Treść opublikowana przez JUZIU
-
[ALL PB] Który korektor wydechowy najlepszy?
chodziło mi o GT28RS
-
[ALL PB] Który korektor wydechowy najlepszy?
Panowie mam pytnie, który korektor wydechowy bedzie najlepszy pod GT28RS w 1.8T Aeb? Najlepiej jek podacie jakieś konkretne linki z korektorem. A i ile kosztuje wyspawanie barana do 1.8T pod GTRS-a?
-
[B6 AVJ] Jakie seryjne doładowanie
a właśnie , że AVJ ma max do 0,50 -przeważnie maja 0,45, a wspomniany przez Ciebie BEX ma 0,6 w całym zakresie obrotów :tongue4: :tongue4: :blink:oj tam oj tam ważne ze wiedzaiłaem ze bex ma większe doładowanie :> a tak powaznie to teraz juz bede pamiętał te dane i nie walne juz takiego bawola
-
[B6 AVJ] Jakie seryjne doładowanie
to zalezy jaki masz silnik, jaki masz kod silnika? jezeli inny niż BEX to doładowanie seryjne wynosi 0,6 bara
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
spoko napisałem żebyś wiedział ile to kosztuje w servisie
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Kupuj kolego od kolegi CoLo sam wkład bo cała przepływka w serwicie kosztowała mnie cos koło 980zł
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Dokładnie uważam tak jak kolega wyżej. robi sie to co sie chce i na ile stać a nie to co komus sie podoba. Na K03s 247km to dla mnie dobry wynik i mi samemu tyl by wystarczyło, Mam Fwd wiec problemy z trakcją sa juz przy takiej mocy a jak rezać cos większego to dużo wieksze koszty np; sprzegło, wydech, pompa paliwa itd Takze kazdy robi to na co go stac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- [ALL] od czego jest ta turbina?
dziękuje za odpowiedz- [ALL] od czego jest ta turbina?
Panowie może wiecie od czego jest turbina o nr 06A145704P pasuje ona do wzdłużnego 1.8T?- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
jedna wcale nie wyklucza drugiego :gwizdanie: nam 1,8T po sofcie i gaz i jeżdze już tak 1.5 roku i nic sie dzieje wiec cos zle piszesz klego- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
oczywiście tak:)- [B5 AEB] Opaski na dolot - komplet
a to nie pomoge bo własnie wczoraj zamawiałem opaski ale na łączniki silikonowe a to całkiem inne wymiary opasek- [B5 AEB] Opaski na dolot - komplet
Kolego a Ty zakładasz te opaski na Tipa z kwasówki i na łączniki silkonowe?- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
ja też mam 1.1 i mój ori trzyma juz pewnie z rok- Jaki olej silnikowy do Audi?
z własnego doświadczenia moge polecić Motul 8100 x-cess 5w40- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
jak robiełm chipa 2 lata temu na pełnej seri z dupowatymi świecami to wypluło ma 260 Nm o tamtej pory doszło sporo nowych gratów i napewno jest wiecej Nm i tylko raz przejarałem sprzegło a tak to klei za***iście, kolega też ma b5 1.8T i testuje różne softy teraz bo ma problem ze spalaniem stukowym i taż nie narzeka na sprzegło wiec chyba musisz ostro strzelać ze sprzegła jak tak Ci sie uślizguje- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
ile wypłaciłeś ? mi już przy doładowaniu 0.8 bar smaży sprzęgło powyżej jest sam smród. Muszę się za to zabrać jak najszybciej. a ile masz Nm że tak Ci smaży te sprzeglo?- [B5 AEB] Tip 3cale
Chcesz mu doładować powietrza to mu dowal i paliwa Jak suszara większa od K03 to wtruski by pasował większe zapodać i strojenie na koniec ... i może FMIC Auto jest po wirusie tylko ze jak był wgrwany chip to auto była pełna seria a teraz doszedł FMIC, DP i tipa i stożek pod ori przepływke i teraz zastanawiam sie czy moge teraz założyć tip pod przepływke w obudowie od vr6 ale jak kolega wyżej napisał że nie poleca to narazie nie bede tego tipa wkładał tylko poczekam aż uzbieram reszte gratów tzn. większe turbo, wtryski, pompa paliwa jak bedzie potrzebna także narazie zbieram graty a potem wszystko poskładam i ogień- Spotkania na drodze
dzisiaj około 9.30 na ul.Jana Kazimierza namierzone czarne b6 sedan z klubowymi ramkami, jechałem z przeciwka ale i mrugałem awaryjkami ale niewiem czy kierownik widział. Pozdro- [B5 AEB] Tip 3cale
aha wiec narazie nie bede zakładał tego Tipa pod 3 cale tylko włoże ten co miałem czyli pod ori przepływke. A jeszcze jedno czy musze zmieniac wtryski żeby włożyć przepływke w obudowie od vr6 czy można to wystroić programem?- [B5 AEB] Tip 3cale
Witam Mam takie pytanie czy jeżeli założe teraz sobie tipa pod 3 calową przepływkę od vr6 to w jakiś sposób zaszkodzi to procy silnika czy przez jakiś okres czasu moge tak jeżdzić?- Panowie POMOCY - głosowanie - dziękuje za głosy niestety się nie udało !!
poszło- [B5 AGB] Która fota do kalendarza na październik ???
1 - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.