Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziadek

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziadek

  1. Głośno , głośno było, dla takiego malucha zbyt głośno
  2. Kiedy? Moze ma kto ochotę jechać jutro na pokazy na lotnisko w królewie? W intercasie silikonowe bez oplotu a w agromie z oplotem
  3. Narazie - wywaliłem klapki , zmieniłem podciśnienia , wyczyściłem przy okazji EGR choć o dziwo był całkiem czysty... teraz po wypłacie pora na olej i filtry...do robienia mam jeszcze termostaty i coś z wentylatorem chłodnicy bo błąd mam jak INPE podłączyłem
  4. w moim napewno nie są stalowe, bo ani mój miernik nie ogarnia ani magnes się nie trzyma
  5. oj tam robią - Zenon w ASO weźmie pędzel i pomaluje
  6. dziadek odpowiedział(a) na dziadek temat w Inne marki
    Wczoraj , wszystko poskładane - podciśnienia powymieniane , EGR wyczyszczony, zaślepki założone - żadnych zmian w osiągach , słabszym dole itd nie odczuwam...za to śpię spokojnie
  7. e tam. to nie auta. tym razem mam zamiar kupić w końcu jakiś napęd na tył też można
  8. ale żeś się wypowiedział , drogi sąsiedzie
  9. a te błotniki nie są aluminiowe? bo u mnie są - dziwne by było gdyby tylko w A5 takie były a w a4 nie...
  10. Do 20 tys to ja bym brał jako rodzinne auto : focus 2 , astra 3 , golf 5 ...
  11. No właśnie z tymi Heniami to nie tak prosto - mając kabel może i tak nie być możliwości się podłączyć do modułu innego niż silnik - chyba że coś piraty - chinole wymyślili @bielik , kiedy ty planujesz kupić e39? Bedzie ładna na sprzedaż z pewnej ręki ale w sedanie - bagaznik jest duży więc spoko z wózkami ogarniesz - tylko pytanie czy chciałbyś sedana...no i ile masz kasy przeznaczone bo ona do najtańszych na allegro nie będzie należeć
  12. W RS6 jak wrzucisz taki jak u mnie to będziesz miał jeszcze lepszy efekt pomyśl o tym A czy ty nie miałeś silnika mechanicznie zrobionego na taki jak w rs6 ? Wiec co by była za różnica ? Cos było jednak innego ?
  13. dziadek odpowiedział(a) na dziadek temat w Inne marki
    w sumie racja , błędów nie mam ... muszę zobaczyć ile by mnie to kosztowało bo może wymienić żeby mieć spokój
  14. dziadek odpowiedział(a) na dziadek temat w Inne marki
    swiece zobaczę w jakim są stanie - wiem że później trzeba będzie kolektor zdejmować znowu żeby się do nich dobrać
  15. dziadek odpowiedział(a) na dziadek temat w Inne marki
    Ile aut tyle opinii...podejrzewam ze te negatywne to tych którzy sa temu przeciwni i nigdy tego nie robili ...ja w e60 nie odczułem żadnej zmiany , w tym zdam relacje po montażu ...narazie muszę znaleźć gdzies przewody podcisnieniowe... Ps nie trzeba nic oszukiwać , wywalasz , zaślepiasz i tyle
  16. dziadek odpowiedział(a) na dziadek temat w Inne marki
    Dziś zwalalem kolektor dolotowy, i? Był to ostatni dzwonek...choć 5 klapek w stanie idealnym - zero luzu , jedna trzymała sie juz na słowo honoru . Dotknalem ja tylko i opadła ...wiec jestem mega szczęśliwy ze sie za to wziąłem...toczyła sie tu w jakimś wątku polemika na temat wyrzucania klapek itp ...ja jestem zwolennikiem tego i tylko sie przy tym utwierdzilem....przy okazji egr moczy sie teraz w płynie do mycia silników a i cały kolektor dostanie małe mycie "pach" Niestety zdjec nie zdążyłem zrobić bo sie zciemnilo ... Aha , skad wziąć przewody podciśnieniowe? Pare dosłownie złamało mi sie przy dotknięciu ...
  17. dziadek odpowiedział(a) na dziadek temat w Inne marki
    chyba nie , bo skrzynia GM ma małą rezerwę na moment obrotowy
  18. Niby nie, ale niemcy sami dokładali dpfy do 1.9TDI w b6 żeby niższe podatki płacić więc ciul tam wie...ogólnie założenie jest że nie mają
  19. Ja ma pod fotelem kierowcy , wiadomo ze utrudnione jest np przełączanie kanałów ale mi to nie przeszkadza bo interesuje mnie tylko 19
  20. a hondą ? Przynajmniej dwoch normalnych z tego tematu zawiść to największa forma uznania
  21. szkoda, ale miałoby stać? a tak, może trochę kredytu uda się spłacić
  22. Jest opcja na służbowy a jak wiadomo nic służbowego nie przebije wiec przydałoby sie sprzedać
  23. A co z nią pozniej zrobisz ? Na noc zostawisz ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.