Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JUZIU

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JUZIU

  1. z tego co czytałem to jak podłącze pod swoją sonde to wskażnik bedzie wariował od min do max ale moze jak mam ta funkcje przełanczania albo na 1v albo na 5v to coś tam bedzie wskazywać.
  2. a mógłbys podać jakiegoś linka jaka sonde musiałbym nabyć
  3. Witam. Mam pytanie czy podłącze taki wskaźnik http://www.dabtuner.pl/AFR_LCD-117.html do swojej a4 b5 1.8T AEB?
  4. chyba masz zły kolego ten przepływomierz bo ja też niedawno wymieniałem i kupiłem ori z aso o nr 0280217112 i pod nim drugi nr 058133471A dodam że mi działe wszystko ok i też mam stożek
  5. robisz kolego osłone termiczną z grubszej blachy kwasowej i juz masz bardzo dobrą osłone dodatkowo mozesz jeszcze owinąć dp taśmą termoodporną. Ja mam tak u siebie i stożek nie nagrzewa się. mam stożek pipercrossa i nie mam żdanych problemów a jeżdze na nim od początku roku
  6. W gazowni warszawskiej maja Iveco diesla na lpg ziemny ale to juz nawet sporo czasu i on ma tam zmienione głowice czy cos pod podłoga zamontowane sa duże zbiorniki i az 6 ich jest i psuje sie za***iście bo czesto nie chce odpalic i wogule nie idzie dodam ze tam nie ma wogule ropy tylko sam gaz
  7. http://allegro.pl/kierownica-s-line-audi-s6-s8-s4-s3-a8-a6-a4-a3-air-i1605579472.html ta powinna pasić bez żadnych przeróbek
  8. ja usuwam zawsze takie pozostałości benzyną ekstrakcyją i zawsze zchodzi
  9. ja bym brał srebrne ale to kwestia gustu i ładniej wyglądają 18 to napewno a co do komfortu to Ty chcesz miec ładne auto a nie komfortowe wiec kupuj 18 bo różnica w komforcie i tak niewielka
  10. http://allegro.pl/interfejs-usb-ac-bigas-aeb-stag-omvl-kme-esgi-i1585054471.html ja mam ten i polecam bo sprzedawca konkretny i kabelek łączy sie bez problemu , używałem go nie tylko w swoim aucie i dawał rade a jak kupiłem taki za 40zł to nie chciał sie połączyć i kasa w błoto wyrzucona wiec polecam ten kabelek bo wiem że da rade
  11. mi pali 10l na 100km ale jak ostatnio sprawdzałem jak dv syczy na sztywnym dolocie to wyszło 14
  12. Pewnie wtryskiwacz padł ale bez lapka i kabla nie sprawdzisz tego
  13. dzisiaj pierwszy
  14. Kończy sie na 2,5tys obrótów, jeszcze takiego wykresu Nm w Pb nie widziałem
  15. Mam już słaby akumulator i ledwo mi odpała auto ale chciałbym wiedzieć czy to ze mam taki słaby akumulator to może on być przyczyną szarpania auta przy pełnym dodaniu gazu w zakresie od 2.5 do 4.5 tys. obrotów silnika??? dodam ze po przekroczeniu 4.5 tys obrotów auto prawidłowo przyspiesza a jeśli dodaje delikatnie gazu to nie ma tego szarpania. błędów na vagu nie pokazuje zadnych
  16. ile dajesz? czteropak za godzinę? :gwizdanie: ooo cenisz ta sciągacze to nie zawracam Ci dłowy bo nie stac mnie na takie wydatki ps. chyba jakieś masz co same zmieniają amorki
  17. jak zmieniasz lampy to zakładaj ori po liftowe, masz alu 17 ale wysoko stoi wiec gleba potrzebna

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.