Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

turbobastard

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez turbobastard

  1. Jesli mialo wpisany kod w jednym aucie to to auto ma zapamietane, jesli przelozysz gdzie indziej to zapyta o kod ale tylko pierwszym razem. Wiec nie bedzie pytac o kod po odlaczeniu aku.
  2. Wtedy odblokuje ci radio, zeby wgrac soft to musi byc radio odblokowane
  3. Musisz nagrac plyte na nowo, edytowac jeden z plikow ktory ma info na temat wersji wgrywanego softu
  4. Dominik, inaczej nie pojdzie bez tej zmiany? A skad wiadomo ze jest tam 0750? Jest pl wgrany?
  5. Nie,wgrasz softu na zablokowanym bo vcds wogole sie nie polaczy z tego co pamietam, musi pojsc ta plyta, wiesz jak ona dziala nie? Trzeba czekac.te 45 minut
  6. Nie wgrasz softu, musisz sprobowac z plyta bo ja nie sadze aby soft 0750 blokowal ta opcje
  7. turbobastard odpowiedział(a) na seba1-9 temat w 2.0T
    zapytam go o jakies numery to sie luknie w etce, cena jest bardzo dobra, ja kupilem za 80f wiecej
  8. turbobastard odpowiedział(a) na seba1-9 temat w 2.0T
    Luknac Ci w uk za nia? jest cos za 180f ale czy pasuje? http://www.ebay.co.uk/itm/Mk5-Golf-Gti-Tfsi-2-0t-Fsi-A4-Audi-A3-S3-Seat-Leon-Oil-Pump-/291289909829?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item43d23b4a45
  9. turbobastard odpowiedział(a) na seba1-9 temat w 2.0T
    Szukaj uzywki pompy jesli juz musisz, bo chyba tak. Ja swoja dorwalem za jakies 1200zyla. Dostepnosc nie jest tak szeroka jak w przypadku diesli stety/niestety
  10. do manuala ten sam z oska? Czy to prawda ze skrzynia i oska dzieli ten sam olej? Moze ktos sie jeszcze orientuje ile tam tego wchodzi? pacze w etku to cos mi mowi ze 3.2 litry?
  11. Nie da rady nic zrobic w kwestii wiekszych kart w wersji lcd plyt dvd filmow nawet nowsze nie odczytaja. Mi to wyglada na jakis mechaniczny problem z napedem, najlepiej go wyjmij i odeslij do kogos kto sie na tym zna.
  12. ktorego gatewaya? tak poprostu zalozyc i juz? A pdc trzeba pewnie wtedy jakies inne tzn sterownik jesli sie ma tylko akustyczne?
  13. Panowie iphone 5s smiga z modulem D ? Orientuje sie ktos cos?
  14. W b5 ma byc dokladnie, a gdzie wczesniej byl to pogoogluj jak nie masz na rozpisce na radiu
  15. Wyjmakow do pinow? Poradzilby malym srubokrecikiem
  16. Tak jest najlepiej, sam bym tak zrobil u kogos ale jak ktos zna takiego speca w uk
  17. Mozliwe ze to wiazka, mialem kiedys podobnie z jednym klientem tak, i po zmianie wiazki dopiero pomoglo, testowal chyba 3 rozne H moduly w swojej a3 i mial ten sam problem
  18. Przeparuj z innym telefonem a potem sprawdz wiazke a jak nie to modul, ale obstawial bym wiazke.
  19. Z wymiana mniej niz z flashowaniem, nie jest ciezko ale ja to mowie tak bo juz w wielu grzebalem. To byla uzywka, nowej nie dostaniesz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.