Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziadek

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziadek

  1. Ty miron ale w tej twojej kozie jesteś pewien ze felga bedzie pasować tak dobrze jak na tych zdjęciach powyżej
  2. Jest coś w tym co piszesz ale jest jeszcze opcja że w nowych autach nie czujesz tak prędkości - bo kiedyś jadąc golfem II 60km/h czułeś się jakbyś jechał 120km/h golfem VII - nie wiem czy akurat takie konkretne prędkości ale wiadomo o co chodzi
  3. dziadek odpowiedział(a) na dziadek temat w Inne marki
    Haha , przebieraly na plaze
  4. dziadek odpowiedział(a) na dziadek temat w Inne marki
    No podskoczyły , jak sie urodziły to ważyły po 1kg ... ...ten zwierz to maskotka Oliwii , sika za kotami a Natalia z kolei za rybkami
  5. dziadek odpowiedział(a) na dziadek temat w Inne marki
    Bo mi sie lepiej widzi niz sedan a coupe to inna półka cenowa
  6. dziadek odpowiedział(a) na dziadek temat w Inne marki
    A zapomniałem napisać ze egr juz działa , pomwymianie zaworka trzeba było błąd skasować bo blokował ... Tradycja musi byc , z serii dzieci w bagażniku bmw
  7. 1.4 w wolnossaku wiadomo ze jedzie tylko w okolicach czerwonego , ale odpowiednik z turbo ma dół porównywalny do diesla ... Zeby nie byc gołosłownym , moje byłe audi miało max moment obrotowy juz od 1400 obrotów , max moc przy 3800 Ps czyli lepszy dół niz AVF a to przeciez benzyna @dawidos Nie miałem telefonu przy sobie jak dzwoniłeś ,ma pozniej zapomniałem oddzwonić, jak w tej samej sprawie co ostatnio to jutro po19 mam czas wiec jakby co to dzwon,
  8. Ja mam swoje bmw , służbówka zony ...ale jeździ sie fajnie ...No i na zimę w pola i lasy bedzie mozna sie wybrać bo ten RR ponoć to nie tylko bulwarówka a terenie tez sporo potrafi przekonamy sie ...ale nie róbmy bałaganu koledze w temacie
  9. Panowie , ani jazz 1.4 czy audi 1.9tdi czy moje bmw 3.0d to nie sa auta do ścigania ...cos tam jadą , jedno lepiej drugie troche gorzej ale żadne szału nie robi ...do najnowszego superba a to przeciez kawał fury jest , jeżeli dobrze kojarzę wsadzają 1.4 tfsi a osiągi nie ustępują 1.9 tdi AVF
  10. Panowie , jakoś mało uważnie czytacie forum ... ...audi poszło do Żyda bo tak drogie drugie auto stało sie zbyteczne . Tylko by stało i traciło na wartości . Trafiło sie auto służbowe i to całkiem fajne RR evoque 2.0T . Nie ma co narzekać a służbówka to najlepsze auto na świecie , wiec taka oto historia...temat o tym autku pojawi sie niebawem na forum...narazie stoi na detailingu od paru dni ... Nie ma sie czego bać to silnik psa ten sam co jest np w Peugeotach 407 ...w/g mnie to lepszy silnik niz VAG-a ...ale to moja opinia
  11. Bardzo mi sie to autko podoba
  12. dziadek odpowiedział(a) na dziadek temat w Inne marki
    Dziś małe zwycięstwo , wentylator ruszył , oczywiscie w module kable nie łączyły ... Ale rozbierania było ... Poza tym sterownik swiec padniety chyba bo swiece przewodzą ...bałem sie je odkręcić i narazie zostały ale auto rozebrane to przyjdzie na nie pora ...muszę ogarnąć kogoś na wszelki wypadek ze sprzętem do wykręcania urwanych swiec ... Sterownik w poniedziałek jedzie kurierem do speca z Nysy Moduł wrócił i juz w autku , błędów świec brak ..ale zapomniałem jednego przewodu podciśnienia założyć - jutro sie okaże czy znowu będę musiał kolektor zwalać czy dojdę do niego jakoś ... No i wymieniłem zaworek podciśnienia sterujący egr na nowy bo nie było podciśnienia od niego i dalej nie ma czyli tak jakby on nie otrzymywał sygnalow od ecu ... Ktoś miał kiedyś cos takiego ? Dzis była walka z termostami...uff ciezko było ....tu pod maska nie ma kompletnie miejsca ...nowy płyn tez zalany . ...poza tym przepustnica z e60 dorezana teraz autko w końcu gaśnie kulturalnie ...
  13. ty tu nie mędrkuj tylko profil sobie zmień
  14. No to wychodzi ze miałeś racje Eeee, Jednak chyba nie masz racji ...ta aukcja ma błąd , masz w e39 po dwa wahacze na stronę na dole , u góry zwykle mocowanie Popatrz na realoem.com http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=DP81&mospid=47559&btnr=31_0255&hg=31&fg=10
  15. "...oraz Francuskiego konsorcjum PSA." Czytasz tylko polowe zdania ? Ogólnie fajna furka , prowadzenie mega dobre jak to wszystkie "podłogi " forda, silniczek tez fajny ...jesteś pewny ze bez FAP - a jest ? Bo raczej wszystkie miały ...
  16. Benzyny tez sa turbo i maja taki sam dolot jak i diesle
  17. Żaneta w delegacji, jestem sam z małymi - nie dam rady Nie potrzebuje ktoś zaworka podciśnienia do EGR-a/turbiny? Zamówiłem sobie do BMW to przysłali mi do audi ... taki zbieg okoliczności akurat jak sprzedałem audi
  18. ale napier.... może wyjdziemy dziś przed firmę w czasie pracy to popatrzymy ?
  19. Zimermann gładkie kosztują 170-190zl , co sądzicie o tej firmie ...ogólnie na forach sa chwalone ale czy ktoś je miał , bielik jakies doświadczenia ze sklepu ?
  20. tarcze 325mm do małych nie należą chyba spróbuje, jak nic to nie da to wtedy kupie nowe - do stracenia koszt przetoczenia... montaz/demontaz i tak samemu Od dzis oficjalnie nie mam juz audi choć fizycznie stoi na parkingu ?
  21. Wentylator chłodnicy Ma ktoś jakies doświadczenia z tarczami hamulcowymi po przetoczeniu? Warto sie w to bawić czy tylko nowe brać? Kiera mi lata przy hamowaniu w dresikwozie
  22. Czyli zbierasz na cos grubszego Kto śmiga czarnym b7 avant 1.9tdi z numerami gd i ramkami klubowymi? Ciągnąłem sie dresowozwm dziś za nim na trasie gdansk -> elblag

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.