Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JUZIU

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JUZIU

  1. racja też uważam że lpg nadal sie opłaca i nie odczuwam wielkich różnic na lpg a Pb i do tego nie mam wypasinej instalacji a auto po wirusie
  2. jak dobrze pamietam to było podpinanych 5 przepływek i zamienników i bosha kupywane z intercarsie i innych takich ale na każdej dupowato chodzil dopiero ta za około tysiaka była ok ale przynajmniej jeżdzi
  3. koleżko to jeszcze zalezy od nr przeplywki , moze kosztować 100pln a może kosztowac ponad 500pln (taka jaka miał na sprzedanie CoLo ) masz racje ja akurat miałem ta droga [br]Dopisany: 12 Październik 2011, 10:32_________________________________________________i do tego ori z serwisu
  4. +1 Przepływka BOSCH kosztuje z 350zł a przynajmniej wiesz co masz żaden zamiennik nie wchodzi w gre tylko ori wiem bo sam wymieniałem i wcale nie kosztowała ona 350zł tylko dużo wiecej
  5. jak to na jakiej zasadzie? montujesz Dobrby stożek np. ITG i do tego Tipa z kwasówki i masz poprawe osiągów i ładne pssyt i odgłos zasysanego powietrza a i oczywiście musisz mieć osłone od ciepłego powietrza od silnika
  6. wkładaj ori świece NGK a nie żedne 3 elektrodowe- takie swiece tylko pogorszaja prace silnika, przynajmniej u mnie tak bylo i u kolegi tez
  7. Normalne chyba to nie jest bo u mnie takiego czegoś nie ma, wydech nic nie wibruje. Musisz moim zdaniem dokladnie sprawdzic ten wydech
  8. Nosb respekt i wileki szacun za taką robote :good:
  9. hah dobrze że jej nie kupiłem
  10. zmierz średnice wejścia turbiny i bedziesz wiedział
  11. ..no dokladnie to ja licytowalem. Mysle ze dobra cena co sadzisz? cena dobra tylko ciekawe w jakiem to jest stanie, nie chciałem jej dalej licytować bo nie oglągałem jej i bałem sie że bedzie lipa z niej
  12. było dużo o tym i pasuje p&p tylko tak jak mówisz guma od turbo do filtra powietrza nie bedzie pasować. ps. Pewnie Twój kolego kupil wczoraj tą turbine na allegro bo tez ja licytowałem
  13. w trasie silnik ma lekką robote a na takich krótkich odcinkach jest niedogrzany i dlatego bierze wiecej oliwy ale wydaje mi sie ze 250ml na 1000km to i tak za dużo
  14. Colo i jak z tym tematem bo coś ucichł?
  15. jak wogile taki zestaw zamontować? nie masz co sie bawić w takie zestawy kupuj Tipa z kwasa i stożek ITG i napewno bedziesz zadowolony
  16. jakiś dziwny ten zestaw i to co jest na zdjęciu to raczej za bardzo nie podejdzie. Lepiej bedzie jak zamontujesz sobie tipa z kwasiaka i stożek ITG
  17. przeglądałem już całe forum i tak nie moge nic zdziałać, chyba najlepszym rozwiązaniem bedzie oddać do dobrego elektryka
  18. skład mieszanki dobra rzecz szczególnie jak masz jeszcze w aucie wskażnik afr
  19. Witam jedąc na wakacje wpadłem w duużży dołek i spaliło mi sie radio ;( kupiłem nowe ale nie moge go podłączyć bo wiązka od zasilania radia stopiła sie i teraz jak i co zrobić żeby to wszystko działało? o ile 12v, mase i podtrzymanie można pociągnać ze stacyjki to jak mam podłączyć ten aktywny tył? z przodem nie ma problemu ale na tył wychodzi taka mała kostka która ma 6 pinów 2 białe kabelki 1 fioletowy 1 zielony 1 czarny i jeden szary chyba i teraz ca co który odpowiada?
  20. Jakoś mało czasu teraz i ta praca ale za tydzien jestem na spocie
  21. słychac go jak ciągnie powietrze - od samego dołu no i później jak odpuszczasz gaz to psiknie dokładnie tak jest
  22. jakbys poczytał kolego to wiedziałbyś że tip z kwasa jest dobry + ewentualnie do tego stożek ITG
  23. albo termostat albo pompa wody, ja miałem niesprawną pompe wody ale najpierw wymieniłem termostat wiec tez możesz tak zrobić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.