Treść opublikowana przez Artur82
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
a uzytkuje moze ktos MEYLE ??
-
[ALL B5] Jaki to kod i nazwa lakieru, problem z dobraniem
a Ty jak bys mieszał farbe.Chyba jest od tego kod zeby dobrać odpowiedną farbę.wez sobie odkręc klapke wlewu paliwa pojedz do mieszalni farb podaj kod i porównac czy farba bedzie sie zgadzała jedna linia zaprzecza drugiej no chyba ze zle to rozumie jak nie dokladnie ten sam to jaki?? moze ftalowka byla ta b5 malowana...no to wtedy faktycznie nie bedzie ten sam
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
trafilem na ten temat szukajac...jakie koncowki drazka sa polecane...i moje pytanie brzmi czy te firmy w takiej samej koelnosci byscie ustawili jesli chodzi o koncowki ??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Newman do roboty to cham i traktor...ja tu jestem po to zeby szerzyc :polew:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a cos proponujesz Reniu ??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- [ALL B5] Jaki to kod i nazwa lakieru, problem z dobraniem
to bedzie ciezki temat ze zdjecie podac numer lakieru...co najwyzej to poszukaj po watkach kto ma podobny do Twojego i spytaj sie jaki jest jesgo kod- [ALL B6] Schowki i organizacja miejsca
juz ma wrclaguna zerknij w jego watek i obczaj- [B6 AWX] Jaka końcówka drążka ?
przeczytane tak z grubsza i kumam- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Grzechu nieobecni nie maja racji- Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Bartek Ty oczywicie tez masz racje ale ciezko to trafic- Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Bartas ale Młody chce te pleski chyba do kubka i wizytonika- [B6 AWX] Jaka końcówka drążka ?
zakladales u siebie koncowke jednej z wyminionych przez Ciebie firm??- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
k...a gorzej juz dzis byc nie moze.....jeszcze drazek do wymiany musial sie akurat teraz trafic- [B6 AWX] Jaka końcówka drążka ?
Witam! Jak w temacie nadszedl czas wymiany prawej koncowki drazka. Powod pojechalem ustawic zbieżność i gosc powiedzial ze jest luz i musze ja wymienic. Po tym zabiegu mam wrocic na zbieżnosć. I tu pytanie jakiej firmy koncowki polecaci? Są jakies sprawdzone? Jakies linki z allegro mile widziane. Pozdrawiam- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
po czesci Tomiczka masz racje- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
nie nie nic nie wypilem...poprostu jestem rozkojarzony ale dlaczego to niech zostanie moja... a co do inhalacji to chetnie moge sie inhalowac czesciej a o jakiej torebce piszecie bo nie jestem w temacie??- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Reniu ja juz po 3 kawach jestem i dalej cos rozkojarzony chodze- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Reniu moge byc i tym misiem bo tak samo dzis wygladam- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
elo! Tomiczka i Zuza nie draznijcie Lwa [br]Dopisany: 28 Czerwiec 2010, 10:51_________________________________________________Tomiczka a Tobie moge powiedziec tylko tyle ze jutro sie nie wyspisz i obiecuje ze wypoczety jutro nie bedziesz- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
kolejny dzien czas zaczac mam nadzieje ze tak mily jak wczorajszy- [ALL] Koszt pomalowania A4
tak tez masz racje ale na poltora raza jak to napisales to moim zdniem mozna blotnik pomalowac a nie cale auto wiem ze po malowaniu bez polerki zadko sie obchodzi ale warto wlac tak 2,5 warstwy (patrz 3 o korych wczesniiej pisalem) zeby polerowac nie trzeba- [ALL B6] Malowanie elementu
hehe ale andy chyba sprajem bys nie traktowal swojej niuni ?? ja jestem i tez zrobil bym to sam :gwizdanie:- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
nie chce mi sie juz tych zdjec wstawiac...bo to sa nasze fotki auta tam jest malo- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Arturo wszechomogacy wrocil Powiedzmy ze nie stawialem oporow zeby Tomiczka mial urlop... ...fotki dodam jutro bo juz dzis nie mam sily :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2010, 23:16_________________________________________________Nie no fotki Renia i Gurbana mega - [ALL B5] Jaki to kod i nazwa lakieru, problem z dobraniem