Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JUZIU

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JUZIU

  1. ja miałem 16t, przepływ 274, 58 moc 301hp ale nie róbmy ot
  2. miałem zeliwo 7 i pełny boost czyli 1,1 bara, ale już wiem że Te Twoje 23t też fajnie wstaje bo 1.1 bara przy 3200rpm. Jednak stoker na 2 litry robi swoje
  3. ciekawe jak będzie wystawała ale podejrzewam ze dużo pózniej niż td04hl-16t bo u mnie 16t pełnym boostem przy około 3200 rpm
  4. możesz jedynie wsadzić torsena w skrzynie ale i tak w zime lub na mokrym bedzie cięko- wiem bo miałem w ośce 300hp
  5. nie chciałeś "żyłować" auta to było wiecej km zrobić a mniejszy Nm bo to najbardziej niszczy silnik to Nm a do tego u Ciebie jeszcze jest strzał przy około 3,5 tys rpm a potem leci na dół mocno. Niewiem co to takie super bezpieczne ale każdy widzi to inaczej
  6. JUZIU odpowiedział(a) na JUZIU temat w 1.8T
    spoko dziś przejże porządnie wiązke i zobaczymy:wink:
  7. JUZIU odpowiedział(a) na JUZIU temat w 1.8T
    dzisiaj zerkne gdzie dokładnie ida kable od tego bezpiecznika jak do ecu to nie dobrze
  8. JUZIU odpowiedział(a) na JUZIU temat w 1.8T
    tak podaje zresztą na lpg to samo jest
  9. JUZIU odpowiedział(a) na JUZIU temat w 1.8T
    Kolego jak nie wiesz to nie pisz bo żal:( nabjasz sobie posty chyba i zapamiętają ze jak nie znam sie na dany temat to nie wypowiadam sie
  10. JUZIU opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam. Panowie mam następujący problem z audi otóż nie opala tzn. silnik kręci ale nie opala a jak już odpali to tylko na 2 garach i to na chwile. zdiagnozowałem ze nie ma iskry na 3 i 4 garze. Cewki Nowe, świece też, moduł zapłonowy też i czujnik położenia wału. Na lpg jest to samo. Na vago zero błędów. Wywaliło mi 2 razy bezpiecznik 32 który jest opisany jako sterowanie silnika, wie ktoś może co dokłanie on oznacza bo są 3 bezpieczniki z takim opisem. jeżeli ktoś wie coś na ten temat to prosze o pomoc
  11. Konkretny projekt:kox:
  12. Konkretny projekt, wszystko zrobione od początku do końca bardzo elegancko:wink: Gratulacje projektu. Masz kolego jakies logi z tej rakiety? porównałbym ze swoimi:decayed:
  13. spokojnie, jeżeli na dobra pompę paliwa to na 4 barach bedzie okolo 380cc wiec spokojnie starczy do 260hp+ a z k03s nie wyciągnie tyle:wink:
  14. pioteros ma wtryski które Ci w zupełności starczą i pasują p&p
  15. wrzuć logi bo przyczyn może być dużo
  16. moim zdaniem tip z nierdzewki jest ok i jest potrzebny jak grzebiesz w aucie, tylko Tobie wystarczy tip pod seryjny maf i pod ori puszke. No chyba że idziesz w 300+
  17. podejdzie ale jest pod stożek i maf 3 cale a TY masz 2,75cala wiec musiałbyś zmienić maf a to wiąże sie z strojeniem silnika .
  18. i o to właśnie chodzi, trzeba ogarniać auto:wink::wink:
  19. Po wymianie turbinki czy tam samej gruchy potrzebna będzie korekta softu. zakładając że jest to winna sprężarki
  20. seria fajna:wink: ale po sofcie te kreski już takie sobie wg mnie, dlatego że moim zdaniem kreski po sofcie powinny wygladac jak w serii czyli Nm płasko a nie DUZO z dołu a potem leci na dół i dużo przy 6 tys nie ma prawie różnicy co do serii a moc moim zdaniem też max powinien wyglądać ja w serii czyli przy końcu obrotów max a nie przy 5 tys.
  21. Panowie jeżeli siadałaby pompa paliwa to powinno chyba wydłużac mi czasy wtrysku a nie skracać tak?
  22. no może i tak. ostatnio wykryłem nieszczelnośc w odmie, wymieniłem przepływke i sonde i może dlatego takie klocki sie dzieją. jutro zaleje sosu do pełna i zobaczymy
  23. GTO jeszcze nie odpisał bo dopiero co zlogowałem auto. ogulnie po założeniu nawej ori sondy auto odzyskało moc ale te stukowe za duże pojawai sie. a może dlatego ze mało wachy miałem w baku?
  24. Panowie co może być że czasy wtrysku rosną ładnie ale tylko do 6 tys rpm a potem spadają i pojawia sie stukowe. Pompa paliwa padła czy coś innego?
  25. przepływke wczoraj nowa kupiłem i sonde tez ale nie robiłem jeszcze logów po tej wymianie moze dziaj uda sie zrobic to wrzuce

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.