Treść opublikowana przez dziadek
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
No widzisz ale to juz inna klasa ...
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
nie kumam do czego sie odnosisz , co takiego nie ma miejsca ? Poza tym cls porównuj z a7 a nie z a5
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
nie no zawsze mogłoby być lepiej, a8 to to nie jest ale jest na poziomie aut z ramkami np a4 , w tym sensie nie zauważyłem
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Szymek na forum siedzisz to moze zmieniłeś odbiór auta na jutro? Będę jutro w Warszawie to bym skontrolował czy żarówka wymieniona
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
160-180km/h nie ma problemu z szumami powietrza , nic nie świszczy itp ja tam żadnej wady nie zauważyłem jeżeli chodzi o odgłosy przy wyższych prędkościach
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
nie zaobserwowałem nic takiego - u mnie cisza - wkurza mnie jedynie jak "buda pracuje" np na zakręcie i wjedzie się w dziurę - to minimalny odgłos przesunięcia się szyby na uszczelce da radę usłyszeć od czasu do czsu
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Szymek , graty wyniku ...ja najbardziej zazdroszczę dźwięku :slina:
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Mnie nie , bardziej żonę , bo jak słyszy jak sie przechodnie zastanawiają co to za samochód a ze nie mam oznaczeń to czasem bywa ze myślą ze to a4 po tych ramkach ...a ze jej sie nie podoba a4 b8 to krew ja zalewa
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Dziadek jak dobrze pamiętam jeździ na A4-klub, ja też hm a to troche nie jest nie teges ?? tak mnie tknelo ja ja jeżdzę bo klub jest the best a a5 to co to jest ? Napompowane a4 ...te same silniki to samo wnętrze , to samo zawieszenie itp ....
-
A5 8T 3.0 TDI quattro S-line (coupe)
był
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
Ta jasne , przecież to więcej nie wyciągnie No moze 130 z górki
-
B8 TrOOOOp
Bierz te drugie w zupełności Ci wystarcza a i sprawdzone są - nie wywalają błędów na fis Kolor świecenia też Ok Pytanie: czy po operacji wymiany zarowek dalej mozna nazywac te swiatla przeciwmgielnymi i spelniaja swoja role, czy tylko bedą wygladac? niestety we mgle nic ci nie pomogą na ledach ale z drugiej strony te normalne żarówki też zbyt dużo nie dają
-
B8 TrOOOOp
podwarzasz delikatnie tą obwódkę srebrną na około mieszka - bez problemu schodzi - wywracasz mieszek do góry i ukazuje ci się opaska zaciskowa na gałce - zrywasz ją i gałka schodzi ... wrclaguna gdzies zdjęcie wklejał - jak poszukasz to gdzieś nawet w tym temacie będzie
-
[B6 BBK] S4 USA - silver arrow :)
Mi wystarczyły dwa dni jeżdżenia micra w czasie jak a5 było na wymianie szyby a jak dziś wracałem z gda to byłem w niebo wzięty i nie myślałem o odkurzaczach itp
-
Porady , pomysły , gdzie za granice na wakacje z blizniakami
Musimy siąść i pomyśleć , dzieki za rady , na bank weźmiemy je pod uwagę
-
Porady , pomysły , gdzie za granice na wakacje z blizniakami
Narazie , nie wiemy sami czego chcemy , pewnie wyjdzie jakiś spontan
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
A dziś na trasie do Gdańska wypatrywalem cię Patryk ale nie wypatrzylem
-
Porady , pomysły , gdzie za granice na wakacje z blizniakami
Opcja all in clusive , bo tylko to biorę pod uwagę ...ile gwiazdek nie patrzyłem
-
Porady , pomysły , gdzie za granice na wakacje z blizniakami
O ile się nie mylę to kolega wrzucił Dolphin Palace z Lary. Myślę, że taki wypad to w sezonie 4-5 tyś/ os za tydzień. W Lara masz też super hotel Baia Lara. Mariusz to Delphin Palace , obok jest jeszcze D. Diva i D. Imeprial ten ostatni to najdroższy jeśli chodzi o Baia Lara to też fajny ---------- Post dopisany at 13:34 ---------- Poprzedni post napisany at 13:32 ---------- Bartek na 2 os. dorosłe + 2 dzieci trochę mało 5 tys. na tydzień nie mówię że nie znajdziesz ale jaki standard Spoko ja tylko tak napisałem bo nie wiem ile takie cos moze kosztować , nie ograniczam sie do 5k ...tak patrzę po biurach ze 2tys za osobę trzeba liczyć chyba
-
Porady , pomysły , gdzie za granice na wakacje z blizniakami
No całkiem całkiem Nie wiem jaki budżet ale w sumie w granicach rozsądku nie mam jakiś ograniczeń...nie wiem ile takie cos moze kosztować na tydzień dla dwójki dorosłych i dwójki dzieci 4 letnich ? 5k zł?
-
Porady , pomysły , gdzie za granice na wakacje z blizniakami
Nie No Egipt odpada, bardziej mysle o takich wczasach jak siedzenie przy basenie brzuchem do góry bez zwiedzania bo takie rzeczy dzieciaków nie zainteresują , dzieki za rady
-
Porady , pomysły , gdzie za granice na wakacje z blizniakami
Siemanko, zastanawiam sie nad wakacjami ...od urodzenia małych nigdzie nie byliśmy bo wiadomo z blizniakami cieżko ...teraz maja 4 lata i można byłoby sie juz gdzieś wybrać...macie jakieś doświadczenia , pomysły na zagraniczne wojaże ? Jak to rozegrać? Samolot, auto , hotel , jakiś domek ? Chetnie poznam nam jakies doświadczenia , rady itd ...
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Zmieniona będzie na pewno, zgłoszę się dzięki temu do konkursu w kategorii największy mod i postęp w ciągu roku No mysle Tylko pamiętaj zeby było kompletnie to i o bagażniku nie zapomnij
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Ty to weź choć ta żarówkę wymień w schowku bo wstyd sie będzie w BT pokazać z takim wynikiem
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
7xx będzie jak nic