Treść opublikowana przez JUZIU
-
[ALL B7] Moja OOOO
na żywo dużo ładniej prezentuje się niż na fotach
-
[B5 AEB] Zagotowanie się i wyciek płynu chłodniczego
a mi rozpad sie wirnik na drobne niby orginalne pompy maja plastikowe te wirniki a teraz mam stalowy, narazie działa wiec nie jest źle
-
[B5 AEB] Zagotowanie się i wyciek płynu chłodniczego
popme już wymieniałem jakieś 20k km wcześniej i płyn mi sie zagotował ale nie ubywało i przewody były zimne a tu troszke inne objawy dobrze że jest takie forum i człowiek uczy sie sam a nie oddaje do mechanika i potem cienko z kasą
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Witam Panowie może wiecie czy kolego Gwerty przebywa teraz na urlopie czy co? Widze że nie pojawia się na forum a chciałem wiedzieć czy doszła do niego kasa, a jak możecie to poproszę o nr tel to wysle mu smska
-
[B5 AEB] Zagotowanie się i wyciek płynu chłodniczego
dokładnie, juz byłem załamany że to uszczelka a okazało się ze to tylko reduktor
-
[ALL] Grupowe hamowanie mazowsze???
cena musi byc dobra ale hamownia też żeby było dokladna a nie jakies kwiatki wychodziły
-
[ALL] Grupowe hamowanie mazowsze???
Może byłoby kilku chętnych na zhamowanie naszych furek w mazowieckim? Co do ceny i miejsca to jeszcze nic nie ustalam bo może nikt nie bedzie chciał Chciałbym tylko dowiedzić sie czy byłby ktoś chętny a resztę później ustalimy
-
[B5 AEB] Zagotowanie się i wyciek płynu chłodniczego
ok zaraz cos popróbuje Nosb jesteś WIELKI [br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 20:24_________________________________________________haha Nosb miałeś racje to reduktor zaślepiłem go i na PB dobija do 90 i stoi i płynu też nie ubywa
-
[B5 AEB] Zagotowanie się i wyciek płynu chłodniczego
właśnie jebie gazem ze zbirniczka to mówisz że to reduktor? Czyli jak teraz napełnie układ i bede jezdził na benzynie to bedzie ok czy odrazu wymieniac reduktor?
-
[B5 AEB] Zagotowanie się i wyciek płynu chłodniczego
w sumie to chyba nic innego nie może być niż uszczelka co?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dzięki Moskal ale chyba sam bede wymieniał
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie może ktoś polecić kogoś z Warszawy lub okolic kto dobrze i niedrogo wymieni uszczelkę pod głowicą w moim 1.8T AEB?
-
Spotkania na drodze
DZisiaj około godz 15 na trasie toruńskiej i ul. Głębockiej jechał za mną kierownik w czarnej b5 sedan. Ładna sztuka POZDRO
-
[B5 AEB] Zagotowanie się i wyciek płynu chłodniczego
Dzisiaj gdy odpaliłem auto po około 2km przestało jechać wiec zatrzymałem sie i zobaczyłem że płyn chłodniczy był rozlany w okolicach zbiorniczka wyrównawczego ale po zgaszaniu auta nic sie nie działo temp 90 stopni wiec ruszyłem dalej i auto normalnie jechało. Gdy ruszyłem ponownie po 1 km było już ponad 100stopni wiec zatrzymałem się i zobaczyłem że było tylko minimalnie płynu chłodniczego w zbiorniczku a po kilku minutach już wogóle. Dodam że jak za pierwszym razem chciałem odkręcić korek od zbiorniczka na odpalonym silniku to nie mogłem tego zrobić bo gdy odkręcałem to odrazu przybywało płynu pod sam korek. Na bagnecie od oleju nic nie przybyło, pod korkiem od wlewu oleju nie ma białej mazi. podejrzewam że poszła uszczelka pod głowicą i teraz czy dobrze podejrzewam że to uszczelka i czy trudno jest ją wymienić?
-
Który napęd lepszy na start
jak łapaliśmy sie od 50 to do 150-160 równo dalej nie było juz miejsca
-
Który napęd lepszy na start
ale ja ma chipa
-
Który napęd lepszy na start
jak się złapie z ta 328 to napisze relacje
-
Który napęd lepszy na start
łapałem sie niedawno z tym kolegą co się z Nim założyłem że tył ma lepiej na starcie. On ma Bmw E46 328 i jak startowaliśmy z kreski to zostawałem za nim tak z metr ale jak lapaliśmy sie z rolki od 50km/h to równo szliśmy Jak dokończe robić hamulce to mam sie złapać tak z rolki ale tak do 220km/h i zobaczymy kto wygra:) może uda mi się nagrać jakiś film to wrzuce:)
-
Który napęd lepszy na start
dokładnie tak samo mu mówie że tył lepiej wystartuje a przód lepiej ma ale póżniej
-
Który napęd lepszy na start
ok czekam na dalsze wypowiedzi, bede miał wypowiedzi wielu osób wiec bedzie wiadomo co jest lepsze i wygram zakład Też obstawiałem żę tył
-
Który napęd lepszy na start
Panowie wypowiedzcie się który według was napęd jest lepszy na wystartownie z miejsca przód czy tył (4x4 nie bierzemy pod uwage). i czy jeśli mamy dwa auta o takiej samej mocy np.200km i podobnej wadze to który będzie miał lepiej wystartować? Dodam że wszystkie asr itp są wyłączone. Podawajcie swoje opinie bo założyłem się z kolega i nie możemy rozwiązać sporu
-
[B5 AEB] Filtr paliwa 1.8 T
Także polecam Mann'a mam już go troche i jest
-
[ALL] Czy amor bez tulei będzie OK????
musisz kolego tą tulejke włożyć tam gdzie powinna byś bo ja też o jednej takiej tulejce zapomniałem i jeżdziłem i auto z jednej strony było niższe o 1-1,5cm i nie ładnie to wyglądało
-
[1.8T i 2,7BiT] Filtr powietrza pipercross
osłona z kwsówki wystarczy. pracy z tym nie wiele a pomaga i nawet ładnie wygląda
-
Wakacje nad morzem - co polecacie
dzięki zadzwonie jutro teraz to już za późno ciekawe czy bedzie wolny termin