Treść opublikowana przez JUZIU
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Będe obowiązkowo
-
[B6 AVF] Nakladki na ranty blotników
Takie nakładki to pasują ale do poloneza albo fiata 125p w audi to bedzie żle wyglądało
-
[ALL B5] Problem z sondą lambda
nie, nie robiłem adaptacji ECU
-
[ALL B5] Problem z sondą lambda
mam problem z sondą lambda a mianowicie musialem wymienić sondę lambdę z a4 1.8t aeb 96r i kupiłem używaną sonde ori też z aeb ale z 97r i po założeniu jej wywala mi ciągle jakieś błędy i auto nie jeździ tak jak wcześniej. Stara sonda różniła sie optycznie od tej co mam teraz i nawet kostka za bardzo nie pasowała. Numer starej sondy to 058 906 265 a nowej 021 906 265. I chyba mój problem polega na tym że zakupiłem złą sondę. Dodam że kupiłem używaną sondę
-
Rocznica ślubu. Może wypad do SPA??
pracowałem w warszawiance i moge polecić Ci ten hotelik, napewno będziesz zadowolony
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
przyjedź, na bank ktoś będzie miał spoko
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Koledzy to będzie miał ktoś tego vaga zeby pomuc???
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to jak zdiagnozuje mi ktoś vagiem dzisiaj na spocie moją a4
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
cennika nie znam ale czteropak styknie???
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobra to na spocie jestem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale to jakoś ustawimy sie w Wawie???
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Koledzy ktoś mógłby zdiagnozować Vegiem moje a4?
-
[ALL] Szukam wzmacniacza - proszę o porady
sprawny w 100% może dogadamy się na PW
-
[ALL] Szukam wzmacniacza - proszę o porady
- [ALL] Szukam wzmacniacza - proszę o porady
ale którego?? :>- [ALL] Szukam wzmacniacza - proszę o porady
nie ma bo to jest sprzęt z usa i tam jest :> zapytaj kogoś kto się zajmuje car audio to Ci powie moge jeszcze sprzedać wzmaka bardziej znanej firmy MAC MP-8000 1000wat ale jest od dwukanałowy cena 300zł- [ALL] Szukam wzmacniacza - proszę o porady
Kolego ja moge sprzedać wzmaka BLITZ Bza 10000 1000Wat podświtlany na niebiesko, jednokanałowy- pożądny sprzęt pod skrzynie lub tube ale cenna za jaką go oddam to 400zł (moim zdaniem i tak tanio bo potrzebuje pilnie kasy) ;(- [ALL B5] Która turbina najlepsza???
sorki że dopiero pisze ale nie miałem dostepu do neta Koledzy dzięki za wszystkie odpowiedzi ale plany diametralnie się zmieniły i bede sprzedawał swoje a4 i szukał godnego uwagi s4 b5- [ALL B5] Która turbina najlepsza???
Mam dylemat jaką turbine wybrać, obecnie mam seryjną K03 i chce zmienić na większą tylko niewiem na jaką Jak myślicie która będzię najlepszym wyborem: K04-15, K03s a może K04-22 lub jakaś Garrett??? Moce jakie chce osiągnąc to 240-260km.- [B5 AHU] Jakie CB do 200 zł
Ja nidawno nabyłem alana 109 za 179zł nowe do tego antenka midlanda 150cm i mi w zupełności wystarcza i jestem z niego zadowolony więc moja opinia jest taka że jeśli ktoś nie ma dużego budżetu na cb to takie radio jest dobre- [B5 AFN] Jaka jest różnica w dynamice auta miedzy 15" a 17"
dokładnie jak kolega wyżej napisał bez jakiejkolwiek gleby stoi wysoko jak koza ale dużo osób tak jeżdzi i na komforcie napewno stracisz ale jak dorzucisz do tego glebe to bedzie kosa- [INNE] Zapytanie dot. kupna auta do ok. 5tyś. Laguna? Ibiza?
brat ma lagune i rzeczywiście wygodna jest i dużo przestrzeni a co do blachy to jakaś porażka chyba że akurat te egzemplarz taki akurat, silnik 1.8 LPG i nawet nawet teraz mu uszczelke pod głowicą wydmuchało a tak to daje rade- Prośba o oddanie głosu. Ważna sprawa :)
mówisz i masz- [ALL B5] Śruba mocująca zapas
mam pytanie: czy śruba mocująca koło zapasowe od sedana będzie dobra do avanta???- [ALL] Renowacja felg, warto? Proszę o opinie, zdjęcia.
moim zdaniem warto bo za renowacje zapłacisz 50zł do sztuki czyli 200zł za komplet i masz jak nówki fele co ładnie wygląda i auto zyskuje na wyglądzie - [ALL] Szukam wzmacniacza - proszę o porady