Treść opublikowana przez rtocki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Piotrek a Robert jest w KR?, masz jakiś nr kom?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hi, Handluje ktoś akumulatorami?, potrzebuję na jutro (najlepiej do południa) do fabii sdi 75 Ah, plus z prawej ale nie jakiś no name
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Niefajna sprawa, dobrze że miałeś to szczęście (40km/h) w nieszczęściu. No i chyba znak dla tych co twierdzą, że jak się jeździ po suchym/odśnieżonym to zimówki nie mają sensu, tu chodzi o temp. a nie śnieg, przy -5 taka letnia mieszanka jest twarda jak z plastiku (zarazem mniej odporna na naprężenia) pzdr.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No to jak pociągniecie jeszcze do sylwka i po Nowym Roku, to będzie przychodnia................ale dla AA
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Taa faktycznie, jak jej zerknąć w okolice podwozia to kudłata dość tylko trochę posiwiała...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wyrazy wspólczucia, po trzecim wyroku przejrzysz na oczy...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Piękny, tytuł, działa na wyobraźnię, aż się zastanawiałem (zanim przeczytałem)jak oni te palce w zimie wsadzają, przecież kobity grubo poubierane...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Najlepiej jakbyś miał możliwość po prostu odczytać nr ze swojej, lub przynajmniej zobacz czy jest metalowa czy z tworzywa, nie wiem może są zamienne, trzeba by spytać, w ETCE po prostu jest do pewnego nr budy taka a potem ta druga, no a z allegro to bym jednak nie ryzykował, jak już zamiennik to z jakiegoś intercarsu, ad, foty itp., przynajmniej weźmiesz do ręki i zobaczysz jak jest zrobiona, zresztą często mają zamienniki lepsze i gorsze, masz wybór
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
trochę więcej wyczaiłem: dwie opcje 8D1721401B (metalowa) lub 8E1721401AG (plastik), ale tu się VIN kłania, no i ceny (ASO): metal ok. 500,- , plastik 300,-
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
W ETCE też pokazuje 4 różne n-ry, więcej szczegółów (VIN, model-ale nie taki "z dowodu" tylko wg fabryki np PR-T1R, PR-T6T), albo podjedź do Knapika z dowodem , jak poprosisz to może Ci gość na częściach sprawdzi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To dobrze że mnie nie było, bo jeszcze byście się wyje...li, jakbyście mnie nieśli w stylu rożnowskim...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
taaa.. ale mam nadzieję , że utrzymaliście właściwy wysoki poziom i jej smarowanie było przynajmniej Motulem full synt.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
O q...fa , moja była teściowa, Piotrek jakby co to ma na imię Halina (może nie zdążyła się przedstawić)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Sieg heil, wstawać "abstynenci i trzeźwi inaczej"
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja kupowałem dużo sprzętu (kuchnia, pralka, LCD) w 123market.pl, mieli b.dobre ceny i też jest odbiór osobisty w KR i Wa-wie, mix był 10-20% droższy!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie ma takiego wyroku, no chyba że za zarażanie jak ten czarny koleś z Wa-wy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać wszystkich, aż dziw że tak wielu jeszcze nie śpi ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
eee lipa, mój rubinek zawsze był brudniejszy...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Przynajmniej do końca roku muszę tu zostać, mama wyszła ze szpitala nic nie może robić, muszę się nią opiekować, ale czasem w weekendy wpadnę do KR do córki to może sie jakoś zobaczymy "live". Pzdr. dla całej ekipy abstynentów inaczej.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie wszyscy, chyba wszystkie
-
[INNE] AC Cobra 427SC Kirkham - wspomnienie
Zgadza się, porządne fachury tam pracowały, pierwsze egzemplarze też klepali ręcznie, ale potem zrobili "kopyta" i ta już jest spod prasy. Jakoś mi się nowy właściciel nie odzywa, więc na razie nie wiem czy ją dokończył...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czyli dziś?, tam gdzie zawsze?, ale ja teraz jestem wolny dopiero po 20-stej (mała jest już w Krakowie, muszę ją wybierać ze żłobka a potem kąpać i usypiać, bo jej niedorobiona matka tego nie potrafi po ludzku zrobić i dziecko płacze jak mnie nie ma )
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A nosze załatwisz?, bo tym razem mogą mnie nie unieść
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
O ja biedny nieszczęśliwy miłośnik tolerancji , przecież Wiesz że z niedzielami u mnie ciężko
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
krótka piłka: gdzie i o której?