Treść opublikowana przez rtocki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Źle mi pisać z komórki, taki fajny gość raper/trochę aktor
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pany a co to sie stalo z Bolcem? Dopiero wczoraj w gazecie czytalem o pogrzebie :-(
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zapalam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A tam od razu zepsuli, dla mnie to tył jest ładniejszy niż w b7, deska też (że już nie wspomnę o b8, gdzie walneli te śmieszne jasne trójkąciki przy zegarach), silniki CR, jesienią quattro. Pojawi się w polskich salonach, się weźmie na jazdę próbną się zobaczy. Troszkę obiektywizmu Panowie, Audi AG też czasem daje d*py, ktoś już wcześniej wspominał o Superb, wziąłem na jazdy próbne TDI 170 KM ze skrzynią DSG - fajnie chodzi, wnętrze wykończone spoko, a za***isty pomysł z tym sedano-hatchbackiem to sobie jeszcze szefowie VAGA będą w brodę pluli że dali to w nowym Superbie a nie w b8
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie a jak tam pościg za Don Pablo, bo w mass mediach cisza na razie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No tu jest problem bo osobniczo trzeba obliczać (obżartuchy mają przewagę), w planach także wersja "hard" - Bigos
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No pracuję nad projektem : "Biogaz z fasolki po bretońsku" ale jest problem z wyprowadzeniem w fotelu rurki doodbytniczej ... (zwłaszcza w Recaro) NOx klęka przy tym
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Benzyna jest prosta jak ruchanie, zegarek z kalkulatorkiem by wystarczył
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale to wczoraj pisał, pewnie rozpoznawał teren akcji[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 14:01_________________________________________________A pamiętacie jak napisał, że mu lump auto odśnieżał, guzik prawda ja myślę że to albo cichy wspólnik albo chciał zdobyć jego odciski palców i pościg zmylić. To się nazywa planowanie a nie na szybko staruszce torebkę wyrwać... Don Pablo po prostu..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Właśnie mówią w tvn24 o napadzie na bank w Nowej Hucie, i po co było podpuszczać Pabla żeby zmienił w aucie jeszcze to i tamto?, przejął się i kasę zaczął zbierać... Teraz na Montelupich pod pierdlem będą spoty...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo, czy na Twoim aucie pozostał choć jeden element którego byś nie zepsuł?
-
[B5 1Z] Więcej mocy tylko z hamownią
po ch... allegro?, do AHU (1z) niewiele więcej w ASO płaciłem...
-
[B7 BLB] Koncepcja na dłubnięcie parcha - odsłona druga :)
A5 w odróżnieniu od A4 nie jest w ETCE rozróżniana jako Quattro i ośka, jeżeli w przypadku A4 mamy dwie odrębne pozycje A4 i A4Q to w przypadku A5 jest tylko jedna pozycja i zawiera silniki od 1.8 przez 3.0TDI do 4.2, czyli teoretycznie wszystko powinno być ok. Postaram się ściągnąć możliwie najnowszą aktualizację i sprawdzę to jeszcze raz jak tylko zrobię update ETKI. Ja mam ETKE akt. 740 i jest tak: 03L145702H - silniki CAGA, CAGB, CAGC (czyli CR 120, 136 i 143KM) do nr nadw 8K 097 000 03L145702D - to samo od nr nadw. 8K 097 001 dla A4, A4Q i A6, A6Q (tylko ta druga-nowsza) i 03L145702E - silniki CAHA, CAHB (170, 163 KM oczywiście CR-y) dla A4, A4Q, AQ5 nieścisłość może wynika z symbolu AQ5 - dotyczy on Q5 a nie A5 Quattro, jak np A4Q - A4 Quattro Edit: a jeszcze są z nowego Seata Exeo 2.0 TDI , 03L145702N i 03L145702M co ciekawe ponad 200 Euro droższe (wg ETKI) niż te z Audi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
> Tukan szukam takiego paszczywoła jak Twój, ale Q więc niestety dealu nie będzie (chyba że dorezasz )
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dziwne nie jest, że wododporna, w końcu wcześniej Nokia produkowała gumowce...
-
[B5 1Z] Czy Power box to dobra droga do zwiekszenia mocy, prosze o opinie
Panowie moderatorzy, proponuję podwiesić i wytłuścić tą wypowiedź na początku działu tuningu, dobrze by było znaleźć jeszcze coś o cudownej maści magnetyzerach, żeby komplecik był
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
I oby jak najdłużej , ale wiesz jak jest: im wyższe b, tym większy paszczywół
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chłopaki, Themonator swoją b5 obydwu Was omija, patrząc jak jedziecie w niepewności czy te BLB dojadą do najbliższego skrzyżowania, czy tradycyjna lawetka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_wymiana_oleju_w_domowych_warunkach-t63673.0.html o w dupe myślałem, że się poleję, ktoś w mazowieckim chyba nakręci nowy odcinek "Sąsiadów" - tej czeskiej bajki
-
[ALL B5] DSMIC w b5 - opinie, możliwości, porady?
Panowie (Panie jak widzę na razie się nie wypowiadają) dzięki za wszystkie porady, edytowałem jeszcze poprzedni mój wpis w czasie Waszych odpowiedzi, w skrócie to cudów nie planuję, ale poprawa co do serii mnie interesuje.
-
[ALL B5] DSMIC w b5 - opinie, możliwości, porady?
>jaro Widzę, że podobnym tokiem kombinujemy, też wczoraj w tym podanym przez Ciebie katalogu zauważyłem ten rdzeń. A co do nadkola to nieskromnie mówiąc chyba byłem jednym z pierwszych na forum: http://www.a4-klub.pl/smf/odp_chlodzenie_intercoolera-t11667.0.html;msg172244#msg172244 , mimo że były wypowiedzi iż guzik to da, wiadomo cuda nie są ale poprawa występuje bezsprzecznie + ew. ten cooler z alfy i myślę że już będzie duży plus (a raczej minus, bo chodzi o temp.) co do standartu. FMIC to nie będzie wiadomo , ale zamiar nie jest na jakiś kosmos, powiedzmy ok. 160 KM poprowadzone w b. użytkowy sposób
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zagonić matołów niech budują drogi na Euro 2012, skoro grać nie potrafią (chociaż jeśli mają tak budować jak grają, to może niech dalej siedzą u fryzjerów czy na solarkach...)
-
[ALL B5] DSMIC w b5 - opinie, możliwości, porady?
No na razie dziękuję, fucktycznie trzeba przeanalizować koncepcję zapomniałem o tej chłodnicy paliwa w AJM-ie (a wystarczyło dobrze obejrzeć fotki jaro z wątku o dłubnięciu - starzeje się człowiek), węc ew. podrążmy jeszcze temat większego SMIC-a + ew. lepszego doprowadzenia do niego powietrza (uparty jestem ale z pewnych względów FMIC traktuję jako ostateczność, nawet kosztem osiągów, taki kaprys )
-
[ALL B5] DSMIC w b5 - opinie, możliwości, porady?
A AWX to to samo co AJM czy już jest większy?
-
[ALL B6] Automat który lepszy?
Multitronic'i sprawiały problemy przede wszystkim przy połączeniu z silnikami 2.5 TDI, bo nie radziły sobie z dużym momentem obrotowym tego silnika i padały po 100-150 tys. W 2004 została wzmocniona konstrukcja (z 6 na 7 lameli, jak znajdę od jakiego nr-u budy/daty prod. to dopiszę) i powinno być OK. W DE była zresztą akcja serwisowa więc niby teoretycznie większość starszych aut powinna mieć to poprawione, ale wiadomo jak jest. Mimo tego i tak tiptronic jest znacznie pewniejszym i trwalszym rozwiązaniem.