Treść opublikowana przez dziadek
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Głośno , głośno było, dla takiego malucha zbyt głośno
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
No to informuj ...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Kiedy? Moze ma kto ochotę jechać jutro na pokazy na lotnisko w królewie? W intercasie silikonowe bez oplotu a w agromie z oplotem
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Narazie - wywaliłem klapki , zmieniłem podciśnienia , wyczyściłem przy okazji EGR choć o dziwo był całkiem czysty... teraz po wypłacie pora na olej i filtry...do robienia mam jeszcze termostaty i coś z wentylatorem chłodnicy bo błąd mam jak INPE podłączyłem
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
w moim napewno nie są stalowe, bo ani mój miernik nie ogarnia ani magnes się nie trzyma
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
oj tam robią - Zenon w ASO weźmie pędzel i pomaluje
-
Takie tam 330d
Wczoraj , wszystko poskładane - podciśnienia powymieniane , EGR wyczyszczony, zaślepki założone - żadnych zmian w osiągach , słabszym dole itd nie odczuwam...za to śpię spokojnie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
e tam. to nie auta. tym razem mam zamiar kupić w końcu jakiś napęd na tył też można
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ale żeś się wypowiedział , drogi sąsiedzie
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
a te błotniki nie są aluminiowe? bo u mnie są - dziwne by było gdyby tylko w A5 takie były a w a4 nie...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Do 20 tys to ja bym brał jako rodzinne auto : focus 2 , astra 3 , golf 5 ...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
No właśnie z tymi Heniami to nie tak prosto - mając kabel może i tak nie być możliwości się podłączyć do modułu innego niż silnik - chyba że coś piraty - chinole wymyślili @bielik , kiedy ty planujesz kupić e39? Bedzie ładna na sprzedaż z pewnej ręki ale w sedanie - bagaznik jest duży więc spoko z wózkami ogarniesz - tylko pytanie czy chciałbyś sedana...no i ile masz kasy przeznaczone bo ona do najtańszych na allegro nie będzie należeć
-
NISSAN GTR 3.8 V6 TT 2014 Black Edition
W RS6 jak wrzucisz taki jak u mnie to będziesz miał jeszcze lepszy efekt pomyśl o tym A czy ty nie miałeś silnika mechanicznie zrobionego na taki jak w rs6 ? Wiec co by była za różnica ? Cos było jednak innego ?
-
Takie tam 330d
w sumie racja , błędów nie mam ... muszę zobaczyć ile by mnie to kosztowało bo może wymienić żeby mieć spokój
-
Takie tam 330d
swiece zobaczę w jakim są stanie - wiem że później trzeba będzie kolektor zdejmować znowu żeby się do nich dobrać
-
Takie tam 330d
Ile aut tyle opinii...podejrzewam ze te negatywne to tych którzy sa temu przeciwni i nigdy tego nie robili ...ja w e60 nie odczułem żadnej zmiany , w tym zdam relacje po montażu ...narazie muszę znaleźć gdzies przewody podcisnieniowe... Ps nie trzeba nic oszukiwać , wywalasz , zaślepiasz i tyle
-
Takie tam 330d
Dziś zwalalem kolektor dolotowy, i? Był to ostatni dzwonek...choć 5 klapek w stanie idealnym - zero luzu , jedna trzymała sie juz na słowo honoru . Dotknalem ja tylko i opadła ...wiec jestem mega szczęśliwy ze sie za to wziąłem...toczyła sie tu w jakimś wątku polemika na temat wyrzucania klapek itp ...ja jestem zwolennikiem tego i tylko sie przy tym utwierdzilem....przy okazji egr moczy sie teraz w płynie do mycia silników a i cały kolektor dostanie małe mycie "pach" Niestety zdjec nie zdążyłem zrobić bo sie zciemnilo ... Aha , skad wziąć przewody podciśnieniowe? Pare dosłownie złamało mi sie przy dotknięciu ...
-
Takie tam 330d
chyba nie , bo skrzynia GM ma małą rezerwę na moment obrotowy
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Niby nie, ale niemcy sami dokładali dpfy do 1.9TDI w b6 żeby niższe podatki płacić więc ciul tam wie...ogólnie założenie jest że nie mają
-
Montaż CB - Wybór Miejsca
Ja ma pod fotelem kierowcy , wiadomo ze utrudnione jest np przełączanie kanałów ale mi to nie przeszkadza bo interesuje mnie tylko 19
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
a hondą ? Przynajmniej dwoch normalnych z tego tematu zawiść to największa forma uznania
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
a hondą ?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
szkoda, ale miałoby stać? a tak, może trochę kredytu uda się spłacić
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jest opcja na służbowy a jak wiadomo nic służbowego nie przebije wiec przydałoby sie sprzedać
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
A co z nią pozniej zrobisz ? Na noc zostawisz ?