szukać
-
[B5 ADP] Podświetlenie panelu klimatronika
było o zimnych lutach ale to jak mryga wyświetlacz raz działa raz nie tak miałem u siebie ale mrygały obie strony,ale może warto sprawdzić
-
[ALL B5] Zacinająca się wkładaka zamka drzwi.
u mnie taki wynalazek 3lata już hula a brałem ze stig.pl czy jakoś tak u kumpla to samo i nic sie niedzieje,zawsze może wchodzić drzwiami pasażera
-
[B5 AJM] Pytanie o dodatki do paliwa
leje co jakiś czas ale niestety nic niezaobserwowałem może dlatego że silnik na pompie ale profilaktycznie stosuje a więc u mnie nic na + ani na -
-
[ALL B5] Co sądzicie o tych sprężynach?
niekupiłbym żadnych nawet firmy nie ma podanej no może te trzecie, ja kupiłem coś w ten deseń i na początku było ok a po 3miesiącach d*pa 2cm usiadła, więc sie wku..... i założyłem gwint lepiej używki szukać
-
[ALL B5] Co to za guma na sprężynie
guma usztywniająca zawieszenie jak sprężyny wychuśtane to takie coś wstawiają, ale to leczenie syfa pudrem, jak jest tylko z jednej to wyjmij stosuje sie je parami tyle samo po każdej stronie na jednej osi
-
[ALL B5] Zacinająca się wkładaka zamka drzwi.
za 100zł kupisz alarm ja założyłem sam nie jest to trudne, i będziesz miał drzwi otwierane z pilota i niebędziesz musiał wkładać kluczyka do wkładki i po problemie
-
[ALL B5] Co to jest?
nic nie ma tam być a przy wymianie kołyski te otwory powinno ustawić sie w osi ja tam wkładałem rurke metalową, jac coś żle pisze niech ktoś poprawi
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
nie wiem bo nigdy nie jeżdziłem ale tydzień temu kumplowi dwa górne prawe wymieniałem. Co mnie zaskoczyło to to że jeden sworzeń chodził ciężko jak na nowy wachacz przystało a drugi leciutko palcami sie ruszał. może jakiś sie trefny trafił ale po założeniu nic nie puka
-
[ALL B5] Tłoczek przód.
jak tłoczek skorodował nawet po wyczyszczeniu może puszczać trza było kupić nowy na allegro zestaw naprawczy 55zł tłoczek ze wszystkimi uszczelkami,przy tej uszczelce trzeba porządnie ten rowek w zacisku wyczyścić z rdzy wtedy łatwiej ta uszczelka wskakuje
-
[B5 ABC] Jak, albo jakim momentem dokręcić, tylne łożysko od tarczy hamulcowej?
dokręcasz tak aby śrubokrętem bez większej siły przesunąć tą podkładkę pod śrubą tak jest w książce o golfie 3 ale to taki wieśniacki troche sposób, ja tak dokręcałem przy wymianie u siebie i jest ok
-
[ALL B5] Zalany alarm problem
poszukaj syreny gdzie masz zamontowaną, może woda sie wlewa do tego kielicha i słabiej wydaje dzwięki
-
[B5 AJM] Problem z grzanym fotelem
da rade samemu tylko póżniej trza ładnie obicie ponaciągać
-
[B5 AFN] Zamykający się samoczynnie zamek centralny
centralki zazwyczaj pod kierą albo pod klapką bezpieczników, odkęć osłone nad nogami i będziesz widział
-
[ALL B5] Wymiana pompki centralnego zamka
sprawdz zimne luty w pompce obejżyj je dokładnie u mnie przestała działać raz działała innym razem nie. Obyło sie bez kosztów wystarczyło poprawić luty i śmiga a już chciałem kupowąć pompke na podmiane
-
[B5 AFN] Swiecenie (!) + ABS
tak jak wyżej też mi piszczy jak spada temperatura bo aku już pada