Treść opublikowana przez rtocki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobra wpadam na chwile bo cały czas latam miedzy budową a sklepami, jak z tym drinem wieczorem? jak co to dzwoncie do mnie bo nie wiem gdzie będę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
może i ja sie rusze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
super, teraz przynajmniej młody nie śpi sam no ja już ze zderzaczkiem miałem okazję pospać w zamkniętym pokoju - fajny nie chrapie i nie ględzi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
cuber ją doszedł na opolskiej, choć Kuzi wyjechał jakieś 2-3 min przed nami
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
spotkaliśmy Kuzaja w takiej na BP, klasa koń, pięknie i naturalnie to brzmi, nie to co niektóre wiejskie tuningi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki za spota i podwózki (cuber, adi), cuber licytować?: http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Cars-Trucks___2008-Lamborghini-Gallardo-Spyder-243k-Stk-E-Gear_W0QQitemZ170217023466QQddnZCarsQ20Q26Q20TrucksQQddiZ2282QQcmdZViewItem?hash=item170217023466&
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kurcze jutro jade do RZ, szkoda ale weźcie adiego - ksywa "Huuubciooo tyyy ch.."
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ni ma szans wyjezdzam ok 20 z RZ
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
++no nie odpisze bo mi mała 3333121212klawisze dociska, ale zwykle dojeżdżam aż do odbicia na kraków północ i niepołomice oi przezzzz hute, chyba że tak jak po długim weekendzie to w Brzesku na szczurową
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzxieki wszystkim, mam utrudniony dostep do kompa tu i jeszczne malą na kolanach bo sam z nią jestem przez 2 dni
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no już pisałem Wam kiedyś, że ja i piłka to dwa różne światy, chyba że do metalu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No i po jasełkach, a tak się fajnie jeździło po osiedlowych uliczkach, nie było Bolka żeby mi nie ustąpił przy mijaniu w jakimś mocno "przyparkowanym" miejscu . Chyba jak widzieli ten zmasakrowany przód to nie ryzykowali, że im zrobię podobny... a teraz Pany to nuda: P.S. Dziękuję wszystkim kolegom za wsparcie duchowe i pomoc (także w naturze) w zaistniałej sytuacji. Jest Kraków - jest życzliwość
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no podoba mi się ta czarna maska, nawet mi przeszło na myśl żeby całego czarnego sukinkota zrobić
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
maska , maska i po masce... Jak się kręci to się ma-na masce napis ZK-a! Tuning brusha postępuje, kurde części są w sumie dość tanie: za tą maskę dałem 400,- i nawet ma podgrzewane spryski. Gość miał też ideał zderzak za 250 komplet, ale zostawiam mój może go machnę na pomarańcz do kompletu? No i już nie ma walenia kloca w ogródek-auto umyte, koniec głupich aluzji
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
he, he taki naiwny to ja już nie jestem: umyłem tylko do połowy (bez tylnich drzwi i klapy)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no i zrobione i już mi nie marudźcie o brudnym aucie, bo tak dogłębnie to nikt przodu nie myje:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no fak, zderzak mi nie wejdzie do wanny ;( , jadę na BP pod Krokusa na bezdotykową (jak ja nie lubię myjni)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
, o właśnie Cię Sokol miałem prosić, żebyś mi zrobił vt w tej wersji, kufa teraz wydruk wielkoformatowy i mam kalendarz na ścianę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
> Max, raczej głąby w warunkach technicznych dopuszczenia do ruchu jest o ostrych krawędziach itp, sprawdzałem z ciekawości, więc jedynie obłe nakładki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no wiesz u mnie bezpieczeństwo piechurów zawsze na pierwszym miejscu, ... a zwłaszcza piechurek
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki wszystkim za pomoc i zagrzewanie do roboty, jutro chyba maska, a co do jazdy bez zderzaka to faktycznie raczej nie można, bo nie może być "ostrych" zakończeń i na te wsporniki od zderzaka musiałbym założyć na przykład takie coś: http://www.allegro.pl/item356349636_najwiekszy_kutas_swiata_pol_metra_3_kg_bydle.html lub ten: http://www.allegro.pl/item361306089_mega_wibrator_najwiekszy_na_allegro_zobacz_foto.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no ktoś tam robił fotki, to może wrzuci
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
żeby go korzystnie sprzedać musisz odwiedzić warsztat: rtocki-super-ultra-giga-spec-tuning, chociaż w sumie drzwi już masz w temacie
-
[ALL B5] Jak zdemontować boczne kierunki ?
Od strony zderzaka jest zatrzask! 100%, zdemontowany błotnik stoi właśnie koło mnie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mślałem że Manch. gra w lidze diabelskiej a nie anielskiej