Treść opublikowana przez rtocki
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Ta "płynna technologia" to jeden z najgorszych olejów w tej klasie, z Magnatec miałem już kilka przykrych niespodzianek..., więc różnica dla silnika gwarantowana przy przejściu na Motula, Liqui Moly czy choćby Mobila
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
>Pablo, W tej gazetce Norauto to szału nie ma, może Twój sąsiad coś pokręcił, oprócz klocków i tarcz mają też niby promocje na opony więc zapytaj się po ile są Good Year Optigrip 205/60 R16 92H bo tak na oko to mają z 10 % drożej niż ja płacę a napisali że zwracają podwójną różnicę jeśli kupisz taniej....
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Może ktoś chce 15-tki alu na zimówki: http://www.a4-klub.pl/smf/all_felgi_alu_ori_15_komplet_stan_bdb_tradycyjnie_tanio-t77653.0.html
-
[ALL B5] Tarcze na swap na 312mm
>staniek gdzie i za ile dorwałeś jarzma do 312 ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dopiero niedawno dojechałem, przed Bochnią w Suchorabie korek na kilka kilometrów, czwórka zamknięta objazd jakimiś wsiami (tiry nie mogły się minąć), motocyklista już w worku, jakś bryka w rowie...
-
[B5 AFN] Układ chłodzenia - dziwna nieszczelność
nie musisz spuszczać, trochę Ci wycieknie, więc kup butelkę, żeby uzupełnić, a w ostateczności nawet wodą dest.
-
[ALL] Dodatki do olejów i paliw
no nie wiem, co to w ogóle za firma Forte? na ich stronie w zakładkach o nas czy badania i rozwój same okólniki, zero faktów, Liqui Moly, STP czy inni to firmy które produkują oleje itd, mogą sprawdzić jak to z nimi działa, mają własne laboratoria techniczne, aprobaty producentów silników, lata tradycji i doświadczeń, i również mają w ofercie produkty tego typu, może i droższe a może nie (nie chce mi się teraz sprawdzać) ale na pewno bezpieczniejsze i sprawdzone.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
OK czekam, tylko mi jeszcze napisz jak (czym) ten colorex je maluje.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tak słyszałem, więc przekalkuluj ile trzeba dać za profi malowanie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wymyśl jakąś realną cenę to mam kupca na te "piękności" - tylko w miarę szybko nie jak parę tygodni temu...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
> Pablo te gazetkę to mi już wczoraj wrzucili do ogródka, więc przeleć się z łaski swojej z którymś z mini-laptopów do schowka w A4, bo czekam już chyba od pięciu gazetek i dalej nic nie wiem.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Jeszcze raz bo wciąż się to przewija: Top Tec'i (cała seria) Liqui Moly, nie są olejami full syntetycznymi! Na polskiej stronie tak występują, na co zwracałem już uwagę w centrali, w nowym katalogu "papierowym" 2009 jest już poprawione, a na macierzystej stronie liquimoly.de od zawsze były właściwie opisane czyli synthese technologie ( http://www.liquimoly.de/liquimoly/produktdb.nsf/id/d_synthesetechnologie_nt0005f4c2.html?Open&site=2 ), owszem są to jedne z najlepszych olejów w klasie hc, półsynt czy jak to zwać, ale mimo wszystko nie są olejami full synt. Jeśli chodzi o Liqui Moly to oleje w pełni syntetyczne zawsze mają w nazwie "Synthoil" (Diesel Synthoil, Synthoil Race Tech GT1, Synthoil Longtime, itd)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no własnie podniesli, u nich juz nie 1100zl tylko 1400 do b6 kosztuje dwu mas >Wąski: z dociskiem, łożyskiem i tarczą? eee wątpię, poza tym chodzi o zestaw właśnie z jednomasem, dwumasa to ja mam >Themon: czyli skończyły się z zapasów kupowanych po starym Euro, no to mam tu taniej mimo wszystko, dzięki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hi Themonatorze, sprawdzałeś może czy nie podnieśli cen tych kompletów z jednomasem?, jakbyś mógł z łaski swojej.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobry, jakbym niektóre elementy przerabiał, też byłem na OHP-ie w NRD w 1988
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ciężko, poniżej 400 to tylko Nankang, to http://opony.us/index.php?products=product&prod_id=13924 mogę mieć za ok 435,- brutto[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 21:34_________________________________________________> Robert (Wąski): i co z tym kluczem do zacisków?, masz to na sprzedaż?
-
[Małopolska] Widziany, widziana
o w dupe jakieś castingi u Was będą, czy nabór do mam talent?, fryzjery , sandały z koziej pały...
-
[ALL B5] Koło jednomasowe, tarcza i docisk do AVG
faktycznie ASO już nie sprzedaje luzem simmeringów tylko komplet z obudową, ale luzem np w IC, Elring albo Goetze kosztuje ok. 50-60 zł
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale może się nie kłóć, bo jak w ich cenniku coś takiego występuje jeszcze drożej a nie rozpoznali?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w ośce to się nazywa coś w stylu oś zespolona skrętna?, na pewno nie McPherson
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tak jak napisał dodatkowe wyjaśnienie Kamil, czyli cennik i myślenie z epoki Żuka i Poldolota - sprężyna osobno i resor z tyłu a jeśli nie to znaczy jest McPherson , Choć tak po prawdzie to przy wielowahaczu robocizna jest podobna jak w McPhersonie - ale tu może właśnie Kamil się wypowie.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ło jezu jak w ośce można coś z tyłu zj***ć , te paszczywoły w Norauto to chyba ogrodnicy z łapanki. A4 nie ma nigdzie McPhersona ani ośka ani quattro.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
masz je do sprzedania?, jeśli tak to cena jaka?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pisze z komórki więc szybko. Ludzie nie szkoda Wam życia na strzelaniu fochów? Z wiekiem przychodzi trochę dystansu a jak to często wygląda na zewnątrz to Wam powiem na spocie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak ktoś ma naklejkę niech weźmie na spota, odwożę małą do KR, postaram się wpaść, lecę