Treść opublikowana przez JUZIU
-
Gaz przestaje się opłacać?
racja też uważam że lpg nadal sie opłaca i nie odczuwam wielkich różnic na lpg a Pb i do tego nie mam wypasinej instalacji a auto po wirusie
-
[B5 AEB] Moja Mała Ada na żyletki
jak dobrze pamietam to było podpinanych 5 przepływek i zamienników i bosha kupywane z intercarsie i innych takich ale na każdej dupowato chodzil dopiero ta za około tysiaka była ok ale przynajmniej jeżdzi
-
[B5 AEB] Moja Mała Ada na żyletki
koleżko to jeszcze zalezy od nr przeplywki , moze kosztować 100pln a może kosztowac ponad 500pln (taka jaka miał na sprzedanie CoLo ) masz racje ja akurat miałem ta droga [br]Dopisany: 12 Październik 2011, 10:32_________________________________________________i do tego ori z serwisu
-
[B5 AEB] Moja Mała Ada na żyletki
+1 Przepływka BOSCH kosztuje z 350zł a przynajmniej wiesz co masz żaden zamiennik nie wchodzi w gre tylko ori wiem bo sam wymieniałem i wcale nie kosztowała ona 350zł tylko dużo wiecej
-
[ALL B5] Montaż Blow Off'a do 1.8T
jak to na jakiej zasadzie? montujesz Dobrby stożek np. ITG i do tego Tipa z kwasówki i masz poprawe osiągów i ładne pssyt i odgłos zasysanego powietrza a i oczywiście musisz mieć osłone od ciepłego powietrza od silnika
-
[B5 AEB] Problem ze spadającymi obrotami po odpaleniu.
wkładaj ori świece NGK a nie żedne 3 elektrodowe- takie swiece tylko pogorszaja prace silnika, przynajmniej u mnie tak bylo i u kolegi tez
-
[B5 AWT] Mrowienie na fotelu i podłodze przy 3000 obr
Normalne chyba to nie jest bo u mnie takiego czegoś nie ma, wydech nic nie wibruje. Musisz moim zdaniem dokladnie sprawdzic ten wydech
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Nosb respekt i wileki szacun za taką robote :good:
-
[B6 AVJ] Zmiana turba K03 na K03s w AVJ 1.8T
oby to była K03s
-
[B6 AVJ] Zmiana turba K03 na K03s w AVJ 1.8T
hah dobrze że jej nie kupiłem
-
[B6 AVJ] Zmiana turba K03 na K03s w AVJ 1.8T
zmierz średnice wejścia turbiny i bedziesz wiedział
-
[B6 AVJ] Zmiana turba K03 na K03s w AVJ 1.8T
..no dokladnie to ja licytowalem. Mysle ze dobra cena co sadzisz? cena dobra tylko ciekawe w jakiem to jest stanie, nie chciałem jej dalej licytować bo nie oglągałem jej i bałem sie że bedzie lipa z niej
-
[B6 AVJ] Zmiana turba K03 na K03s w AVJ 1.8T
było dużo o tym i pasuje p&p tylko tak jak mówisz guma od turbo do filtra powietrza nie bedzie pasować. ps. Pewnie Twój kolego kupil wczoraj tą turbine na allegro bo tez ja licytowałem
-
[ALL] Wpływ jazdy na krótkich odcinkach na ubytek oleju
w trasie silnik ma lekką robote a na takich krótkich odcinkach jest niedogrzany i dlatego bierze wiecej oliwy ale wydaje mi sie ze 250ml na 1000km to i tak za dużo
-
[ALL] Grupowe hamowanie mazowsze???
Colo i jak z tym tematem bo coś ucichł?
-
[1.8T i 2,7BiT] Filtr powietrza pipercross
jak wogile taki zestaw zamontować? nie masz co sie bawić w takie zestawy kupuj Tipa z kwasa i stożek ITG i napewno bedziesz zadowolony
-
[1.8T i 2,7BiT] Filtr powietrza pipercross
jakiś dziwny ten zestaw i to co jest na zdjęciu to raczej za bardzo nie podejdzie. Lepiej bedzie jak zamontujesz sobie tipa z kwasiaka i stożek ITG
-
[ALL B5] Spalona wiązka od radia
przeglądałem już całe forum i tak nie moge nic zdziałać, chyba najlepszym rozwiązaniem bedzie oddać do dobrego elektryka
-
[ALL] Grupowe hamowanie mazowsze???
skład mieszanki dobra rzecz szczególnie jak masz jeszcze w aucie wskażnik afr
-
[ALL B5] Spalona wiązka od radia
Witam jedąc na wakacje wpadłem w duużży dołek i spaliło mi sie radio ;( kupiłem nowe ale nie moge go podłączyć bo wiązka od zasilania radia stopiła sie i teraz jak i co zrobić żeby to wszystko działało? o ile 12v, mase i podtrzymanie można pociągnać ze stacyjki to jak mam podłączyć ten aktywny tył? z przodem nie ma problemu ale na tył wychodzi taka mała kostka która ma 6 pinów 2 białe kabelki 1 fioletowy 1 zielony 1 czarny i jeden szary chyba i teraz ca co który odpowiada?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jakoś mało czasu teraz i ta praca ale za tydzien jestem na spocie
-
[ALL] Grupowe hamowanie mazowsze???
o to dobre ceny
-
[B6 ASN] Filtr stożkowy w Audi A4 B6 3.0 V6 benz.
słychac go jak ciągnie powietrze - od samego dołu no i później jak odpuszczasz gaz to psiknie dokładnie tak jest
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
jakbys poczytał kolego to wiedziałbyś że tip z kwasa jest dobry + ewentualnie do tego stożek ITG
-
[B5 AEB] Zapowietrzony układ? Termostat ? szybko sie grzeje 1.8T 150KM 1996r
albo termostat albo pompa wody, ja miałem niesprawną pompe wody ale najpierw wymieniłem termostat wiec tez możesz tak zrobić