Treść opublikowana przez dziadek
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Ty miron ale w tej twojej kozie jesteś pewien ze felga bedzie pasować tak dobrze jak na tych zdjęciach powyżej
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Na miejscu zostala ?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jest coś w tym co piszesz ale jest jeszcze opcja że w nowych autach nie czujesz tak prędkości - bo kiedyś jadąc golfem II 60km/h czułeś się jakbyś jechał 120km/h golfem VII - nie wiem czy akurat takie konkretne prędkości ale wiadomo o co chodzi
-
Takie tam 330d
Haha , przebieraly na plaze
-
Takie tam 330d
No podskoczyły , jak sie urodziły to ważyły po 1kg ... ...ten zwierz to maskotka Oliwii , sika za kotami a Natalia z kolei za rybkami
-
Takie tam 330d
Bo mi sie lepiej widzi niz sedan a coupe to inna półka cenowa
-
Takie tam 330d
A zapomniałem napisać ze egr juz działa , pomwymianie zaworka trzeba było błąd skasować bo blokował ... Tradycja musi byc , z serii dzieci w bagażniku bmw
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
1.4 w wolnossaku wiadomo ze jedzie tylko w okolicach czerwonego , ale odpowiednik z turbo ma dół porównywalny do diesla ... Zeby nie byc gołosłownym , moje byłe audi miało max moment obrotowy juz od 1400 obrotów , max moc przy 3800 Ps czyli lepszy dół niz AVF a to przeciez benzyna @dawidos Nie miałem telefonu przy sobie jak dzwoniłeś ,ma pozniej zapomniałem oddzwonić, jak w tej samej sprawie co ostatnio to jutro po19 mam czas wiec jakby co to dzwon,
-
Volvo v50 2.0D 136PS
Ja mam swoje bmw , służbówka zony ...ale jeździ sie fajnie ...No i na zimę w pola i lasy bedzie mozna sie wybrać bo ten RR ponoć to nie tylko bulwarówka a terenie tez sporo potrafi przekonamy sie ...ale nie róbmy bałaganu koledze w temacie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Panowie , ani jazz 1.4 czy audi 1.9tdi czy moje bmw 3.0d to nie sa auta do ścigania ...cos tam jadą , jedno lepiej drugie troche gorzej ale żadne szału nie robi ...do najnowszego superba a to przeciez kawał fury jest , jeżeli dobrze kojarzę wsadzają 1.4 tfsi a osiągi nie ustępują 1.9 tdi AVF
-
Volvo v50 2.0D 136PS
Panowie , jakoś mało uważnie czytacie forum ... ...audi poszło do Żyda bo tak drogie drugie auto stało sie zbyteczne . Tylko by stało i traciło na wartości . Trafiło sie auto służbowe i to całkiem fajne RR evoque 2.0T . Nie ma co narzekać a służbówka to najlepsze auto na świecie , wiec taka oto historia...temat o tym autku pojawi sie niebawem na forum...narazie stoi na detailingu od paru dni ... Nie ma sie czego bać to silnik psa ten sam co jest np w Peugeotach 407 ...w/g mnie to lepszy silnik niz VAG-a ...ale to moja opinia
-
Volvo v50 2.0D 136PS
Bardzo mi sie to autko podoba
-
Takie tam 330d
Dziś małe zwycięstwo , wentylator ruszył , oczywiscie w module kable nie łączyły ... Ale rozbierania było ... Poza tym sterownik swiec padniety chyba bo swiece przewodzą ...bałem sie je odkręcić i narazie zostały ale auto rozebrane to przyjdzie na nie pora ...muszę ogarnąć kogoś na wszelki wypadek ze sprzętem do wykręcania urwanych swiec ... Sterownik w poniedziałek jedzie kurierem do speca z Nysy Moduł wrócił i juz w autku , błędów świec brak ..ale zapomniałem jednego przewodu podciśnienia założyć - jutro sie okaże czy znowu będę musiał kolektor zwalać czy dojdę do niego jakoś ... No i wymieniłem zaworek podciśnienia sterujący egr na nowy bo nie było podciśnienia od niego i dalej nie ma czyli tak jakby on nie otrzymywał sygnalow od ecu ... Ktoś miał kiedyś cos takiego ? Dzis była walka z termostami...uff ciezko było ....tu pod maska nie ma kompletnie miejsca ...nowy płyn tez zalany . ...poza tym przepustnica z e60 dorezana teraz autko w końcu gaśnie kulturalnie ...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ty tu nie mędrkuj tylko profil sobie zmień
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
No to wychodzi ze miałeś racje Eeee, Jednak chyba nie masz racji ...ta aukcja ma błąd , masz w e39 po dwa wahacze na stronę na dole , u góry zwykle mocowanie Popatrz na realoem.com http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=DP81&mospid=47559&btnr=31_0255&hg=31&fg=10
-
Volvo v50 2.0D 136PS
"...oraz Francuskiego konsorcjum PSA." Czytasz tylko polowe zdania ? Ogólnie fajna furka , prowadzenie mega dobre jak to wszystkie "podłogi " forda, silniczek tez fajny ...jesteś pewny ze bez FAP - a jest ? Bo raczej wszystkie miały ...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Benzyny tez sa turbo i maja taki sam dolot jak i diesle
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
element pod maską
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Żaneta w delegacji, jestem sam z małymi - nie dam rady Nie potrzebuje ktoś zaworka podciśnienia do EGR-a/turbiny? Zamówiłem sobie do BMW to przysłali mi do audi ... taki zbieg okoliczności akurat jak sprzedałem audi
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ale napier.... może wyjdziemy dziś przed firmę w czasie pracy to popatrzymy ?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Zimermann gładkie kosztują 170-190zl , co sądzicie o tej firmie ...ogólnie na forach sa chwalone ale czy ktoś je miał , bielik jakies doświadczenia ze sklepu ?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jest plan
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
tarcze 325mm do małych nie należą chyba spróbuje, jak nic to nie da to wtedy kupie nowe - do stracenia koszt przetoczenia... montaz/demontaz i tak samemu Od dzis oficjalnie nie mam juz audi choć fizycznie stoi na parkingu ?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Wentylator chłodnicy Ma ktoś jakies doświadczenia z tarczami hamulcowymi po przetoczeniu? Warto sie w to bawić czy tylko nowe brać? Kiera mi lata przy hamowaniu w dresikwozie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Czyli zbierasz na cos grubszego Kto śmiga czarnym b7 avant 1.9tdi z numerami gd i ramkami klubowymi? Ciągnąłem sie dresowozwm dziś za nim na trasie gdansk -> elblag