Treść opublikowana przez burus2
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
tylko na 2 zdjęciu brakuje jeszcze jednej dziurki na 2 uchwyt coolera
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
może pomyśle nad hakiem jak silikonki dojdą bo dopiero skończyłem rezać ale da sie go upchac i w miare serie z wierzchu zostawić :>
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
wale ten hak, audi sie niepsuje
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
jeszcze silikonów nie założyłem ale to pryszcz, upchnołem go bez przespawywania boczków razem ze spryskami , kratkami a raczej namiastką, bo na brzegach mają 1mm grubości ale są i jeszcze halogeny zostawie[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 01:22_________________________________________________
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
kurcze ;( nawet fotostory walnąłem a tu pupa byli szybsi
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
wstawił ktoś już cooler od a5 3.0tdi czy jestem pierwszy
-
[B5 AFN] Stukające popychacze
ja ze zniżkami bo kumpel pracuje w motoryzacyjnym, płaciłem po 15 za ina na każdej szklance było wyryte a pakowaczem wtedy był rouvil, i wymieniałem sam ale ściągałem przód
-
[B5 AWT] Klapka spryskiwacza ksenona
ale to chyba w dziale kupie
-
[ALL B5] Przewód od wlewu
to nie jest przewód którym woda ucieka z tej gumy wokół wlewu
-
[ALL B7] Wiskoza się nie kręci...
podpinam sie a co jeśli nie da sie go zatrzymać ręką (przez szmate na zimnym)
-
[B5 ADP] Miga kontrolka od ręcznego!
dot 4 mi mechaniory wlewali
-
[B5 AFN] Jaki klucz do odkręcenia kierownicy??
na 100% 24
-
[ALL] Od czego wtryskiwacze
możesz kupić wtryski z nowymi końcówkami 216 za 1000 a po odesłaniu swoich starych jeszcze dwie stówki oddają i masz praktycznie nówki sztuki
-
[B5 AFN] Łupanie silnika i rozrząd
zaworki pogięte przykra sprawa
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
dogasso zapraszam trza będzie sie kiedyś zgadać na browara
-
[B5 AFN] Łupanie silnika i rozrząd
kolego mi pasek pk od alternatora pękł i wciągneło pod rozrząd i na strzępach tego paska przestawiło rozrząd, przeskoczyło tylko na pompie jak jechałem stracił moc i zgasł. niedało sie odpalić ale niechodził jak traktor i kręcił normalnie. Po ustawieniu odpalił i było ok. a jak piszesz że mocne stuki były to niezaciekawie ustaw tak jak powinno być i zobaczysz może będzie ok bo jak zaworki pogięte to lipa
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
jeśli pomocą nazywasz picie browca, polecam sie na przyszłość
-
[B5 AFN] nie pokazuje wartości wtrysku w kanale 13
Tak jak w temacie z wagiem dzisiaj pierwszy kontakt, mam problem z wtryskiem sterującym więc sprawdzam kanał 13 i nie pokazuje mi wartości na 4 cylindrze reszta jest ok a na 4 puste pole o co chodzi
-
[ALL B5] Różnica zacisków
wielkie dzięki za pomoc zamówiłem żeliwny
-
[B5 AHL] 3 piknięcia przy odpalaniu
ale w czym chyba wyjaśnione pika bo aku za słaby, pada, a kotlet z 2008
-
[ALL B5] Różnica zacisków
szybkie pytanie i można wyrzucić do kosza szukałem ale niewidziałem, mam zaciski z tyłu żeliwne takie bez użebrowań, a na allegro prawie tylko aluminiowe lucasa z użebrowaniem, i pytanie czy podejdzie zacisk do mojej furki plug&play lucasa czy sie różnią i nie da sie zamontować.
-
[ALL B5] Malowanie wnetrz lamp valeo przed liftem
jak poprzednik pisze tylko jeszcze można malować ten odbłyśnik płaski na dole lepiej wygląda a w świeceniu nie zauważyłem różnicy na gorsze oczywiście i kierunki da rade rozkleić mi sie udało
-
[b6 AVF] EGR czy trzeba......
przejściówka którą montujesz zamiast egr przykręcasz ją do kolektora a na nią gume od icka
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
miło było poznać ekipe z jelonki spoty obowiązkowo wpisze na stałe w kalendarz :>. arre mijaliśmy sie przed pasiecznikiem jak wracałem z lwówka, ale nawet nie zwróciłeś uwagi[br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 20:51_________________________________________________a i dogasso zrobiłeś wioche że sciągnołeś sponsorów jedyna a4 którą kojażyłem przed spotem z jelonki, wyblakła nie żuca sie w oczy tak jak poprzednio
-
[ALL B5] Trzeszczenie , jakies wasze sugestie co to moze byc.
weż strzykawke z igła zaciągnij oleju i wstrzyknij przebijąjąc gume na sworzniu wachacza, tak żeby nasmarować sworzeń, u mnie pomogło teraz cisza