Treść opublikowana przez dziadek
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Ten kruciec olejowy tez mialem robione - ponoć jest spora szansa ze cos tam moze sie w podporze filtra oleju ulamac i wpasc do silnika i zrobic niezla rozpierduche
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Szymek ale jak ci te akcje w esce zrobia gdzie podejrzewam choc z jedna bedzie dotyczyc sterownika silnika to ci program sie pójdzie cudzołożyć ... Czy nie dasz zrobic aktualizacji akurat tego ?
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
To nie jest blokada , tylko zdjecie blokady ...jak tego nie bierzesz to max 250
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
no to program pojdzie w piz...u.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
No to graty decyzji Tylko pamietaj jakiego pierwszego moda dokonać
-
S-line
W b7 nie musi byc czarna wiec jest nadzieja choc na wewnetrzny
-
S-line
ale zdjęcia żeś porobił z zewnętrznego s-lina nie masz nic , wewnętrznego po tych zdjęciach nie da rady stwierdzić
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Wiem wiem ale sobie napisalem gdybym co bym zrobil gdybym mial ten luksus i nie przejmowal sie kosztami
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Powiem ci że niegłupio kombinuje bo 4.2TDI da radę żeby i z rodziną nie być zawali drogą a jak będzie za nudno to po powrocie zabawką się pobawisz ale ja osobiście wybrałbym zamiast Tuarega, Cayenne 4.2TDI lub Turbo (ale to już gruuuba kasa) lub nowego Range Rovera
-
F1, Rajdy i Motorsport
no to wiadomo , ja tylko odniosłem się do tego że nie jest najlepszy - przynajmniej takie moje zdanie
-
F1, Rajdy i Motorsport
Każdego sezonu bolid jest inny więc nie można porównywać kierowców w róznych sezonach że ktoś wczesniej wygrywał a teraz w tym samym teamie ktoś inny nie wygrywa bo bolid sie różni i to bardzo w poszczególnych sezonach - w/g mnie słabych kierowców w formule 1 nie ma są tacy którzy potrafią wykorzystać dobry bolid lub nie - Vettel to potrafi i jest wspierany przez cały zespół , webber nie jest czego mieliśmy parokrotnie dowód jak dostawał gorsze - starsze części do bolidu a vettel lepsze - poza tym strategia na wyścig może też być ustalana pod vettela ... dla mnie on ma po prostu szczęście a patrząc na ostatni wyścig bardzo dobrze widać jak redbull odstaje od stawki jeżeli chodzi o bolid - pierwsze okrążenie - z jaką różnicą prędkości vettel wyszedł z zakrętów Eau Rouge - przecież to wyglądało jakby Hamilton jechał bolidem formuły 3000
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
co się w kolejkę wpier...sz ...
-
Silnik 1.8 TFSI vs 2.0 TFSI w Audi A4 B8
Nie wiem skad biora sie opinie ze te silniki maja problem z razrzadem bo ja osobiscie nie spotkalem sie z nikim kto takowy by mial ... Co do palenia oleju to tak , problem dotyczy tylko 2.0tfsi - naprawa tego to 7-8 tys same czesci w aso , plus robocizna , poza aso troche taniej ... To czy auto przeszlo naprawe na gwarancji do zweryfikowania po nr vin w aso ....oba silniki bardzo dobre , mocne i oszczedne w miare mozliwosci przy spokojnej jezdzie
-
F1, Rajdy i Motorsport
Znowu vetel
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Ja to inaczej traktuje, wiem że zaoszczędzę parę groszy jak zamówię pod koniec roku, poza tym mam obiecany prezent gwiazdkowy. Tylko czekać, a na wiosnę akurat upalanko Jak juz dostaniesz ten prezent gwiazdkowy to nie chcesz oddac komus tej niepotrzebnej padliny z żółtą żarówką w schowku ?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Niezły bajzel ... ...U mnie jak "fachowcy " w aso sciagali boczek na drzwiach zeby wymienic "trójkącik" z glosniczkiem to tak to zdejmowali ze po zalozeniu boczek odstawal na 0,5 cm od drzwi i musieli go calego nowego zamówić i wymienic to samo po obu stronch
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Pojechalbym ale czasu malo
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
zapomną ludzie ... ale pomysł zacny
-
B8 TrOOOOp
Jedrek jak tam kabelek?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Niestety nie trzeba by było sprawdzić najnowszym VCDS Najnowszy VCDS też nie ogarnia zbyt dużo jeśli chodzi o nowsze auta niestety (kupiłem ori, wersja 12.1). Jest dużo więcej podpowiedzi do VW ale dla Audi nadal spore braki
-
gdzie dorobić kluczyk do A4 B8 ?
Przeciez tu nie chodzi o to czy kluczyk z grotem czy nie tylko o elektronike - w/g mnie 850 zl to niezla cena
-
B8 TrOOOOp
ty jedruś będziemy musieli się umówić na testy czy ogarnia mojego polifta - czy są podpowiedzi ...
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Dla wielu jednak to nadal zwykłe Audi, owszem szybkie i mocne ale "tylko Audi". Byłem kilka dni w górach, ludzie nie odróżniają A6 od S6 a prawdziwą robotę to robiła czerwona 458 Italia Dokładnie, znajomek nie chciał słyszeć o audi bo w/g niego to samochód dla każdego i kupił masseratti - osiągami o sek gorsze od rs6 ale wrażenie robi na ulicy i o to mu chodziło...
-
B8 TrOOOOp
dzięki mumen popróbuję ale pewnie u mnie będzie chyba inaczej bo ja mam dzielone oparcie ale siedzisko nie jest dzielone
-
B8 TrOOOOp
Ma kto jakies rady propos demontazu kanapy tylnej z auta?