Treść opublikowana przez JUZIU
-
Wakacje nad morzem - co polecacie
także wybieram sie do Ustki może jakieś namiary na nocleg macie?
-
[ALL B5] Różnica w klockach hamulcowych?
wiem wiem, jutro cykne fotke zacisku i wkleje
-
[ALL B5] Różnica w klockach hamulcowych?
to brać te z dzyndzlem?
-
[ALL B5] Różnica w klockach hamulcowych?
witam mam problem z różnicą w klockach hamulcowych na tył do audi a mianowicie słyszałem ze po 97r byłu inne klocki niż wcześniej a ja mam audi z 96 roku i mam do kupienia ate z takimi nr 13.0460-2820.2 i 13.0460-3602.2 i nie wiem które bede pasować. proszę o pomoc
-
[1.8T i 2,7BiT] Filtr powietrza pipercross
przepływka ori 1.8T ma równo 70mm wiec bierz taki stożek
-
[1.8T i 2,7BiT] Filtr powietrza pipercross
bedzie wyżej bedzie głośniej, proste robiłem test z DV podłączoną bezpośrednio do dolotu-nic nie słychać,musi iść od ciśnieniowej rury kompresora,mam siliconowego TIPa i nic nie słychać,może na metalowym będzie inaczej,ale też wątpię na dniach tez zrobie test, najpierw dv przy samym dolocie a potem przy Fmic i zobaczymy co z tego wyjdzie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- [B5 ADP] Czy ta dziura w filtrze powietrza mogła coś narobić ?
dokładnie teraz to juz po zawodach wiec nie masz co sie martwić- [1.8T i 2,7BiT] Filtr powietrza pipercross
Panowie a umiejscowienie dv ma znaczenie na jej głośność?? chodzi mi o to czy lepiej żeby była jak najbliżej tipa czy orurowania FMIC??- [1.8T i 2,7BiT] Filtr powietrza pipercross
proste jak budowa cepa teraz już wszystko jest jasne a jakie jest twoje zdanie na temat wpływu stożka na przepływke a dokladnie jej żywotność?- [1.8T i 2,7BiT] Filtr powietrza pipercross
to o ten kawałek rurki mi chodziło że spełnia on role kierownicy powietrza- [1.8T i 2,7BiT] Filtr powietrza pipercross
czyli takia kierownica nic nie pomaga? wydawało mi się ze jeśli jest ta kierownica to coś daje. a ta seryjna kierownica w puszcze to tez byłby do niczego nie potrzena?- [1.8T i 2,7BiT] Filtr powietrza pipercross
w jakim celu? aby mi dzięki tej kierownicy nie falowały obroty uwierz mi-bez tego też nie falują-mam stożek bez kierownicy-już spory czas bo pewnie masz itg wiem że na itg nie falują ale przekonałem sie do pipercrossa i juz pewnie przy tej firme zostane- [1.8T i 2,7BiT] Filtr powietrza pipercross
w jakim celu? aby mi dzięki tej kierownicy nie falowały obroty- [B5 AEB] Pytanie o TIPa
to znajdz mi kolego kolanko z nierdzewki 45mm- [B5 AEB] Pytanie o TIPa
spoko kolego jak coś bedzie trzeba to pisz- [B5 AEB] Pytanie o TIPa
od turba 50 potem redukcja z 70 na 50. na dv 25mm a na odme 20- [1.8T i 2,7BiT] Filtr powietrza pipercross
Co do pytania Norbunia jaki mam stożek to mam pipercrossa i katalogowo jest On do 250 km bardzo jestem z niego zadowolony bo obroty nie falują i nie mam żadnych problemów może dlatego że ma dosyc długą kierownice powietrza, zresztą widziałeś jak to wygląda. Zmieniłbym na taki sam tylko większy i koniecznie żeby mial taką kierownice powietrza- [B6 BFB] FORGE FMDVSPLTR - dyskusja o hybrydzie bov/dv
wątek o stozku już jest-tam kontynuujcie Panowie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=26825.0 spoko Norbunio na pytanie stozka odowiem Ci juz w odpowiednim dziale czyli jak wyzej- [B6 BFB] FORGE FMDVSPLTR - dyskusja o hybrydzie bov/dv
u mnie to jeszcze tak nie syczy głośno na większym stozku glośniej jest- [B6 BFB] FORGE FMDVSPLTR - dyskusja o hybrydzie bov/dv
jak założysz Tipa + stożek to zaden splitter nie bedzie ci potrzebny , z seryjnej DV-ki jest dobre jebniecie Właśnie zbieram info na ten temat. Słuchałem jak stożek na seryjnej dv wali i jest na prawde dobrze:) Ze splitera nie będzie żadnego pożytku oprócz syczenia a skoro upuszcza powietrze do atmosfery to cholera czy auto troche nie ucierpi nie sprawności. Niby nikt nie narzeka ale zawsze jest ta niepewność. Stożek podniesie sprawność silnika i da to pieprzone pssst praktycznie w tej samej cenie co splitter a do tego bedzie slychac turbo jak sie wkreca:) Kwestia jeszcze przemyslenia ale jestem juz chyba blizej montazu stozka z tipem niz splitera mówisz kolego o tym jak na moim tipe i stożku sapie? Czy o jakimś innym przykładzie- [B5 AHL] Swap silnika.
kolego wszystko się da ale bedziesz musial wszystko przekładać. hamulce, wiązke itd. bardzo duzo pracy i jeszcze nie wiadomo jak to pużniej bedzie wszystko do siebie pasowało ale tak jak mówie wszystko sie da a czy jest to opłacalne iczy nie to juz Ty sam wiesz najlepiej- [B5 APT] Coś tarabani u dołu silnika,a może skrzynia?
też wydaje mi sie że to sprzęglo kończy żywot a może sam docisk???- [ALL B5] Czy podłącze afr do 1.8T
i wszystko jasne. Można zamknąć- [ALL B5] Czy podłącze afr do 1.8T
czyli taki zegar to tylko do auta które ma szerokopasmową sande pasuje, tak? np. do b6 podejdzie? - [B5 ADP] Czy ta dziura w filtrze powietrza mogła coś narobić ?