Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

turbobastard

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez turbobastard

  1. turbobastard odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    Tylko jedno
  2. turbobastard odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    Nie wiem do jakich obrotow mialem go rozpedzac i puszczac gaz zeby to sprawdzic ale tak robilem do 2000 i na jedynce czuc szarpniecie zaraz jak zacznie schodzic z obrotow a na dwojce nie... Buuu
  3. Szukalbym po stronie pasazera, w a6 zdarzylo mi sie wymienic to byl po stronie kierowcy, ach te inzyniery z audi
  4. Lepiej wyjmij bo z innym ci sie nie polaczy i beda problemy z komunikacja
  5. turbobastard odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    Ok, sprawdze to po robocie, dzieki za wskazowke
  6. turbobastard odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    Hmmm, ok, a te szarpania w czasie jazdy moglbys mi wyjasnic troche bardziej? Mi troche jakby szarpnie przy zmianie 1-2 lub 2-3 bieg ale mysle ze bardziej tu chodzi o dodanie gazu wczesniej niz w dieslu ktorym do niedawna jezdzilem. Tak podczas jazdy to raczej nie drga, jedyne co zauwazylem to wpada takie drgania/wibracje w okolicy 21tys obrotow ale to takie drgania o wysokiej czestotliwosci jak wibracja w telefonie
  7. turbobastard odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    Ok, ok, standardowo przyczyn moze byc wiecej niz jedna poduchy wymienic napewno bedzie taniej, da sie jakos jedno lub drugie sprawdzic czy pozostaje metoda prob i bledow jedynie?
  8. turbobastard odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    A czy wam, Panowie wchodzi w wibracje dosc zauwazalne na luzie ? Ze az cala buda wibruje?
  9. turbobastard odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    Ofcoz Taki metaliczny tempy grzechot cos takiego? Mi sie czaaem wydaje ze cos takiego odbija sie echem na ulicy na zabudowanym
  10. turbobastard odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    Dzieki Holek, piwko dla Ciebie Robimy remapa w takim razie koxik
  11. turbobastard odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Acha, no ok ok. Myslalem ze inaczej tak jak podchodzisz do robienia czegokolwiek w aucie
  12. turbobastard odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    No wlasnie o ta prawa strone chodzi chyba zeby zbiornik z plynem wspomagania przemiescic
  13. turbobastard odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jak juz ktos to robil a zarniki podmienie bez wyjmowania lamp?
  14. turbobastard odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Uoooooo f*ck
  15. turbobastard odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jest gdzies opis jak sie wyjmuje te lampy?
  16. turbobastard odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    Heheh, no no mam nadzieje, jak podjechalem do mechanika to mnie pocieszyl ze nawet jakby o polowe ciszej chodzil to on by go nie kupil. Ale to taki mechanik co to nie wiedzial czy to bezposredni wtrysk czy nie
  17. turbobastard odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    Zobacz teraz
  18. turbobastard odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    prosze bardzo, luknijcie i sie wypowiedzcie co myslicie
  19. turbobastard odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    szkoda ze trzeba lampe roklejac zeby to zrobic...
  20. turbobastard odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    Ja dzisiaj swoja szklanke wymienilem dla swietego spokoju, wygladala tak jak widac. Obejrzalem ten filmik i juz sam nie wiem chyba troche moj brzmi jak i tamten albo tylko sobie wmawiam. Da sie jakos bez wiekszej grzebaniny zdiagnozowac ten lancuch i napinacz?
  21. turbobastard odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    To nie o tym Hamer wlasnie wspomnial?
  22. Co ty gadasz, a wedlug etki nie podchodza, mam C F H M i zaden z nich niby heh
  23. turbobastard odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    Acha, czyli standard, mozliwe ze to to aczkolwiek nie napewno, juz to przerabialem :/
  24. turbobastard odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    Ponoc w tych motorach sprzeglo daje rade do 300bhp, chociaz samym remapem to chyba wiecej niz 250-260 to sie nie wyciagnie. Mowisz HAMER ze za to klekotanie na luzie odpowiedzialny jest ten lancuch lub napinacz? Bo kurde na to wyglada ze mam ta przypadlosc.
  25. turbobastard odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    4.2l chiba cos kolo tego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.