Treść opublikowana przez rtocki
-
[B5 AKN] Gdzie się znajduje czujnik temperatury powietrza doładowanego ?
No ja tu na tym obrazku go nie widzę, jest tylko czujnik wlotowego (za filtrem) a koledze chyba chodzi o temp. powietrza po przejściu przez sprężarkę.
-
[ALL B7] Jaki silnik wybrac do mocy ok 200 KM w 2.0 TDI
hmm n-ry mają inne w ETCE, ale czasem tak jest a okaże się że fizycznie na aucie pasują..[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2009, 15:32_________________________________________________a klocki takie same[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2009, 15:35_________________________________________________może zewnętrznie są jednak wzajemnie pasujące ale te od większych mają np. także większą średnicę tłoczka?, nie wiem trza by mieć oba typy w ręce[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2009, 15:38_________________________________________________ale komplet uszczelek do zacisków jest taki sam więc raczej są takie same tylko podwójna numeracja
-
[ALL B7] Jaki silnik wybrac do mocy ok 200 KM w 2.0 TDI
przód 1-LB (288 mm), tył 1-KD (245 mm), to chiba Twój?
-
[ALL B7] Jaki silnik wybrac do mocy ok 200 KM w 2.0 TDI
Obydwa z przodu fabrycznie mają 1-LT czyli Ate 312 mm, tył 255mm (1-KP), podać daty prod? : ten pierwszy (niebieski perłowy) luty 2008, ten drugi (czarny phantom) styczeń 2007
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wiesz to tak kufa już jest jak ja szukałem bordo, to mi się granaty i czarne do wyboru i to w dobrych cenach trafiły, a teraz to pewnie jakbym ja szukał srebrnego (odpukać) to miałbym problemy a Ty trafiłeś akurat taki...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to , a dwukolorowe są fajniejsze (wiem coś o tym)
-
[ALL B7] Jaki silnik wybrac do mocy ok 200 KM w 2.0 TDI
>Turdzi, cholera ETKA bez podania VIN-u nie rozróżnia przy hamulcach rozmiaru tarczy-pokazuje opcje od 280 aż do 320, dopiero s4 (345mm) jest opisane, może odpisz od tego sąsiada VIN z podszybia to spróbuję sprawdzić czy miał je z fabryki czy rzeźbił.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
to może bym podskoczył gdzieś i zakupił, bo w dzień to mam teraz masakrę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
> Pablo misiu a pamiętasz Ty, że miałeś sprawdzić czy te małe laptopiki wchodzą do schowka? czy tylko Ci penetracja w głowie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
W sumie A4 też VAG Może jakieś grupowe spotkanie (np lisia góra) i grupowy najazd na podpromie? Dokładnie tak, pamiętam nawet przez jakiś czas były wspólne salony i serwisy Audi i VW i właśnie takie chorągwie i loga były V.A.G. p.s. a tak z innej beczki, ma ktoś w RZ wolną naklejkę do odsprzedania? bo ostatnio zasadniczo jestem w RZ a nie KR
-
[ALL B5] Moja bordowa 1.6-stka :)
O ile nie lepiej bo ori przynajmniej Ci ciągne zimne powietrze z przodu maski a tu to się kisi to niby doprowadzenie chłodnego z nagrzanym od kolektorów, Ori porządny (Knecht, Hengst - mogę Ci załatwić w dobrej cenie) i spokój.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a co Ty masz do tych BLB?? Jakas trauma z nimi zwiazana?? Nie jest to moze jakis najszczesliwszy silnik, ale ja tam (odpukac w puste nie malowane) nie mam problemow, kilkoro moich znajomych ma i tez nie narzeka wiec chyba mocno rozdmuchana jest wiadomosc o rzekomych wadach owego silnika... nie żartuj, bo ja nikomu źle nie życzę, wada nie jest rzekoma i rozdmuchana, nawet w tak małym ASO jak Rzeszów widziałem przez 2 miesiące już 3 sztuki. A wątki http://www.a4-klub.pl/smf/b7_blb_propozycja_zbiorowego_zapytania_a_pozniej_pozwu_przeciw_audi-t57849.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/b7_blb_swap_uszkodzonego_silnika_blb_na_bkd-t73643.0.html też nie powstały z powietrza a zapewniam Cię, że to tylko wierzchołek góry lodowej, poczytaj niemieckie fora. Oczywiście nie każdego to spotka i oby jak najmniej, ale fakty niestety są oczywiste - jest to wyjątkowo nieudany konstrukcyjnie silnik, słynne 2.5 TDI to przy tym szwajcarski zegareczek
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ha, ha w BuLB-ach to Wy myślcie o zestawach naprawczych a nie Dynoday-ach
-
[B5 AFN] Czy to oryginalny katalizator czy zmieniany ?
a przy okazji wywal automatyczną korekcję pisowni bo chce być mądzrzejsza od Ciebie i ci zmienia afn-a na fana, loga na Olga, ori na roi itp.
-
[B5 AFN] Po 30 000 strzelił pasek
kolego czy na pasku jest to napisane? naturalnie, o ile jeszcze się nie wytarły literki, mogę jutro zrobić fotkę mojego bo ma dopiero parę tysi i napisy jeszcze b. dobrze widać
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Castrol się mocno usiłuje ustawiać w ASO różnych marek, ale na szczęście nie wszyscy ulegają tym namowom, poza tym zawsze można wlać w ASO swój olej (także na gwarancji) jeśli tylko spełnia normy. Bo o castrolu to mi się nie chcę już nawet mówić (podobnie jest jak kolega wspomniał np. w subaru, kto widział rozebrane silniki jeżdżone na tym przereklamowanym od zawsze shicie, nawet serwisując kosiarkę się zastanowi...)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W każdych warunkach i na każdym łuku jest różnica między prawie łysolem a dobrą gumą i Twój argument nie ma żadnego uzasadnienia. Nie pisałem że na pewno byś nie wykutał ale szanse na wyjście byłyby na pewno większe. A mając świadomość jak mizerny jest kontakt z nawierzchnią (przypominam, że całość naszych ponad półtoratonowych, często 200-tu konnych szankierków trzyma się powierzchnią łącznie nie przekraczającą kartki A4) mogłeś powstrzymać żyłkę driftera do czasu wymiany kondomów. No nieważne, najważniejsze żeś cały i fura w miarę też
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemian, całe szczęście żeś cały, ale muszę to napisać: jak u wielu ludzi auto doinwestowane, felga wypas ale te opony to kufa do kosiarki bym nie założył, zwłaszcza preferując szybki styl jazdy, i nie piszcie, że na wysokim dobrym bieżniku byłoby to samo, piach piachem ale nie wszystkie naraz były na piachu i ta reszta (gdyby była dobra) mogłaby przytrzymać na torze jazdy. Trochę moralizatorstwa ale chyba masz nauczkę.
-
[B5 AFN] Po 30 000 strzelił pasek
Hmmm znajomemu też kiedyś Gates strzelił po ok. 70 tys. (czyli też przed czasem), ja używam wyłącznie Contitecha i to nie 867 - najczęściej oferowanego ale wzmocniony ct-945, parę złotych droższy ( mam je za niecałe 80 o ile pamiętam) ale spokój bezcenny
-
[B5 AFN] Czy można stosować BioPaliwa ?
spoko, gdzieś za 2-3 tyg. powinienem mieć VAG-a to się ją zbada
-
[B5 AFN] Po 30 000 strzelił pasek
Podaj kilka szczegółów: czy przy wymianie wcześniej wymieniałeś też rolki itd? Jakiej marki pasek?
-
[B5 AFN] Czy można stosować BioPaliwa ?
http://www.e-biopaliwa.pl/bioester/jakosc.html L.cet. 51, ON-y mają zwykle ok 46-48, opał 20-30, to co w zbiornikach niektórych stacji (także markowych!) często zagadka. A co do PD zobaczymy, ta fabia jest zdrowa, salonówka, ma w tej chwili ok. 40 tys. przebiegu. Na mieszance 50/50 w tej chwili trzeci bak. O ew. skutkach i efektach będę informował
-
[ALL B5] Regeneracja listwy drzwiowej dolnej
B. dobry pomysł i opis , moje 3 sztuki w najbliższym czasie to czeka (4-ta jest nowa, bo całkiem odpadła więc kupiłem w ASO)
-
[B5 AFN] Czy można stosować BioPaliwa ?
Łącznie Rubinkiem i Kulfonem już kilkadziesiąt tysięcy na bioestrze z Bliskiej (no w 80 % - nie zawsze jest po drodze Bliska), także podczas mrozów (dodatek Liqui Moly - dużo bardziej wydajny od stp itd, opakowanie z dozownikiem wystarcza na 1000 litrów). Różnice w spalaniu i mocy co do jakichś super verv i v-powerów niezauważalne. Paliwo moim zdaniem nie podrabiane, produkowane w zasadzie tylko w rafinerii Trzebinia bodajże. Właśnie rozpoczął test długodystansowy także teściu fabią tdi z pompowtryskami (na razie delikatnie: pół na pół ze zwykłym ON). Ja mogę tylko polecić . Poza tym wyższa liczba cetanowa i lepsze właściwości smarujące (2.5 TDI powinni docenić dla swoich wrażliwych VP44)
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Mogę Ci obejrzeć, ale zupełnie sie na motocyklach nie znam :gwizdanie: Nie masz nikogo znajomego co by mógłby ocenić 2 kółka? Podaj namiary na ten motur, sie popyta, sie obejrzy