Treść opublikowana przez snajper75
-
[B5 AJM] Wyrzuca płyn chłodniczy-przyczyny?
w zbiorniczku nic się nie dzieje aleee jak odłączę mały przewód to słyszę bulgot i to mnie zastanawia .
-
[B5 AFN] PILNE !!! temperatura wody TDi
może czujnik temperatury :gwizdanie:
-
[B5 AJM] Wyrzuca płyn chłodniczy-przyczyny?
pompę trochę trudno sprawdzić , wsadziłem palucha i chciałem obrócić . jak by wirnik był urwany to dało by się obrócić tak wyczytałem na forum
-
[B5 AJM] Wyrzuca płyn chłodniczy-przyczyny?
nagrzewnice wykluczam bo rozłączyłem przewody , dmuchałem i jest drożna też myślę że to uszczelka ale jak być pewnym na 100% ze by kasy nie wywalić darmo i kto wie jakie koszty , może ktoś robił nie dawno ?
-
[B5 AJM] Wyrzuca płyn chłodniczy-przyczyny?
wąż jest średnio ciepły ogrzewanie jest ale jak przekroczę 2500 tys. obrotów to znika
-
[B5 AJM] Wyrzuca płyn chłodniczy-przyczyny?
sprawa wygląda tak: termostat wymieniony sprawdziłem go przed założeniem jest OK czujnik temperatury nowy nagrzewnica na pewno sprawna gdy zacząłem odpowietrzać przy nagrzewnicy chyba 20 min , cały czas lecą tam pęcherze powietrza . odkręciłem ten mały wężyk przy zbiorniczku wyrównawczym słyszę bulgot . przegoniłem sprzęt tak do 105C sprawdzałem na klimie pozycja 49 i dziad (bo mnie nerwy już puszczają ) wywalił płyn Panowie co może jeszcze być
-
[B5 AJM] Wyrzuca płyn chłodniczy-przyczyny?
nie kopci , olej czysty itd. termostat kupiony idę wymieniać , dam znać czy pomogło
-
[B5 AJM] Wyrzuca płyn chłodniczy-przyczyny?
Dziś z samego rana kupiłem już 3 korek , jak by coś lepiej ale.... Temperatura na klimatroniku kanał 49 dochodzi do 105 jak go pocisnę a następnie spada tak do 90 . Na kanale 51 - 90 i nawet nie drgnie . Zastanawia mnie chłodnica jest zimna ,termostat ?[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 09:10_________________________________________________dwa dni spędziłem na czytaniu postów , ale nie znalazłem takiego przypadku jak ja mam :gwizdanie:
-
[B5 AJM] Wyrzuca płyn chłodniczy-przyczyny?
kaszcie już poprawione , nerwy puszczają dwa dni z tym robię i kicha na razie nie woda tylko płyn , nie czepiaj się się wody a korek mam już drugi
-
[B5 AJM] Wyrzuca płyn chłodniczy-przyczyny?
Koledzy , mam nowy problem . Wywalam mi wodę ze zbiorniczka wyrównawczego , dodam że woda jest zimna . Klimatronik pokazuję na kanale 49 - 105 a na kanale 51 - 90 a do tego brak ogrzewania (ale pewnie dla tego że korek na zbiorniczku puszcza , tak mi się wydaję Tylko nie kazać mi wymienić pół auta
-
[B5 ADP] Gotowanie wody i wywalanie przez zbiornik
Piszesz o pomoc , ludziska się wysilają na maxa a Ty nie raczysz napisać co było przyczyną !!
-
[B5 AJM] Jakie zadanie spełnia ten zawór ?
A tego czy potrzebne to ustrojstwo ? Czy w zimie mogą być problemy że paliwo nie jest ogrzewane :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 06:27_________________________________________________
-
[B5 AJM] Jakie zadanie spełnia ten zawór ?
Jednym słowem potrzebny bo Dixi mi go wczoraj odłączył , bo chyba jest nie szczelny i gubi podciśnienie . Jak dmuchnę w niego czy zasysam to nic się nie dzieje . [br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 13:22_________________________________________________nikt nie wie ? :gwizdanie:
-
[B5 AJM] Jakie zadanie spełnia ten zawór ?
Panowie ja też mam pytanko do czego jest ten zawór i jakie ma zadanie ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wielkie Podziękowania Koledzy !!! za przywrócenie mojej niuni do życia Jesteście WIELCY
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak drzwi otworzysz jak nie jak tak [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 10:25_________________________________________________tylko mam pytanko , tam nie ma parkingu na dachu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a zaglądnie ktoś do mojej niuni :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Koledzy jesteście jutro w galerii o 18.00 ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
i ja się może pokaże , jak niunia dojedzie bo licho z nią miał bym okazję Was poznać
-
[B5 AJM] Wyciek płynu chłodniczego i brak widocznego miejsca ulatniania się
Koledzy , podłącze się pod temat , mi też ucieka płyn nie w takiej ilości jak koledze ale dolewać muszę dziś zrobię tak jak kolega pisał z tą butelką . A jeśli okaże się że zbiorniczek wyżu ca płyn to co ? Dodam że jeżdżę tak ze 2 lata :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Sierpień 2010, 08:19_________________________________________________Dodam że doleje z litr za miesiąc a zdarzy się że i mniej
-
Szukam fachowca :)
Kto mi zrobi logi , sprawdzi auto vagiem itp. :>jestem z Krakowa audi A4 tdi silnik AJM i nie zedrze ze mnie skory szukam miłośnika tej marki a nie zakładu mechanicznego Pozdrawiam
-
[B5 AJM] Znaczne spalanie
Ja mam 115 AJM i pali góra 7l a na trasie 5.5
-
[B5 AJM] Wysokie obroty po odpaleniu
odłączyłem czujnik i zapala teraz normalnie w sobotę wymiana na
-
[B5 AJM] Wysokie obroty po odpaleniu
to można go tak wywalić ?
-
[B5 AJM] Wysokie obroty po odpaleniu
Jesteście Wielcy , stawiam piwo podłączony był pod kompa wyszło że zwarcie na plusie czy coś takiego Właśnie ten wypiłem tylko czemu wskaźnik na desce nie opadł ? [br]Dopisany: 23 Czerwiec 2010, 12:41_________________________________________________Jeszcze jedno Krzysiek tam na Twoim zdjęciu z strzałką u mnie jest posmarkane olejem dość sporo , co tak smarka tam olejem ?