Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziadek

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziadek

  1. No widzisz ale to juz inna klasa ...
  2. nie kumam do czego sie odnosisz , co takiego nie ma miejsca ? Poza tym cls porównuj z a7 a nie z a5
  3. nie no zawsze mogłoby być lepiej, a8 to to nie jest ale jest na poziomie aut z ramkami np a4 , w tym sensie nie zauważyłem
  4. Szymek na forum siedzisz to moze zmieniłeś odbiór auta na jutro? Będę jutro w Warszawie to bym skontrolował czy żarówka wymieniona
  5. 160-180km/h nie ma problemu z szumami powietrza , nic nie świszczy itp ja tam żadnej wady nie zauważyłem jeżeli chodzi o odgłosy przy wyższych prędkościach
  6. nie zaobserwowałem nic takiego - u mnie cisza - wkurza mnie jedynie jak "buda pracuje" np na zakręcie i wjedzie się w dziurę - to minimalny odgłos przesunięcia się szyby na uszczelce da radę usłyszeć od czasu do czsu
  7. Szymek , graty wyniku ...ja najbardziej zazdroszczę dźwięku :slina:
  8. Mnie nie , bardziej żonę , bo jak słyszy jak sie przechodnie zastanawiają co to za samochód a ze nie mam oznaczeń to czasem bywa ze myślą ze to a4 po tych ramkach ...a ze jej sie nie podoba a4 b8 to krew ja zalewa
  9. Dziadek jak dobrze pamiętam jeździ na A4-klub, ja też hm a to troche nie jest nie teges ?? tak mnie tknelo ja ja jeżdzę bo klub jest the best a a5 to co to jest ? Napompowane a4 ...te same silniki to samo wnętrze , to samo zawieszenie itp ....
  10. Ta jasne , przecież to więcej nie wyciągnie No moze 130 z górki
  11. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Bierz te drugie w zupełności Ci wystarcza a i sprawdzone są - nie wywalają błędów na fis Kolor świecenia też Ok Pytanie: czy po operacji wymiany zarowek dalej mozna nazywac te swiatla przeciwmgielnymi i spelniaja swoja role, czy tylko bedą wygladac? niestety we mgle nic ci nie pomogą na ledach ale z drugiej strony te normalne żarówki też zbyt dużo nie dają
  12. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    podwarzasz delikatnie tą obwódkę srebrną na około mieszka - bez problemu schodzi - wywracasz mieszek do góry i ukazuje ci się opaska zaciskowa na gałce - zrywasz ją i gałka schodzi ... wrclaguna gdzies zdjęcie wklejał - jak poszukasz to gdzieś nawet w tym temacie będzie
  13. Mi wystarczyły dwa dni jeżdżenia micra w czasie jak a5 było na wymianie szyby a jak dziś wracałem z gda to byłem w niebo wzięty i nie myślałem o odkurzaczach itp
  14. Musimy siąść i pomyśleć , dzieki za rady , na bank weźmiemy je pod uwagę
  15. Narazie , nie wiemy sami czego chcemy , pewnie wyjdzie jakiś spontan
  16. A dziś na trasie do Gdańska wypatrywalem cię Patryk ale nie wypatrzylem
  17. Opcja all in clusive , bo tylko to biorę pod uwagę ...ile gwiazdek nie patrzyłem
  18. O ile się nie mylę to kolega wrzucił Dolphin Palace z Lary. Myślę, że taki wypad to w sezonie 4-5 tyś/ os za tydzień. W Lara masz też super hotel Baia Lara. Mariusz to Delphin Palace , obok jest jeszcze D. Diva i D. Imeprial ten ostatni to najdroższy jeśli chodzi o Baia Lara to też fajny ---------- Post dopisany at 13:34 ---------- Poprzedni post napisany at 13:32 ---------- Bartek na 2 os. dorosłe + 2 dzieci trochę mało 5 tys. na tydzień nie mówię że nie znajdziesz ale jaki standard Spoko ja tylko tak napisałem bo nie wiem ile takie cos moze kosztować , nie ograniczam sie do 5k ...tak patrzę po biurach ze 2tys za osobę trzeba liczyć chyba
  19. No całkiem całkiem Nie wiem jaki budżet ale w sumie w granicach rozsądku nie mam jakiś ograniczeń...nie wiem ile takie cos moze kosztować na tydzień dla dwójki dorosłych i dwójki dzieci 4 letnich ? 5k zł?
  20. Nie No Egipt odpada, bardziej mysle o takich wczasach jak siedzenie przy basenie brzuchem do góry bez zwiedzania bo takie rzeczy dzieciaków nie zainteresują , dzieki za rady
  21. Siemanko, zastanawiam sie nad wakacjami ...od urodzenia małych nigdzie nie byliśmy bo wiadomo z blizniakami cieżko ...teraz maja 4 lata i można byłoby sie juz gdzieś wybrać...macie jakieś doświadczenia , pomysły na zagraniczne wojaże ? Jak to rozegrać? Samolot, auto , hotel , jakiś domek ? Chetnie poznam nam jakies doświadczenia , rady itd ...
  22. Zmieniona będzie na pewno, zgłoszę się dzięki temu do konkursu w kategorii największy mod i postęp w ciągu roku No mysle Tylko pamiętaj zeby było kompletnie to i o bagażniku nie zapomnij
  23. Ty to weź choć ta żarówkę wymień w schowku bo wstyd sie będzie w BT pokazać z takim wynikiem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.