Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Artur82

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Artur82

  1. ciezko powiedziec bo troche za tanie jak na ten rocznik o jakies 7 do 8k zl za malo nawet jak na benzynke
  2. no spot jak zawsze na miejscu to udany a tak powaznie to spot no i Rafi - graty za B7
  3. tu kolega ma racje...zalezy jak jest temp. na zewnatrz...po co ma sie wlaczac wiatrak jesli nie ma co chlodzic tu masz ten sam watek... http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_klima_a_nagrzane_wnetrze-t130842.0.html i kolega wkoncu skumal o co chodzi ... przypomne jeszcze raz B6 maja klimatronik a nie manuala i on sam wie po zadaniu danej temp. czym ma dmuchac :gwizdanie:
  4. rafi dalej milczy z autem :gwizdanie: czyli chce sie pochwialic na spocie
  5. no to o 18:00 i gdzie??
  6. Rafi czemu nic nie piszesz, ze kupiles B7??
  7. ja sie pisze :gwizdanie:
  8. ja mam puszczony pod "puszka" gdzie znajduje sie filtr klimatyzacji
  9. no poczekaj i powinno byc
  10. no Kieras kawal dobrej roboty
  11. kierownik czekamy
  12. nie bo jesli powietrze wpadajace nie potrzebuje ostudzenie to klima sie nie wlaczy bo po co ?! to jest klimatronik a nie klima manualna ze wlaczasz i studzi na full O ile sie nie myle LO=16st.C wiec jesli powietrze, ktore wpada do studzenia jest "chlodniejsze" to po co ma sie klima wlaczyc??
  13. no i lampe tez trzeba chyba bedzie wyjac lub jesli nie masz zespolonych to kierunek (o ile dobrze pamietam )
  14. no nowek teraz zes blysnal wiedza na temat wzorow felg a w Poznaniu byles i felgami Bart-s`a sie zachwycales :polew: Jedrej bedzie 18"
  15. bez komentarza!!!! nikt nie wiedzial!!! RAFI STO LAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:
  16. co powiecie na taka opcje felg?? RENIU jeszcze raz dziekuje za VT
  17. furka piekna no felga...popieram przedmowcow :gwizdanie:no i jest tak niko ze fela na zdjeciach wyglada jak 17
  18. no to ja tez sie poddaje nie ogarniam juz tematu :wallbash:wszystko ok ale jednak nie ok bo nie chlodzi poddaje sie
  19. alpina ma piekne a ma nawet lusterka od M_power :polew: BMW - to auto dla ludzi co nie maja ambicji :polew:
  20. Grzechu ta co ogladaliscie to sorry za sformuowanie - ale z nij bije jak z muzeum
  21. no to akurat jestem w stanie zrozumiec
  22. Aska Rafi moze pracowac a Ty mozesz jechac z nami
  23. a przycisk eco sie swieci czy nie??
  24. skoro drzwi sie otwieraja na "odskok" to mysle ze nie ma wiekszego problemu zeby to zrobic
  25. sorry ale nie kumam...wlaczasz silnik, wlaczasz klime i zacyna chlodzic, wiatrak sie wlacza, wiec w czym problem bo nie czaje wiadomo ze na zew. nie ma upalow wiec zaraz mrozem klima nie zacznie walic...wydaje mi sie ze szukasz dziury w calym

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.