Treść opublikowana przez kalik
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Zdobyłem nową sprawność zmiany alternatora muszę sobie doszyć odznakę
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Dzień dobry. Wszystkim się wydawało, że to alternator tak hałasuje. Płyn był zalewany G12. Podobno pompy SKF to kupa i do 50 tyś wytrzymują tylko. Mam nadzieję, że uda mi się dziś kupić Hepu w Siedlcach.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Pompa wody kaput... 40 tyś km przebiegu wytrzymała.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Jeszcze z godzinka i będzie wszystko jasne.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Specu mi namieszał w głowie i twierdzi, że na 90% walnęła pompa wody. SKF.....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Troszkę zimno dziś... ale wiosnę czuć w powietrzu.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Zatyrani pracą?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Właśnie.... miałem do Ciebie pisać w tym temacie....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Klub tworzą ludzie, nie auta ---------- Post added at 07:30 ---------- Previous post was at 07:28 ---------- Zanim dojdzie do zmiany auta, obecny na pewno przekroczy pełnoletność. Altek już załatwiony na podmianę.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Honda Accord
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Jeżeli będę zmieniał to żona już wybrała markę i model.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
W dacie urodzin podałem dzień kiedy mój parch zjechał z taśmy w INGLOSTADT.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Stary to nie moja ręka... ---------- Post added at 06:29 ---------- Previous post was at 06:26 ---------- Chłopaki coś mi świerszczy pod maską. Obstawiam alternator, pompę wspomagania i wody raczej wykluczam, bo nie cieknie ani olej ani płyn. Może być jeszcze napinacz lub wiskoza. Jakieś wskazówki cenne?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Dzień dobry:decayed:
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Dobry wieczór i chyba dobranoc. Od 5 rano na nogach.....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Lekarz dał zielone światło
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
To Korzeniu w niczym nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
- [B5 AFN] Naprawa linki gazu za 3zł
Ciesze się, że mogłem pomóc.- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Na spokojnie z gratulacjami. Z medalami trzeba poczekać aż się urodzi.- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Czy ja mam wyłączność na pisanie? Młodzi, pełni życia i energii, tylko działać.- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Zaraz znowu ze 2 miechy będzie cisza...- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Zauważyliście jakiś wzmożony ruch w naszym wątku?- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
W ten weekend i ja nie wyrobię chyba... za tydzień też nie wiem....- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Obecnie zamieszkuję niedaleki osiedle. Spokojnie, ja Ciebie też tam nie widziałem.... ---------- Post added at 11:57 ---------- Previous post was at 11:56 ---------- Krzyniu kiedy do nas przyjedziesz? My byliśmy już 2 razy w Garwolcu - [B5 AFN] Naprawa linki gazu za 3zł