Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Artur82

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Artur82

  1. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to już lepiej się zatrzymaj w Jastrzebiej lub we Władku bo w Karwi to pewnie nawet ludzi nie zobaczysz
  2. Miron a jak się pytałem w BT czy B8 na sprzedaż to mówiłeś, że nie.
  3. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wandej dzwoni się do CIEBIE!!
  4. Szewczyk91 - dzięki za spotkanie!
  5. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  6. kiedy na tor do TRN lecimy znowu??
  7. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  8. eltom to nie jest pełen s-line bo z przodu mam zderzak ABT
  9. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  10. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    +1
  11. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    eeetam gadasz...ja wypiliśmy duuuuuuuuuuuuuuzo za duzo to tak jest
  12. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :facepalm:rano głowa będzie boleć teraz boli dardziej po Jacku
  13. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no 5 0,66 tyskie zakupione
  14. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No to ja lecę do monopolu bo piwka bo nic innego dziś nie rusze
  15. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No sam jestem w szoku
  16. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie ma to ja zachlać tak żeby wstać o 17 ale mnie czerep napier....
  17. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  18. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Domin jak do mnie ptzyjedziesz to w drzwiach masz zabrany fon
  19. ja mam taki kabel...ale co potzrebuejsz sprawdzic
  20. no i zapomniałem się chwalić, że tył na mc donaldy
  21. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  22. Artur82 odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    hehe no to solar idzie ostro szkoda, że nie mam szybra
  23. litrówka to chetnie ide do tego jeszcze troszkę tzn kiedy widzimy się u dońka? :whistling: ---------- Post dopisany at 23:29 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ---------- Truskawak zły podpis "Kto nigdy nie popełnił błędu, nigdy nie spróbował niczego nowego" A. Einstein Winno być tak: "Kto nigdy nie popełnił błędu, nigdy nie pozał Domina" Artur82 już zmieniam szefie:grin: pieknie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.