Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

burus2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez burus2

  1. tylko na 2 zdjęciu brakuje jeszcze jednej dziurki na 2 uchwyt coolera
  2. może pomyśle nad hakiem jak silikonki dojdą bo dopiero skończyłem rezać ale da sie go upchac i w miare serie z wierzchu zostawić :>
  3. wale ten hak, audi sie niepsuje
  4. jeszcze silikonów nie założyłem ale to pryszcz, upchnołem go bez przespawywania boczków razem ze spryskami , kratkami a raczej namiastką, bo na brzegach mają 1mm grubości ale są i jeszcze halogeny zostawie[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 01:22_________________________________________________
  5. kurcze ;( nawet fotostory walnąłem a tu pupa byli szybsi
  6. wstawił ktoś już cooler od a5 3.0tdi czy jestem pierwszy
  7. burus2 odpowiedział(a) na boro80 temat w 1.9TDI
    ja ze zniżkami bo kumpel pracuje w motoryzacyjnym, płaciłem po 15 za ina na każdej szklance było wyryte a pakowaczem wtedy był rouvil, i wymieniałem sam ale ściągałem przód
  8. ale to chyba w dziale kupie
  9. to nie jest przewód którym woda ucieka z tej gumy wokół wlewu
  10. podpinam sie a co jeśli nie da sie go zatrzymać ręką (przez szmate na zimnym)
  11. dot 4 mi mechaniory wlewali
  12. możesz kupić wtryski z nowymi końcówkami 216 za 1000 a po odesłaniu swoich starych jeszcze dwie stówki oddają i masz praktycznie nówki sztuki
  13. zaworki pogięte przykra sprawa
  14. dogasso zapraszam trza będzie sie kiedyś zgadać na browara
  15. kolego mi pasek pk od alternatora pękł i wciągneło pod rozrząd i na strzępach tego paska przestawiło rozrząd, przeskoczyło tylko na pompie jak jechałem stracił moc i zgasł. niedało sie odpalić ale niechodził jak traktor i kręcił normalnie. Po ustawieniu odpalił i było ok. a jak piszesz że mocne stuki były to niezaciekawie ustaw tak jak powinno być i zobaczysz może będzie ok bo jak zaworki pogięte to lipa
  16. jeśli pomocą nazywasz picie browca, polecam sie na przyszłość
  17. Tak jak w temacie z wagiem dzisiaj pierwszy kontakt, mam problem z wtryskiem sterującym więc sprawdzam kanał 13 i nie pokazuje mi wartości na 4 cylindrze reszta jest ok a na 4 puste pole o co chodzi
  18. wielkie dzięki za pomoc zamówiłem żeliwny
  19. ale w czym chyba wyjaśnione pika bo aku za słaby, pada, a kotlet z 2008
  20. szybkie pytanie i można wyrzucić do kosza szukałem ale niewidziałem, mam zaciski z tyłu żeliwne takie bez użebrowań, a na allegro prawie tylko aluminiowe lucasa z użebrowaniem, i pytanie czy podejdzie zacisk do mojej furki plug&play lucasa czy sie różnią i nie da sie zamontować.
  21. jak poprzednik pisze tylko jeszcze można malować ten odbłyśnik płaski na dole lepiej wygląda a w świeceniu nie zauważyłem różnicy na gorsze oczywiście i kierunki da rade rozkleić mi sie udało
  22. przejściówka którą montujesz zamiast egr przykręcasz ją do kolektora a na nią gume od icka
  23. miło było poznać ekipe z jelonki spoty obowiązkowo wpisze na stałe w kalendarz :>. arre mijaliśmy sie przed pasiecznikiem jak wracałem z lwówka, ale nawet nie zwróciłeś uwagi[br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 20:51_________________________________________________a i dogasso zrobiłeś wioche że sciągnołeś sponsorów jedyna a4 którą kojażyłem przed spotem z jelonki, wyblakła nie żuca sie w oczy tak jak poprzednio
  24. weż strzykawke z igła zaciągnij oleju i wstrzyknij przebijąjąc gume na sworzniu wachacza, tak żeby nasmarować sworzeń, u mnie pomogło teraz cisza

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.