Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kami050

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kami050

  1. popsikalem silikonem w sprayu i narazie jest spokoj
  2. dzieki koledzy:) jutro sie za to zabiore i dam znac
  3. witam , w moim audi a4 b6 po zalozeniu relingow dachowych zaczely trzeszcec i stukac w plastiki w tylnej czesci nadwozia tzn w obrebie tylnych bocznych szyb , dzieje sie to podczas jazdy po nierownosciach , strasznie jest to wkurzajace .. rozbieralem to i skladalem od nowa z bardzo duza dokladnoscia i nic nie pomaga ,dalej trzeszczy , nie moge sie z tym uporac i nie wiem juz co robic , jesli wy mi nie pomozecie to juz chyba nikt mi nie pomoze ..tak wiec prosze o pomoc i z gory dziekuje
  4. bardzo prosta ,latwa i przyjemna instrukcja montazu , zajmuje 40min ,tylko zakladac i jezdzic :>
  5. czyli musze zdjac kolo ,potem nadkole( skomlikowana sprawa?) i poprawic wezyk od spryskiwaczy reflektorow tak?
  6. witam ,jakis czas po wymianie rozrzadu pojawil sie u mnie problem a mianowicie spryskiwacze od reflektorow wysuwaja sie ale nie podają plynu do spryskiwaczy a jak wleje plyn to ucieka od lewej strony pod intercoolerem , nie wiem co jest grane , jak wymienili rozrzad to sprawdzalem spryskiwacze i wszystko dzialalo tak jak trzeba a dzis kiedy zalalem zbiornik plynem jest problem , moze wiecie jak sobie z tym poradzic ? z gory dzieki za odpowiedzi
  7. a zwykly elektryk powinien miec takiego vaga? jak myslicie[br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 21:35_________________________________________________Byłem z tym u elektryka ,podłączył auto pod komputer ale niestety nie wykrywa zadnych ustawień ani w lewej ani w prawej lampie , kurcze nie wiem co robic
  8. powiem ,tak ,nie jest to dokaldnie opisane tak jak trzeba bo aby dobrze to rozebrac od tylu to trzeba sciagnac tylna czesc podsufitki w bagazniku ta nad glowa oraz cale tylne slupki po bokach ,dopiero wtedy mamy idealny dostep do srub a do tego banalnie latwo jest to potem zlozyc a jezeli tego nie zrobimy to jest problem z zalozeniem jedej czesci podsufitki na druga , pozdr
  9. witam ,pytanko jak w temacie czyli gdzie jest ten filtr paliwa a audi a4 b6 1.9 tdi 130KM i jaki jest koszt oryginalu i jaki ewentualnie zamiennik polecacie , z gory dzieki za odpowiedz:)
  10. aha ,czyli elektryk powinien to zrobic bo chyba nie trzeba nic rozbierac
  11. a co to jest ten vag? jakis program komputerowy , ja nie zabardzo orientuje sie w tych sprawach , czy li znaczy to ,ze musze pojechac na jakas stacje diagnostyczna zeby podpieli pod komputer i usuneli bledy? czy moze do elektryka podjechac i on to zrobi i jaki jest koszt tego , a powiedzcie mi jeszcze czy moge jezdzic z niesprawnym ukladem regulacji lamp czy nie oslepiam kierowcow i czy swiatla w nocy beda dobrze oswietlac droge bo jeszcze w nocy nie jechalem ,
  12. no jest ,patrzac od tylu to po lewej stronie w klapce od swiatel drogowych , taki waleczek , ale to jest normalne ze druga lampa nie byla ruszana i tez nie dziala regulacja?
  13. Nie sprawdziłem ,myślałem ze jezeli lampa jest nowa to wszystko bedzie w porządku , a jak sprawdzić ten silniczek? To jest wlasnie dziwne ze druga lampa nie byla ruszana a regulacja w niej tez nie działa [br]Dopisany: 12 Styczeń 2010, 06:10_________________________________________________Pomozcie
  14. witam , wynienilem lampe xenon na nowa i jestem zdziwony ale po wlaczeniu zaplonu pokazuje mi na komputerze awarie dynamicznej regulacji swiatel , czyli automatycznej , nie wiem co sie moglo stac gdyz podlaczylem wszystko tak jak bylo uprzednio , prosze o pomoc ,z gory dzieki
  15. no okazalo sie ,ze pasuje ta z plastikowym wirnikiem skfa , wiec co wy mowicie ,ze skfy ,maja metalowy wirnik , maja ale do golfa
  16. witam ,kupilem 2 rozrzady do audi a4 b6 130KM 2001R, i do golfa IV 90KM 2003R ,, i niewiem kurcze ktora pompa jest do ktorego auta , a jestem jutro na 7 00 umowiony z mechanikiem ,wiec prosze was o pomoc, nizej dodaje zdjecia , to niebieskie to jest chyba wirnik na jednej jest metalowy a na drugiej plastikowy
  17. czyli co mi zrobia , dobrze?
  18. Witam , chce was zapytac jak to jest z myciem samochodu w zimie na myjni automatycznej , czy nie rysuje ona lakieru , czy relingi nie przeszkadzaja oraz czy skladac lusterka , chce was zapytac rowniez co sadzicie o myciu spodu /podwozia na tejze myjni ,czy jest ono skuteczne i czy nie bedzie rdzewial spod pod silnikiem i czy nie zerwie "baranka" pod spodem ,dzieki za odpowiedzi ,pozdrawiam
  19. kami050 odpowiedział(a) na kami050 temat w Audi A4 B6
    Ale co mu to da przestawienie ramy? jak ta przerwa jest wieksza pomiedzy drzwiami
  20. kami050 odpowiedział(a) na kami050 temat w Audi A4 B6
    nie to, w moim jest gites , to jest auto kolegi , one sie nie obwesily u niego , tylko mial wgniecione drzwi i po wymianie jest wieksza przerwa z jednej strony , czemu tak jest? nie da sie tego zrobic?
  21. kami050 odpowiedział(a) na kami050 temat w Audi A4 B6
    tzn nic , chyba drzwi byly wymieniane i ktos zle spasowal to , i jest troche wieksza przerwa w porowaniu do drugiej strony , a dokladnie jak to zrobic zyby niczego nie zepsuc i gdzie jest ta srubka ?
  22. jak oni to dokaldnie robia za te 600zl?
  23. kami050 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    witam , czy jest mozliwosc dopasowania drzwi przednich i tylnych tak aby pomiedzy nimi byla mniejsza przerwa? tj na wysokosci srodkowego slupka(przerwa ta wyzej zaraz pod listwami okiennymi) , powiedzcie mi koledzy jak to zrobic(mile widziane zdjecia) albo czy lepiej oddac to do blacharza , z gory dzieki za odpowiedz pozdrawiam
  24. no ja tez tak mysle , trzeba go zammkac bo jest zenujacy tak wiec prosze administratora forum o zamkniecie i usuniecie tego tematu i calego postu ,dziekuje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.