Treść opublikowana przez JUZIU
-
Turbo K04
Ja mam hybryde od Devastationa. Śmigam na niej już 7 miesięcy i nie ma z nią problemów. Wystroiłem teraz auto u GTO na wtryskach 440cc. Przepływka pokazuje 177g/s więc nie jest żle. Nie hamowałem jeszcze i nie wiem ile jest dokładnie km i nm
-
Podkrecenie 1.8t przy malych kosztach
to jak na sam fmic to bardzo dużo przybyło:shock3:
-
Podkrecenie 1.8t przy malych kosztach
Skoro wszystko jest złe to poleć coś sensownego OK. Do przekroczenia 200KM będziesz potrzebował: turbo k03-073, FMIC, TIP, DP- ( Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ), wtryskiwacze 06A 906 031BC - 386ccm, bova odpuść bo to nic dobrego... lepiej zainestować w dobry DV Forge 007, na koniec strojenie. Co do kosztów nowych gratów: 3200+ 1400+ 400+ 400+ 1000+ 550+ strojenie na innych gratach 1500 Robi się nam wtedy spokojnie 220KM chciałeś sensownie sam IC dał Ci 16KM czy bez niego taką serie miałeś?
-
Podkrecenie 1.8t przy malych kosztach
milion razy było pisane o modach 1.8t wiec polecam poczytać temat "modyfikacje 1.8T" i będziesz juz troche wiedział
-
[B6 1.8T Quattro 196KM 2001] Dolphin szary Latający Holender
nie ten dział kolego:facepalm:
-
Czy te wtryski będą pasowały do 1.8T
na seryjnych w aeb czyli 220cc nie dojdzie do 200km u mnie było 193km
-
Czy te wtryski będą pasowały do 1.8T
Panowie czy te wtryski podejdą p&p do 1.8T aeb? i czy one maja wydajność tak samo jak z bex-a czyli 320cc LISTWA WTRYSKI FORD FOCUS ST 170 320CC BOSCH (2676286298) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Wykres z hamowni AEB przed chipem-coś nie tak
świece to podstawa kolego, mi po programie wypluło tylko 178km i tez miałem takie fale na wykresie po zmianie świec, i dodaniu Tipa, stozka i fmic wypluł 193km wiec jest różnica:decayed:
-
Kodowanie centralnego zamka
Witam:hi: Panowie mam problem. otóż padła mi pompka od centalnego zamka i kupiłem nową i teraz nie działa i podejrzewam ze trzeba zrobic kodowanie. Czytałem jak zrobić kodowanie ręcznie ale nie mam 2 kluczyków:( jest jakiś inny sposób na kodowanie zamka aby nie były potrzebne 2 kluczyki??? auto a4 b5 96r
-
1.8t
200konny 1.8t wystarczy zeby ostawic 170konnego tdi, wiec nie wiem co za bajki opowiadasz. 240 konny 1.8t wyp...dala seyjna TT MKI i seryjne s3 8L, ktore w serii maja tylko 260Nm Moj BFB 190Km z FMIC idzie prawie leb e leb z golfem kumpla 2,8 4motion ktory ma 200Km Wybacz ale jesteś tylko dobry w liczbach i dużo teoretyzujesz mając bardzo mało praktyki. Jedziemy na tor w Ułężu, bierz swoje audi, golfa kumpla a ja wezme E30 homologowaną rajdówke E30 318is 175KM i 181Nm, albo nawet słabszą 150KM i 201Nm. Zakładam się o swoje audi że wam tak wklepie że będziecie płakać jak dzieci!!!!! I wiem co mówie bo wydłubane STi i EVO IX i X za 200000zł były prze tą mocniejszą lane jak marzenie. Dobra ale my tu mówimy o autach codziennego użytku a nie rajdówkach. To że odchudzona 150 konna Bmw przystowana na tor objedzie mnie to ja dobrze wiem (mialem okazje smigac po torze torówką BWM 3.0 z fotelem tylko dla kierowcy i klatką). Postaw seryjną 150konna bejkę. Kumpel taką objeżdża Polo GTI. Wiec wiem co znaczy masa w stosunku do mocy. Wiadomo że masa do mocy i momentu robi zawsze różnicę, ale nie tylko także zawieszenie, hamulce, odpowiednie opony. No ale z tą torówką to troche sie zapędzileś Porownywaliśmy diesla audi z 1.8t audi. Obie po lekkich modach. Nie auta na tor co z EVO się ścigają dokładnie ja dając swoje porównanie z s3 chciałem napisać jak zachowują sie auta o podobnej masie i jadno to fwd a drugie Q. nie porównujmy aut cywilnych do rajdowych
-
1.8t
właśnie Q ze startu jest za***iste i straty masz dopiero przy większych prędkościach. Ostatni łapałem się z s3 218km miał bo był na hamowni i zmiejszył moc ale niuta podciągnoł ale do rzeczy ja mam a4 1.8T około 195km a on 218km. z kreski nie mam szans bo on ma Q a ja FWD i zostawałem na dzieńdobry z tyłu ale z rolki jak sie łapaliśmy to wyprzedziałem go moze z metr a na szafie było już 170km/h jakbyśmy szli dalej to więcej bym mu odszedł. Tak wiec Q jest super ze statru a FWD z rolki dobre
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
odwrotnie to pewnie chodzi o to żeby dolny był tak jak w seri a boczne zamienić
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
tylko nie kupuj na allegro bo dużo podrabiają go, z jakiegoś pewnego źródła bierz. Cena będzie około 180zł
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Syntetyk Mobil1 5w50 Dziękuje ---------- Post dopisany at 12:56 ---------- Poprzedni post napisany at 12:51 ---------- Ps. A co powiecie na olej Motul x-cess 5W40? ja polecam w 100% Motula jeżdże już dłuższy czas i wg mnie jest lepszy od mobila a od castrola to już wogóle
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
jak masz pestke albo kluczyk ori od tego kompa z paska to nie zablokuje. dzięki za odp:hi:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Panowie ecu z passata podajdzie p&p do a4 ? mowa o b5 z tego samego roku i z takim samym silnikiem. Immo nie zablokuje?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
z tego co ja wiem to w aeb wtryski miały 240cc
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Kolego przydałoby się zamontować Tipa z kwasa i dać jeszcze kawałek rurki między stożkiem a przepływką. i do tego osłona termiczna z kwasówki bo tak jak teraz masz to troche lipa
-
Strefa Muzyki
:polew::polew: o qr** nie znałem tego:polew:
-
A4 B5 (AEB) 1.8T Problem z gazem masakra:(
ja mam też reduktor magic III i daje rade a mam moc około 200km, wszystko jest kwestią dobrego ustawienia ciśnienia, mapy itd
-
Skutki podczas slalomu
Panowie co moze być przyczyną tego że gdy przy około 50km/h jade slalomem to jest czuć takjakby coś przeskakiwało. czy to może byc magiel? wymieniłem już wszystki wahacze i końcówki. Dodam że powyżej 100km/h auto zaczyna drgać i to dosyć mocno. koła wyważone są. juz nie mam pomysłu co to moze byc ---------- Post dopisany 02-07-2012 at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany 27-06-2012 at 23:37 ---------- Panowie teraz troche sprawdziłem temat i gdy ruszam kierownicą to coś stuka. Może to być wyrobiny drążek kierowniczy? maglownica jest sucha i bez wycieków. a jak jade slalomem to stuka ale jakby to był magiel to chyba kierownica by się przestawiła? a u mi\nie nic takiego nie ma miejsca
-
Wydajność wtrysków 1.8T
czyli trzeba coś rzeźbić? jeśli trzeba opuścić listwę wtryskową to nie ma problemu gorzej jeśli trzeba coś innego zmienić? a czy te wtryski a dokładnie wtyczki z s4 muszą być ustawine bokiem względem korektora ssącego tak jak to jest w s4 czy nie ma to znaczenia?
-
Wydajność wtrysków 1.8T
każde wtryski z B6, prócz BEXa mają 280cc dziękuje za odp:thumbup1: ---------- Post dopisany 23-06-2012 at 23:08 ---------- Poprzedni post napisany 21-06-2012 at 23:54 ---------- Panowie a powiedzcie jeszcze jak jest z wtryskami od s4 b5? pasują one p&p? i one maja wydajność chyba 315cc przy 4 barach tak?
-
Wydajność wtrysków 1.8T
może ktoś podać nr wtrysków albo z jakiego silnika brać żeby miały to 280cc skoro aeb ma tylko 240?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
z filtrów to albo itg albo pipercross. Są to sprawdzone filtry i nie masz wtedy żadnych problemów np. z falowaniem obrotów. lepiej dołożyc pare groszy i mieć pożądny filtr. ps. mam do sprzedania pipercrossa:grin: