Treść opublikowana przez rtocki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Po przeglądzie półek w casto postawiłem na narzędzie stolarskie za 12.99
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Piontek mówicie?, może być, a tak a'propos to ten górnik co w latach 70-tych siedział zasypany pod ziemią ze 2 tygodnie i przeżył bo pił własny mocz nie nazywał się Piontek przypadkiem?
-
[B5 AHU] Auto rozpędza się, a przed 120km/h przestaje przyśpieszać - co jest ?
Ten z ostatniego linka http://www.allegro.pl/item356115265_zawor_turbosprezarki_turbiny_tdi_vw_audi_n75.html, przypomina n75, a tamte egr nie mają nic wspólnego z egr w AHU, po co kombinować z allegro czy regeneracją?, za orginał n75 zapłaciłem w autoryzowanym serwisie audi/vw ok 135, a na allegro 120, pokażesz im vin i będą wiedzieć jaki, albo spiszesz nr części czy wyjmiesz na parkingu pod serwisem, niektórych rzeczy naprawdę nie warto kupować gdzie indziej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no na spota raczej nie zdążę, bo będę wyjeżdżał z RZ ok 5 rano, pochwalę się rubinkiem w tygodniu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tranzgrzyt będzie 8 maja, bo mi drzwi i futryn jeszcze nie dowieźli przed długim weekendem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzięki chłopaki za wyrazy, ale nie ma się czym przejmować, damy radę, a co do pogody to jeszcze jestem w RZ ale tu leje jak cholera, więc plany grillowe to wątpliwe, jak dobrze pójdzie to może zdążę na spota pochwalić się moim wyczynem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
na razie to chcę złożyć do kupy, lampę już mam (wielkie dzięki Themon), a nie wiem czy będę w niego wkładał polifty bo tak mnie już jakiś czas nachodzi ochota na quattro po 2-gim lifcie , więc rubinek będzie na sprzedaż...[br]Dopisany: 03 Maj 2008, 15:35 _________________________________________________he, he "panie majster, oczko mu się odlepiło,... temu misiu" . No co na każdego przyjdzie kolej jego, to moja pierwsza stłuczka (no bo wypadkiem trudno to nazwać, od 20-tu lat i ponad pół miliona kilometrów. Jechałem za vectrą , dojeżdżając do świateł było migające zielone gość przejechał światła ale stanął gwałtownie już za przejściem, a ja chwila nieuwagi no i wiecie jak się na pasach hamuje, próbowałem jeszcze ominąć (prawy pas miałem wolny) ale zabrakło metr no i jemu tylni zderzak z prawej strony urwałem, a sobie oczko itd, dobrze że IC, wsporniki, i reszta nie ruszone.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no jutro po południu będę wracał przez Tarnów to mogę zajrzeć, rzuć ten namiar, tylko czy gościowi w niedzielę pasi?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie zarzucam temat: Potrzebuję kupić do mojego rubinka maskę i lewy błotnik przód. Znacie, wiecie gdzie u kogo najkorzystniej szukać w Kraku? (może z jakiś anglików itp?), Rocznik 98 (po pierwszym lifcie, więc błotnik najlepiej bez przetłoczenia na znaczek audi), maska najchętniej golutka nieuzbrojona-poza narożnikiem nad lampą lewą nic nie poszło (atrapa, wygłuszenia zawiasy całe i OK), oczywiście ideałem byłoby aby kolor był wiśniowy, ale wezmę co się trafi w dobrej cenie. Nie musi być Kraków mogę podjechać byle było po co i w rozsądnych pieniądzach. Proszę o pomoc bo na razie wygląda to tak :
-
[B5 AHU] Auto rozpędza się, a przed 120km/h przestaje przyśpieszać - co jest ?
U mnie w AHU przy takich objawach okazało się że padł N75, ale do AHU zapłaciłem w serwisie ok 135,- zł za ori, więc nie ma sensu ryzykować z allegro
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no co?, z okazji moich "równych" urodzin chyba mogę zrobić sobie prezent, następna okazja za 10 lat ale wtedy to już chyba piaskowanie albo jakieś ultradźwięki? No chyba że "Kretem", tylko jak myć tymi granulkami...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jestem za ale może po 7 maja, bo wtedy bede miał nowe zawieszenie Albo po 16, to ja spróbuje umyć "rubinka"
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
I ja też >waski ładną mordkę zafundowałeś swojej a4 :th:, poza tym wszystkie Roberty to fajne chłopaki (Misia wczoraj powtarzali w tv)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W dzień kolegom, pannom w nocy zawsze chętny do pomocy. >cuber nie ma sprawy, wiem jak to jest gdy się przejściowo utraci mobilność, akurat wtedy wychodzą nagłe przypadki od niecierpliwych klientów
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Wielki podziw, chyba najbardziej "odświeżająco-i z klasą" mod wnętrza jaki widziałem
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Wg ETKI 4F0419685 cena ok. 90,-zł
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
>Musashi, podziwiam Cię, że też Ci się jeszcze chce odpowiadać w tym wątku. Tyle razy były już opisywane wszystkie możliwe opcje włącznie z naszymi sprawdzonymi w realu sytuacjami, że odpuściłem. Nie chce się czytać i szukać to lejcie nawet rzepak..., proponuję definitywnie zamknąć, do czasu aż pojawi się coś nowego na rynku itp
-
[ALL B5] 25000km na bez zmiany oleju
Najlepiej jedź do ASO, i sprawdź historię serwisową po VIN-ie, będziesz miał jakąś wiedzę co było robine no i jak z tym przebiegiem, w RZ płaciłem za to 50,- ale warto odżałować.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
>sokol, taki wykres to chyba jakbym złapał złotą rybkę, a ponieważ kija wolę moczyć w inny sposób to mi nie grozi. Wrzuć jak możesz mój prawdziwy , a jaką ty masę dla mnie wprowadziłeś?, bo ja panie to 70 w porywach, paliwa było tylko z 10 l, no a bagażnik wprawdzie zapakowany ale jak tak pomyślałem to głównie lekkie rzeczy (bańki po spryskiwaczu, oleju itp czyli jednak ok 10 kg a nie 30)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobra już widzę, jakaś konkretniejsza lokalizacja? (stacja benz?, knajpa?)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kamil a gdzie to jest? mniej więcej żebym wiedział ile będę jechał?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam, no jednak dziś nie wyrobię na spot, czyli anal f*ck
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam również, dobrze że mi przypomniałeś, muszę przełożyć tą kaszanę na stronę pasażera...
-
[B6 AVF] Czy pomiędzy turbiną i kolektorem jest jakaś uszczelka
no jeśli ma przedmuch to powinien wyrównać (splanować), bo właśnie tak jest fabrycznie dopasowane, bez uszczelek i past ale plaszczyzny muszą być równe
-
[B6 AVF] Czy pomiędzy turbiną i kolektorem jest jakaś uszczelka
smarować to chyba nie, tam są zbyt wysokie temp. i kij wie ci się z tego zrobi, najlepiej splanować obydwie płaszczyzny przylegania