Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziadek

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziadek

  1. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Do wahających się rezać Banga , nie wahajcie się - dopiero dziś jak dostałem zastępczą b8 bez banga doceniłem go w swoim aucie...Mówią że Bang nie gra ale to co się dzieje w zwykłym zestawie to masakra - kojarzy mi się radio safari z dużego fiata
  2. No te pare zakrętów jest mega fajnych ...szkoda tylko ze czasem ktoś przeszkadza i strach pojechać na 100%
  3. Uff, autko po trasie "odrobaczone" mozna spokojnie odpoczywać , dzieki za super towarzystwo , do zobaczenia za rok
  4. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Informacyjnie: Jaki ma cel zakładanie takich wąskich opon? obciera coś w a4 przy takiej feldze jak się szersze założy? bo tak szczerze to średnio mi się widzi taka wąska opona - poza tym fela miażdży suty
  5. no to mi wymienią bez sensu na nowa i nic to nie pomoże - na szczęście lato idzie a na nową część będzie 2 lata gwarancji od nowa - i hope
  6. Ja tym odkurzaczem jadąc normalnie w dzień bez wyprzedzania na ciągłych itp robię w 3h trase z Ursynowa do Elbląga a o spowalnianiu to raczej martwię się o Marka i ciągłe przystanki na tankowanie
  7. tu nie chodzi o 1000sztuk - w/g mnie to wszystkie to maja ze wspomaganiem elektrycznym - dlatego byla akcja serwisowa ale niestety nic nie dała
  8. Jak dotrę do PL to my jedziemy drogą s7 na dwie furmanki - wyjazd z Elbląga około 5 rano - jakby ktoś na trasie się trafił będzie fajnie
  9. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    w idealnym stanie nie ukrywam, że jeżeli sprzedam to nie chcę dopłacać do nowych dlatego cenę mam zaporową więc kolejny sezon pewnie się będę bujał na tych S5 na forum A5 jakiś gość ostatnio do mnie pisał, że kupi je ode mnie za 1500 ---------- Post dopisany at 08:57 ---------- Poprzedni post napisany at 08:55 ---------- tak, daję.. ale chcę + 170 tys albo +175 tys w zależności, o którym mówimy jedrek ale w ogłoczeniach nie napisałeś "stan igła" i "okazja" więc jak chcesz sprzedać
  10. tak a co? i jak, mozna porownac ? ktore "lepsiejsze" ? troche OT robimy u moda ale jak coś to sam wyrzuci : ...wiesz tamto małe forum jest i nie ma tylu zapaleńców co tu ale fajnie jest wymienić informacje - między innymi wiem że sprawa maglownicy to ogólnie problem wszystkich audi co mają wspomaganie elektryczne Nawet turbo kamera się interesowała tematem ale coś ostatnio odpuścili chyba
  11. Tu niema co rozważać, polift daje więcej możliwości i jest spora różnica w działaniu w stosunku do servotronika:naughty: Tak tylko że polift ma wspomaganie elektryczne - mi już będą wymieniać całą przekłądnie co w/g mnie nic nie da bo problem jest ze sterowaniem a nie z przekłądnią jak ktoś chce to o tym wątek na a5-klub.pl Dziwne odczucia na kierownicy po aktualizacji
  12. Niestety nie, leżę w łóżku z gorączką i grypą jelitową a za 5 dni Buko jak nie wysdrowiejesz to ja cię nie znam
  13. dziadek odpowiedział(a) na PETER457 temat w Lifestyle i Hydepark
    Weź trochę tych ich waluty na autostrady itp a resztę wypłacisz sobie z bankomatu na miejscu.
  14. a kto ma zawieszenie pneumatyczne?
  15. ładnie kółka leżą
  16. Przecież w BT nikt nie zwraca uwagi na samochody - tam jak zaparkujesz ,wysiadasz , rzucasz kluczyki w śnieg (jak jest ) i budzisz się w niedzielę wieczorem lub poniedziałek
  17. co tam pykasz? ja już lato ...3 lata temu byłem RWD i dało radę a niektórzy Quattro na dachu w rowie leżeli więc wiesz zależy jak leży
  18. zabrałbyś kolegę ze sobą do Szwajcarii!!! Powiem ci ze wcale tam z radością nie jadę
  19. dziadek odpowiedział(a) na kusiek temat w Inne marki
    Jeżeli chodzi o środek to bardzo mi przeszkadza w a5 to co w BMW jest mega rozwiązane - pokrętło , nazwijmy to od "MMI" jest przesunięte na bok więc pasażer może sobie manipulować i nie przeszkadza kierowcy - szczególnie to przeszkadza w manualu gdy ciągle zmieniasz biegi - w automacie wiadomo mniej...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.