Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziadek

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziadek

  1. Ten kruciec olejowy tez mialem robione - ponoć jest spora szansa ze cos tam moze sie w podporze filtra oleju ulamac i wpasc do silnika i zrobic niezla rozpierduche
  2. Szymek ale jak ci te akcje w esce zrobia gdzie podejrzewam choc z jedna bedzie dotyczyc sterownika silnika to ci program sie pójdzie cudzołożyć ... Czy nie dasz zrobic aktualizacji akurat tego ?
  3. To nie jest blokada , tylko zdjecie blokady ...jak tego nie bierzesz to max 250
  4. No to graty decyzji Tylko pamietaj jakiego pierwszego moda dokonać
  5. dziadek odpowiedział(a) na bolus1981 temat w Nadwozie i Wnętrze
    W b7 nie musi byc czarna wiec jest nadzieja choc na wewnetrzny
  6. dziadek odpowiedział(a) na bolus1981 temat w Nadwozie i Wnętrze
    ale zdjęcia żeś porobił z zewnętrznego s-lina nie masz nic , wewnętrznego po tych zdjęciach nie da rady stwierdzić
  7. Wiem wiem ale sobie napisalem gdybym co bym zrobil gdybym mial ten luksus i nie przejmowal sie kosztami
  8. Powiem ci że niegłupio kombinuje bo 4.2TDI da radę żeby i z rodziną nie być zawali drogą a jak będzie za nudno to po powrocie zabawką się pobawisz ale ja osobiście wybrałbym zamiast Tuarega, Cayenne 4.2TDI lub Turbo (ale to już gruuuba kasa) lub nowego Range Rovera
  9. no to wiadomo , ja tylko odniosłem się do tego że nie jest najlepszy - przynajmniej takie moje zdanie
  10. Każdego sezonu bolid jest inny więc nie można porównywać kierowców w róznych sezonach że ktoś wczesniej wygrywał a teraz w tym samym teamie ktoś inny nie wygrywa bo bolid sie różni i to bardzo w poszczególnych sezonach - w/g mnie słabych kierowców w formule 1 nie ma są tacy którzy potrafią wykorzystać dobry bolid lub nie - Vettel to potrafi i jest wspierany przez cały zespół , webber nie jest czego mieliśmy parokrotnie dowód jak dostawał gorsze - starsze części do bolidu a vettel lepsze - poza tym strategia na wyścig może też być ustalana pod vettela ... dla mnie on ma po prostu szczęście a patrząc na ostatni wyścig bardzo dobrze widać jak redbull odstaje od stawki jeżeli chodzi o bolid - pierwsze okrążenie - z jaką różnicą prędkości vettel wyszedł z zakrętów Eau Rouge - przecież to wyglądało jakby Hamilton jechał bolidem formuły 3000
  11. Nie wiem skad biora sie opinie ze te silniki maja problem z razrzadem bo ja osobiscie nie spotkalem sie z nikim kto takowy by mial ... Co do palenia oleju to tak , problem dotyczy tylko 2.0tfsi - naprawa tego to 7-8 tys same czesci w aso , plus robocizna , poza aso troche taniej ... To czy auto przeszlo naprawe na gwarancji do zweryfikowania po nr vin w aso ....oba silniki bardzo dobre , mocne i oszczedne w miare mozliwosci przy spokojnej jezdzie
  12. Znowu vetel
  13. Ja to inaczej traktuje, wiem że zaoszczędzę parę groszy jak zamówię pod koniec roku, poza tym mam obiecany prezent gwiazdkowy. Tylko czekać, a na wiosnę akurat upalanko Jak juz dostaniesz ten prezent gwiazdkowy to nie chcesz oddac komus tej niepotrzebnej padliny z żółtą żarówką w schowku ?
  14. Niezły bajzel ... ...U mnie jak "fachowcy " w aso sciagali boczek na drzwiach zeby wymienic "trójkącik" z glosniczkiem to tak to zdejmowali ze po zalozeniu boczek odstawal na 0,5 cm od drzwi i musieli go calego nowego zamówić i wymienic to samo po obu stronch
  15. zapomną ludzie ... ale pomysł zacny
  16. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jedrek jak tam kabelek?
  17. Niestety nie trzeba by było sprawdzić najnowszym VCDS Najnowszy VCDS też nie ogarnia zbyt dużo jeśli chodzi o nowsze auta niestety (kupiłem ori, wersja 12.1). Jest dużo więcej podpowiedzi do VW ale dla Audi nadal spore braki
  18. Przeciez tu nie chodzi o to czy kluczyk z grotem czy nie tylko o elektronike - w/g mnie 850 zl to niezla cena
  19. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ty jedruś będziemy musieli się umówić na testy czy ogarnia mojego polifta - czy są podpowiedzi ...
  20. Dla wielu jednak to nadal zwykłe Audi, owszem szybkie i mocne ale "tylko Audi". Byłem kilka dni w górach, ludzie nie odróżniają A6 od S6 a prawdziwą robotę to robiła czerwona 458 Italia Dokładnie, znajomek nie chciał słyszeć o audi bo w/g niego to samochód dla każdego i kupił masseratti - osiągami o sek gorsze od rs6 ale wrażenie robi na ulicy i o to mu chodziło...
  21. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    dzięki mumen popróbuję ale pewnie u mnie będzie chyba inaczej bo ja mam dzielone oparcie ale siedzisko nie jest dzielone
  22. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ma kto jakies rady propos demontazu kanapy tylnej z auta?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.