Treść opublikowana przez JUZIU
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
nie ma znaczenia moim zdaniem, ja mam u siebie pospawany z zwykłej rury i daje rade
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
wtryski Ci sie zaczną zapętlać zaraz wiec opłaca sie podnosić doładowanie?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
najlepiej jakbyś kupił ten n75 dobry i go założył mbc jest mniej bezpieczne bo jak bedziesz miał cos nie tak z silnikiem np. uboga mieszanka będzie to na n75 wywaliło by w tryb awaryjny i nic sie wtedy nie stanie a na mbc dalej bedzie ładować Ci te np. 1 bar i coś może sie wysrać wtedy. Zrobisz jak uważasz ale najlepszym moim zdaniem jest ori n75 ( w cenie mbc kupisz używane dobre n75)
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
niewiem może miałeś jakies inne wtryski i jaką hybryde turbo bo nie ma h.. żeby seryjne k03 utrzymało do odciny 0.9 bara... zreszta nieważne:decayed: kamilb5 Ty masz jakiś soft czy co? nie ustawiaj wiecej na mbc niż ma być, no o te 0,1 -0.2 wiecej możesz ustawic bo ecu jakoś z tym sobie poradzi ale nie wiecej. i na Mbc juz nie wpadnie Ci w tryb awaryjny wiec uważaj żeby nie przedobrzeć
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
k03 utrzymało Ci 0.9 bara do odciny? tyle to utrzymuje ale K03s, jakby tyle Ci utrzymywało to miałbyś spokojnie te 220km... i miałeś takie doładowanie i seryje wtryski? to chyba ze większego sensu? seryje wtryski do 200km max starcza a i pewnie przy tym juz zapętlają sie
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
to nie dobrze:facepalm:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Panowie dużo zachodu było by zrobienie launch control w mojej 1.8T aeb?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
juz bym dawno pojechał tylko w tune-up klient jak narazie nie ma hamowni 4x4 będzie mial za 1.5 tygodnia do wystrojenia nie potrzebna jest hamownia:decayed:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
to jedź jak najszybciej:wink:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
powiem tak z dolu jest bardzo fajnie ale jak piszesz na gorze nie powala na n75 idzie jak zdrowa seria tylko ze jak wcisne gaz to od dolu leci od razu na 0.7 i zaraz spada do 0.5 0.6 wiec ustawilem sobie jak narazie na mbc od dolu do konca na 0.67bara dlatego mam przy 6000 tys 162g/s tyle na ten temat xD bez programu to lipa tak jeżdzić bo możesz mieć ubogą mieszanke i coś sie wysra wkońcu albo tłoki albo góra:facepalm:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
ja mam ten hebrydoey i jestem zadowolnony. Działa bezproblemowo, nie ma falowania obrotów i zadnych szarpnięć, muła też nie lapie i ładnie syknie, ale nie tak żeby było mnie słychać z kilometra:wink:
-
BV50 duża z K03s połączone, pierwsze zdjecia :) plus muszle turbo benzyna
ciekawe jak tekie bydle wstaje w 1.8, pewnie dopiero od 4 tys:wink:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
mi sie zamkneła przepływaka przy 163 a i tak jest około 230km:decayed: z tymi większymi przepływakmi to GTO powiedział że głupoty potrafią piasać, bo można wystroic dobrze auto pomimo tego że przepływaka zamkneła sie. GTO podał taki przykład że w swojej audi przepływka zamkneła mu sie przy 340km ale po dostrojeniu wytargał na niej 420km:decayed: co jak co ale ja GTO wierze bo to jeden z najlepszych tunerów
-
[ALL B5] Juziowe a4 1.8t
mi tam odpowiada, wiadomo różni się od ori ale jak ktos nie orientuje się w tamacie to dla niego różnicy nie ma a różnica w cenie to kosmos:wink: ---------- Post dopisany at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ---------- dzęki:wink:
-
[ALL B5] Juziowe a4 1.8t
chinol:decayed:
-
[ALL B5] Juziowe a4 1.8t
wpadł wydeszek końcowy eisenmann-a i powiem że jest super efekt jak na R4, wcześniej miałem wycięty śrdkowy Tłumik i seryjny końcowy ale po zamontowaniu eisenmann-a na taki przelocie to łeb rozrywało w środku i na zewnątrz też ale jak zamontowałem śrokdowy to teraz jaet naprawde miodzio:wink: w środku cicho i zaczyna odzywać sie jak przepystnica w pełni otwarta. poztym auto wkońcu po korekcie i na hamowni wypluło tylko 213km bo odme miałem całą rozj.... i nie dość że nieszczelonść powodowała to i stukowe ale już wszystko ogarnięte więc myśle że około 220-230km jest:decayed: Foty wydeszku dodam jutro
-
Spotkania na drodze
ciemny granat:wink:
-
Spotkania na drodze
pozdro kolego:wink:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
można atakować jak pompa paliwa wydali:decayed:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
mając 440cc i ori regulator 4 bary to masz 540cc:wink: to jakie Ty masz czasu wtrysku skoro ja przy 440 i 3 barach mam po 15m/s
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
nierozumiem:decayed: jezeli mam regulator 3 bary i wytski 440cc itd i to wszysto ładnie wystrojone to nie moża już pod taką mape paliwową ustawic dobrze lpg? Reduktor KME gold i wtryski hana niebieskie i jakos mi wszystko b.dobrze smiga
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
ja 1 ale ustawione mam tak że max to 1.2:wink:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
no jak walisz w 1.5 bara to nie dziwota że turbo mówi żegnaj:decayed: jakie masz doładowanie przy 6tys?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
a co ma pompa albo regulator do LPG? ja mam 440cc i regulator 3 bary. Na hamowni wypluł 213km ale miałem dziure w odmie, teraz jak to naprawiłem to myśle że jest około 230km i też mam Lpg i śmiga aż miło
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Panowie czy jak odłącze czujnik spalania stukowego od silnika i nadal wyskakują wartości po 8 stopni na vagu ( auto na luzie) to znaczy że czujnik nadaje sie do kosza? dodam że czujnik trzymam w ręku i nie dochodzą do niego drgania z silnika