Treść opublikowana przez kalik
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Już jadę...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Od kiedy pamiętam zawsze tak było... ile razy z Piotrkiem we dwóch staliśmy na parkingu...
-
brak przedniej podpory silnika a wibracje
Zleciłem mechanikowi wymianę pompy wody przy zmianie rozrządu i po 2 latach okazało się, że na 99% pompa została stara, a nowa nóżek dostała
-
brak przedniej podpory silnika a wibracje
Nie chciało mu się przykręcić albo zapomniał, co też się często zdarza, jak następny klient czeka z pilną robotą
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Szmatę w dłoń i pojechał, wymyślają takie durackie maszyny, bo siły w rękach nie mają...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Ma regulacje obrotów....
-
brak przedniej podpory silnika a wibracje
Tak.
-
Ile paliwa po odpowietrzeniu
Z moich doświadczeń wynika, że około 72 litrów da się zalać do AFN. Wskaźnik do połowy porusza się dosyć leniwie, a po przekroczeniu nabiera dużego przyspieszenia U mnie jak zaleję pod korek to przez pierwsze 200km wskazówka stoi w miejscu.
-
Wygaśnięty wyświetlacz licznika kilometrów
Ten typ tak ma.
-
Popticall RS4 sedan - CZIKITA grill Malowany w stylu Anti-Ford and Fuck
Takie spy photos https://www.google.pl/search?q=the+neverhood&hl=pl&client=firefox-a&hs=k0C&rls=org.mozilla:pl:official&prmd=imvns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=kx--T6XGG5T34QTdk4Ap&ved=0CGcQsAQ&biw=1152&bih=701 Ale gra była i jest w dechę....
-
Popticall RS4 sedan - CZIKITA grill Malowany w stylu Anti-Ford and Fuck
Kiedyś w taką grę grałem The Neverhood i tam też były takie przyciski ....
-
Popticall RS4 sedan - CZIKITA grill Malowany w stylu Anti-Ford and Fuck
Dodaje do obserwowanych. To w tym aucie były te przyciski kolorowe od wzmacniaczy?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
- Brak lewego kierunku w przyczepce. Moduł??
Ja mam oryginalnie montowany hak przez Audi. Nawet dodatkowy elektryczny wentylator mam założony na chłodnicy (klimy brak). I nie ma żadnego modułu. Instalacja do przyczepki wychodzi z wiązki kabli od tylnych lamp, więc bez problemu możesz wywalić ten moduł i wpiąć się w instalację bezpośrednio.- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Potelepotała się....- Wymiana sprzęgła
3 lata mija jak jeżdżę AFN'em ze sprzęgłem z 1Z i dla mnie jest git. Zdania co do tego czy jednomas czy dwumas podzielone są na forum.....- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Siema, Podejrzewam, że musi być konkretny....- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Jedź do Zbuczyna do Auto Centrum. Robię u nich od kiedy pamiętam.- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Siema, Taki problem to nie problem....- Wygaśnięty wyświetlacz licznika kilometrów
Wyjmij licznik i sprawdź dobrze, bo może nie łączy dobrze na stykach żarówka albo spaliła się całkiem. Te żaróweczki są bardzo delikatne.... Ta plastikowa nakrętka z otworem na śrubokręt to obsada żarówki.- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
http://www.smog.pl/wideo/53203/sen_lod_nie_moze_sie_zmarnowac/- Garwolin i okolice spot........
Wpadajcie do Siedlec, coś się ogarnie u nas- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Markowymi używkami jakiś koleś z Igań handluje, trzeba poszukać, zawsze można też kupić na allegro, ja tak kupiłem swój i żony. Żona co nie jeździ ma Akrusa, którym fajnie i lekko się jedzie, a ja co staram się ostatnio do pracy dojeżdżać trafiłem jakiegoś ulepa...- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Znam kilka miejsc w Siedlcach, gdzie można takowy nabyć- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Bry Dziś rowerkiem - Brak lewego kierunku w przyczepce. Moduł??