Treść opublikowana przez JUZIU
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
ja miałem 16t, przepływ 274, 58 moc 301hp ale nie róbmy ot
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
miałem zeliwo 7 i pełny boost czyli 1,1 bara, ale już wiem że Te Twoje 23t też fajnie wstaje bo 1.1 bara przy 3200rpm. Jednak stoker na 2 litry robi swoje
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
ciekawe jak będzie wystawała ale podejrzewam ze dużo pózniej niż td04hl-16t bo u mnie 16t pełnym boostem przy około 3200 rpm
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
możesz jedynie wsadzić torsena w skrzynie ale i tak w zime lub na mokrym bedzie cięko- wiem bo miałem w ośce 300hp
-
1.8T AVJ - DP K03s wtryski BEX
nie chciałeś "żyłować" auta to było wiecej km zrobić a mniejszy Nm bo to najbardziej niszczy silnik to Nm a do tego u Ciebie jeszcze jest strzał przy około 3,5 tys rpm a potem leci na dół mocno. Niewiem co to takie super bezpieczne ale każdy widzi to inaczej
-
audi nie opala
spoko dziś przejże porządnie wiązke i zobaczymy:wink:
-
audi nie opala
dzisiaj zerkne gdzie dokładnie ida kable od tego bezpiecznika jak do ecu to nie dobrze
-
audi nie opala
tak podaje zresztą na lpg to samo jest
-
audi nie opala
Kolego jak nie wiesz to nie pisz bo żal:( nabjasz sobie posty chyba i zapamiętają ze jak nie znam sie na dany temat to nie wypowiadam sie
-
audi nie opala
Witam. Panowie mam następujący problem z audi otóż nie opala tzn. silnik kręci ale nie opala a jak już odpali to tylko na 2 garach i to na chwile. zdiagnozowałem ze nie ma iskry na 3 i 4 garze. Cewki Nowe, świece też, moduł zapłonowy też i czujnik położenia wału. Na lpg jest to samo. Na vago zero błędów. Wywaliło mi 2 razy bezpiecznik 32 który jest opisany jako sterowanie silnika, wie ktoś może co dokłanie on oznacza bo są 3 bezpieczniki z takim opisem. jeżeli ktoś wie coś na ten temat to prosze o pomoc
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Konkretny projekt:kox:
-
Aeb [email protected] :)
Konkretny projekt, wszystko zrobione od początku do końca bardzo elegancko:wink: Gratulacje projektu. Masz kolego jakies logi z tej rakiety? porównałbym ze swoimi:decayed:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
spokojnie, jeżeli na dobra pompę paliwa to na 4 barach bedzie okolo 380cc wiec spokojnie starczy do 260hp+ a z k03s nie wyciągnie tyle:wink:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
pioteros ma wtryski które Ci w zupełności starczą i pasują p&p
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
wrzuć logi bo przyczyn może być dużo
-
TIP czy pasuje?
moim zdaniem tip z nierdzewki jest ok i jest potrzebny jak grzebiesz w aucie, tylko Tobie wystarczy tip pod seryjny maf i pod ori puszke. No chyba że idziesz w 300+
-
TIP czy pasuje?
podejdzie ale jest pod stożek i maf 3 cale a TY masz 2,75cala wiec musiałbyś zmienić maf a to wiąże sie z strojeniem silnika .
-
A4 B6 2.0T BEX strocer 415KM 518NM by gregor10.pl
i o to właśnie chodzi, trzeba ogarniać auto:wink::wink:
-
A4 B6 2.0T BEX strocer 415KM 518NM by gregor10.pl
Po wymianie turbinki czy tam samej gruchy potrzebna będzie korekta softu. zakładając że jest to winna sprężarki
-
A4 B6 2.0T BEX strocer 415KM 518NM by gregor10.pl
seria fajna:wink: ale po sofcie te kreski już takie sobie wg mnie, dlatego że moim zdaniem kreski po sofcie powinny wygladac jak w serii czyli Nm płasko a nie DUZO z dołu a potem leci na dół i dużo przy 6 tys nie ma prawie różnicy co do serii a moc moim zdaniem też max powinien wyglądać ja w serii czyli przy końcu obrotów max a nie przy 5 tys.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Panowie jeżeli siadałaby pompa paliwa to powinno chyba wydłużac mi czasy wtrysku a nie skracać tak?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
no może i tak. ostatnio wykryłem nieszczelnośc w odmie, wymieniłem przepływke i sonde i może dlatego takie klocki sie dzieją. jutro zaleje sosu do pełna i zobaczymy
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
GTO jeszcze nie odpisał bo dopiero co zlogowałem auto. ogulnie po założeniu nawej ori sondy auto odzyskało moc ale te stukowe za duże pojawai sie. a może dlatego ze mało wachy miałem w baku?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Panowie co może być że czasy wtrysku rosną ładnie ale tylko do 6 tys rpm a potem spadają i pojawia sie stukowe. Pompa paliwa padła czy coś innego?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
przepływke wczoraj nowa kupiłem i sonde tez ale nie robiłem jeszcze logów po tej wymianie moze dziaj uda sie zrobic to wrzuce