Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Artur82

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Artur82

  1. ja sie niestety nie pojawie - szkoła
  2. no i wkoncu jakas sensowna podpowiedz...bo juz nie mogle czytac tych wypowiedzi...te tak te nie ale tak to jest niektorzy Polacy znaja sie na wszystkim
  3. jesli pozostale sa ori to ten co sie konczy tez kup nowy i ori
  4. ten preperat mozna kupic w tesco za 19,99 a co do skutecznosci to osobiscie nie uzywalem ale brat uzyl w focusie i jest zadowolony
  5. I tu się z Tobą nie zgodzę Kiero. Miałem wcześniej diesla i przy minus 20 odpalał na pstryknięcie. Mam szacun dla niech i jestem przekonany że następne autko będzie właśnie klekotem :gwizdanie: Piekne slowa Marek ... diesel jak dobry z mrozy tez odpala bez najmniejszego problemu
  6. trzeba bylo tak od razu a nie pisac ze niechcesz diesla
  7. Pewnie Daras w wyscigach przegrywasz...ale za to jak Jedrek pisal jezdzisz gdzie chcesz a nie 200km pod maska i albo gaz albo auto na parkingu stoi... ...powiem tam mialem benzynke...mialem tez gaz...teraz mam diesla i juz nic innego nigdy nie kupie!! A i jeszcze jedno na gazie jest fajnie bo tanio ale gaz to zlo i scierwo!! smierdzi i nic wiecej (no moze tanio sie jezdzi)
  8. kierownik to kup benzynke i przerob ja na gaz :polew:
  9. Kierownik jesli widzisz co ma Pawel do sprzedania i sie zastanawiasz to.... :gwizdanie:
  10. DOBRA drodzy forumaowicze...ja zamawiam sobie taka smyczke...ktos chetny czy zrobic to dla siebie indywidualnie???????????????????????? Przepraszam ale dodam jeszcze ze gdzybym na was czekal z ramkami to pewnie do dzis bym nie mogl ich zamowic a tak juz mam zamontowane wiec kto sie pisze to pisac do mnie na PW
  11. w srodku w wizytowniku to jest mechanizm dzieki ktoremu on sam plynnie wyjezdza
  12. Majki zmien ten podpis o rodzaju silnika
  13. ja tez sie pisze na laserki 1.manny90 2.nowek + liga 3.Patrycja 4.ArturB6
  14. bedzie ciezko teraz Ci ta sprezyne wlozyc w miejsce gdzie powinna byc I faktycznie o tej gornej listwie zapomnialem ale koledzy Ci dalej obrazki jak na dloni
  15. :gwizdanie: bede wraczal z pracy to zerkne i jak sie uda to zrobie zdjecie ale z gory Ci mowie ze zeby to polamac to trzeba mniec talent
  16. :gwizdanie: U MNIE RAMECZKI WCZORAJ ZAWISLY
  17. witam nowych i tych starszych audimaniakow
  18. ten schowek (wizytownik) poprostu wyciagasz...musisz uzyc troche sily i o ile dobrze pamietam z prawej strony (obok awaryjnych) chyba cos sie podwaza...ale wysun go i to bedzie widac :gwizdanie:
  19. Witamy Max !!
  20. NAJLEPSZEGO TOMEK :drunk:
  21. dobra dobra....jedyny blad u Ciebie to problem z "immobilaizerm" i z centralnym zamkiem ale moze to kiedy cos sie dzialo i ktos to juz usunal zreszta te same bleby z centralnym ma ciurmen [br]Dopisany: 16 Maj 2010, 21:18_________________________________________________SIUCEK a u Ciebie to chyba turbinka juz jest do czyszczenia
  22. grzechu teraz biore sie za Twoje bledy
  23. Tomek zapraszamy :gwizdanie:
  24. a ja siedze i tlumacze chlopakow bledy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.