Treść opublikowana przez rtocki
-
[B6 AVF] Najprawdopodobniej zatarty silnik
Przecież napisał Ci Jaro, że może podać na PW sprawdzone źródło.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zrobisz test na spocie: powąchasz każdego pod pachą - jak Cie zemdli masz nabywcę
-
[B6 AVF] Najprawdopodobniej zatarty silnik
Pełny szacunek, b. trudno spotkać Ludzi z takim podejściem, szkoda że nie masz klonów w każdym województwie
-
[B6 AVF] Najprawdopodobniej zatarty silnik
dokładnie tak jak pisze Musashi , ludzie nie zdają sobie sprawy jakie ciśnienia, naciski, opory i temperatury (tak w uproszczeniu) panują w silnikach w miejscach typu panewki, pierścienie, turbina itd., i jakie to stanowi wyzwanie dla oleju - także takiego, który już kilka tysięcy przepracował (a przecież w butelkach na półkach wyglądają podobnie więc po co przepłacać? ), i nawet kilkudziesiecio sekundowa jazda z "brakującym" smarowaniem masakruje te żywotne elementy silnika, a mechanik porażka - jak to mówią "szkłem d*py nie utrzesz...", czuję że jeśli po jego zabiegu coś się zacznie dziać to od razu doradziłby przejście na półsynt. albo minerał... (Panie będzie gęstszy i wyciszy i uszczelni Panu motor i będziesz Pan śmigał jak dawniej...)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
> Trzeniu. Piotrek byłem dziś ok14.30 pod Kauflandem, to posuwasz tą czerwoną zapalniczką (na gaz) z naklejką szambonurka z tyłu? Bo miałem Ci napisać "brudas" na klapie ale nie byłem pewny czy to ten egzemplarz (parkował tam przy wiacie na wózki).
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
kurcze powinien poczekać aż ładnie przyschnie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
o kufa fajkę wyplułem na dywan
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no np do BRE wg ETKI kosztuje 605€
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pd
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
może ktoś na spotach krakowskich mnie pstryknął, ale to było końcem lutego, a pół roku temu to już sprzedałem
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
Kurcze jak wreszcie jakiś rozsądny konkurs to ja się już auta pozbyłem, poza konkursem archiwalne: Napisy dzięki życzliwym kolegom
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mozesz rozwinac :gwizdanie: A co tu rozwijać , nie ma żadnego sensownego warsztatu..., mieszkałem tam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
www.specauto.pl Dzięki. A jakiś dobry serwis w okolicy Żabińca? Na Żabińcu jest wielkie g...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chyba magnetyzer To poszedłeś już w taki kox, nie szkoda ci sprzęgła jak porządnie przypali to będzie miał spieka tanim kosztem :> , a jak
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
od Cubera no to widzimy się za tydzień :laghing2: no tak cuber przed sprzedażą wyciągnął wszystkie sprawne graty i opyla teraz na allegro, a chłop się męczy z padaczką
-
[B5 AEB] Lusterka i ich niesymetryczna wielkość - wymiana na inne
W anglikach zawsze są dwa duże! Też myślałem nad wymianą ale mam elektrycznie składane i dałem sobie spokój! W anglikach są takie jak u nas tylko zamontowane na odwrót ...w wersjach US sa dwa duże :gwizdanie: tylko 2 duże, lewe małe nie było produkowane, na a4freunde.de radzili kiedyś że jak komuś pasi mieć 2 małe to bodajże z lupo trzeba przyrezać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo proszę , analfabetyzmowi mówimy nie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
poszło
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kłaniam się nisko po samo piźdz...isko, że też Wy żyjecie po tylu promilach, świat mnie zaskakuje cały czas
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
perfidny, nie czytasz dokładnie, jest moje 50,- ino jak cytowałem coś mi się zje...o więc może post jest mniej czytelny
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jakbyś prowadził jednoosobowe hospicjum dla swojej mamy też byś nie miał za dużo czasu, bywam w KR, ale muszę zwykle wracać w nd ok.południa , poza tym nie mam już a4, a przy obecnej mojej sytuacji to raczej się szykuje b4, ot takie życie dziwne, pozdr.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jestem często tylko późno zwykle śpiochy, fanatycy mineralnej wody
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
50,- , ale myślę Piotrze że na poważnie (wyjątkowo tym razem) dla dzieciaków, a może wystaw na allegro z adnotacją?, zresztą jak tam chcesz, a tak poza tym mógłbyś ustosunkować jakoś do mojego "starego" PW dot. jkjz? pzdr.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
... kolejny śpioch....
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki znalazłem opcję