Treść opublikowana przez JUZIU
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Panowie na jakiej zasadzie ma dziłać ten zaworek który jest między odmą a dolotem (tipem) ? jak go sprawdzić czy jest dobry bo jak dmuchne w obojętnie który kruciec to nie ma żadnego oporu i żadnego działania
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
już wszystko wiem, auto jest wystrojone na tej przepływce i tak ma zostać to że nie pokazuje większej warości i nie ma wpływu na moc:wink:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
spoko mam kolege z paska aeb z 98r to podmienie i zobacze co będzie sie działo:wink:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
a jakbym wymienił na taką po 97roku to będzie dobrze czy lepiej pakowac moja w obudowie 3 cale?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
jeżeli aktuator to grucha od wg to zdejmowałem wężyk auto przeładowuje ale i tak pokazuje maź 172.63
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Panowie możecie powiedzieć gdzie może leżeć problem z tym że przepływomierz pokozuje mi tylko 172,63 g/s i nie więcej? to jest jego max? właśnie przekładałem przepływke z innego takiego samego auta i to somo. Może jakoś trzeba odblokować go żeby pokazał więcej? auto a4 1.8T AEB 96r
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
K03s czy hybryda tak jak u mnie?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
na jakiej suszarce stoiłeś? ile przepływka pokazuje?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
dzieki za odp:hi: a to trzeba podszlifować je żeby weszły tak?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Wtryski z s4 b5 pasują p&p do 1.8T?
-
Jakie powinno być napięcie na akumulatorze?
Pakotomasz dokładnie tak samo myśle:wink:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
wszystkie oddam za 160zł juz z wysyłką
-
Jakie powinno być napięcie na akumulatorze?
dzięki za odpowiedz panowie:wink: teraz po odpaleniu rano mam 14,4 wiec dobrze jest a nawet jak spadnie do tych 13.7 to i tak bedzie ok.
-
Jakie powinno być napięcie na akumulatorze?
Panowie mam pytanie: jakie powinno być napięcie na akumulatorze przy włączonym silniku bez dodatkowego obciążenia np. klima, swiatła. U mnie jest 13,5v i niewiem czy jest dobre czy zle bo każdy inaczej mówi. Wymieniałem niedawno alternator i jestem ciekawy czy eszystko jest wporządku. Aku jest nowy jak coś. Najlepiej jakbyście podali napięcie ze swoich aut. Moje to a4 b5 1.8T
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
jak cos to też mam wtryski od s4 b5 (6sztuk) po taniości sprzedam
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
moim zdaniem za wysoko:wink: pozatym fajny furacz
-
[ALL B5] Juziowe a4 1.8t
nie felga będzie w 18 calach:decayed: ---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ---------- polifty z tyłu już od tak dawna są ze zapomniałem o nich napisać tak z tyłu wygląda ---------- Post dopisany 25-02-2013 at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany 21-02-2013 at 22:31 ---------- Pany jak zaciski też pomaluje w pomarańcze to nie będzie lipa?
-
[ALL B5] Juziowe a4 1.8t
junior tdi moim zdaniem ten czerwony za ciemny jest do czarnego kolorku:wink: albo pomarańcza albo polerka u mnie wchodzi w gre:wink: ale dzieki za rade:hi:
-
[ALL B5] Juziowe a4 1.8t
radimm chodzi mi o pomarańczowy zwykły jak pomarańcza:decayed: i jak możesz to grill też w ten kolorek i sciema szybek przydała by się
-
[ALL B5] Juziowe a4 1.8t
właśnie zastanawiałem sie na pomarańczą nawte kolega z forum zrobił mi vt z pomarańczowymi felami ale nie o ten kolor mi chodziło, jest ktoś w stanie zmieniń na pomarańczowy taki jak powinien być i odrazu znaczek też w kolorek a oto i te vt
-
[ALL B5] Juziowe a4 1.8t
teraz taką felge zakładam tylko zaostanawiam się czy może w polerce ją zrobić albo jakiś kolorek dać?
-
[ALL B5] Juziowe a4 1.8t
Witam klubowiczów. Zebrałem się wkońcu aby zaprezentować swój dupowuz. Mam go już 3,5 roku i trosze modów przez ten czas doszło oczywiście nie będe rozpisywał sie Tutaj na temat tego co zrobiłem a nie jest to mode tylko wymienione z powodu zużycia lub zapsucia. Oczywiste jest to że wymienia sie olej , rozrząd , hamulce itp. w aucie zmienione zostało: - zmiana lamp przednich na ori valeo + wymienione soczewki z odbłśnikami na te z Q5 - xenon 5000k - lampy tylne na poliftowe - zderzak przód od s4 razem z spryskami i halo (w halogenach obecnie xenon ale przerobie chyba na ledy do jazdy dziennej) - Kiera od s4 polift - Fotele skórzane, czarne, kubełkowe z podgrzewaniem i airbagami, mój dodatkowo w pełnej elektryce - Podłokietnik w skórce perfomowaniej - Boczki drzwi w skórce, dodatkowo poliftowe czyli maja lampki czerwone - Radio alpine + skrzynia JBL+ wzmak - Wskażnik doładowania - zmienione końcówki wydechu - zdjęte wszystkie emblematy - gril ala rs4 - gałka od zmiany biegów w skórze z pilofta - Gwint KW v2 z regulacją twardości - Fele na fotach są 18 PLW ale na ten sezon zawitają ori audi też 18 Co do mechanicznych modyfikacji to najpierw był chip w unitroniku na 178km po wymianie świec i FMIC wypluło już 193 km ale potem doszło - FMIC + całe orurowanie - Wymiana Suszarki na hybryde K03s - wtryski 440cc bosha - tip pod ori puszkę - DP + wycięty środkowy tłumik - regulator paliwa 3 bary - świece od s4 b5 - nowy program robiony przez Krzyśka z DIGITUN Foty jak kupiłem i założyłem fele i jakąś tam glebe tak wygląda obecnie tylko na ten sozon inne fela będzie ale też 18 cali co do przyszłości to planuje zrobić: - korekta programu i zhamować - sciema szybek - jakiś firmowy wydech końcowy - kierunki przycinmiane - daszek ala rs4 i na ten sezon narazie tyle
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
polecam przeczytać cały ten tamat to wtedy będziesz wiedział dużo więcej:wink:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Mi przy FMIC, DP, TIP i stożek wypluło 193km, devastation wycisnoł 208km chyba więc okolice 200km powinieneś osiągnąć i jak będziesz robił program to zmień wtryski na troche większe bo te od AEB to porażka pod tym względem, np. Od s4 powinieś spasowac chyba
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
ciekawe jak ten brzmi TLUMIK TUNING WYDECH AUDI A4 B5 96-01 ULTER SPORT (3021508878) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.