Treść opublikowana przez wesoly1601
-
Jak odroznic rope ?
A ropa z Ukrainy warta kupowania po 3 pln za litr?:/
-
Jak odroznic rope ?
A tak na marginesie to z jakich stacji polecacie paliwo do TDI?
-
[1Z] Kontrolka świec żarowych
i napisałeś dokładnie to co Ja więc nie wiem o jakie bzdury Ci chodzi :/ :oklaski: z twojej odpowiedzi wynikało ze teraz w lecie grzeja krocej niz w zimie
-
[1Z] Kontrolka świec żarowych
Jeśli temperatura na dworze jest odpowiednia to krotko sie grzeją... nie bój nic wszystko wporządku jest. W zimie na pewno dłużej poświecą
-
[B5 AHU] Odpala i gaśnie
Tą cewkę która odbiera sygnał z immo :/
-
[B5 AHU] Odpala i gaśnie
A jak stwierdzę że ona się zawiesiła? Byłem wczoraj na diagnostyce i był błąd związany z sygnałem w immo :/ czyli coś z nim nie tak... podejrzenia są na cewkę... wie ktoś jaki jest jej koszt?
-
[B5 AHU] Odpala i gaśnie
Tak immo fabryczny... a czy jest puszka nie patrzyłem bo nie rozkręcałem tego... pomóżcie bo za 2 tygodnie 500 km do pokonania (powrót z wakacji) :/
-
[B5 AHU] Odpala i gaśnie
Otóż problem taki jak w temacie... odpalić odpali, łapie 900 obrotów i gaśnie, gdy dodam gazu dojdzie do 2000 obrotów i gaśnie :/ kontrolka od immo nie mruga (pali sie caly czas i gaśnie). Diagnostyka robiona i błędów nie było, więc jaka może byc tego przyczyna?
-
polski vag 2.5 czy kupic?
Lepiej dołożyć do VAG`a 4.9 czy kupić 2.5? Jaka różnica? I czy ten 2.5 będzie się nadawał do aut z lat 2003/04?
-
Dziura w bagazniku ?
No właśnie moje Audi jakiś miesiąc temu dostało w tył... po naprawie chciałem naprawić pompkę zamka która od dłuższego czasu mnie zawodziła i natknąłem się na tą dziurę i chciałem ją czymś załatać (jeszcze tego nie zrobiłem). Więc ma ona tam być czy nie? Bo miałem tam mokrą gąbkę od pompki :/
-
Pompka centralnego zamka :/
Łatwo to rozebrać? bo nie ma tam śrub tylko te zatrzaski?
-
Pompka centralnego zamka :/
Witam! Ostatnio zawodzi mnie centralny zamek :/ no więc dostałem się do pompki która nim steruje, przy naciśnięciu pilota słychać w pompce dźwięk jakby przekaźnika w nim ale nie otwiera i nie zamyka drzwi... puknąłem lekko w niego i zaczął działać, ale po jeździe znów zaczął zawodzić. Macie jakieś rady co z nim zrobić? Lub może ktoś też ma lub miał te problemy i jakoś nim zaradził?
-
Spoty wrocławskie
Ja z moja A4 jeżdżę do Speed Auto Service, tam wymieniałem wachacze i ustawiałem geometrie... Polecam ten warsztat! www.speedauto.pl
-
[B5 Sedan] Trzecie światło stop
Ja mam w swojej niuni przyciemniane szyby fabrycznie i jesli bede chcial zamontowac 3 swiatlo STOP to bedzie je widac normalnie?
-
Polski VAG 4.9 warto kupić?
hmm... mam nadzieje że będę miał fundusz aby kupić ten program z kabelkiem
-
[B5 AFN] ZAmienniki DEPO oryginalnych lamp
Kupiłem prawy kierunek przedni z DEPO no i? nie pasowało! Musiałbym dopiłować szczelinę w która wchodzi błotnik! Jednym słowem lipa... poszukałem i znalazłem inny zamiennik który pasuje idealnie!
-
Polski VAG 4.9 warto kupić?
No tak tylko jakie możliwości da mi ten program?
-
[B5 AFB] Problem z ruszeniem gdy postoje w korku - trzęsie mocno autem
Miałem taki sam problem okazało się że sprężyny wychwytujące drgania na sprzęgle siadły i wsadziłem nowe sprzęgło i teraz problemu nie mam
-
Polski VAG 4.9 warto kupić?
Czy warto kupić ten program z kablem? I Czy będę mógł nim robić diagnostykę pełną? I czy ten zestaw wystarczy czy będę musiał coś do niego dokupić? http://obd2.pl/obd2/product_info.php?cPath=25&products_id=91 A może polecicie coś innego? ;p Bardzo chce sie pobawić i nauczyć diagnostyki ponieważ taki wybrałem zawód
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Posiadam ciemno zielona A4 1,9TDI 90KM. Super furgon ;p