Treść opublikowana przez turbobastard
-
Zalety i wady 2.0TFSI
Tylko jedno
-
Zalety i wady 2.0TFSI
Nie wiem do jakich obrotow mialem go rozpedzac i puszczac gaz zeby to sprawdzic ale tak robilem do 2000 i na jedynce czuc szarpniecie zaraz jak zacznie schodzic z obrotow a na dwojce nie... Buuu
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Szukalbym po stronie pasazera, w a6 zdarzylo mi sie wymienic to byl po stronie kierowcy, ach te inzyniery z audi
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Lepiej wyjmij bo z innym ci sie nie polaczy i beda problemy z komunikacja
-
Zalety i wady 2.0TFSI
Ok, sprawdze to po robocie, dzieki za wskazowke
-
Zalety i wady 2.0TFSI
Hmmm, ok, a te szarpania w czasie jazdy moglbys mi wyjasnic troche bardziej? Mi troche jakby szarpnie przy zmianie 1-2 lub 2-3 bieg ale mysle ze bardziej tu chodzi o dodanie gazu wczesniej niz w dieslu ktorym do niedawna jezdzilem. Tak podczas jazdy to raczej nie drga, jedyne co zauwazylem to wpada takie drgania/wibracje w okolicy 21tys obrotow ale to takie drgania o wysokiej czestotliwosci jak wibracja w telefonie
-
Zalety i wady 2.0TFSI
Ok, ok, standardowo przyczyn moze byc wiecej niz jedna poduchy wymienic napewno bedzie taniej, da sie jakos jedno lub drugie sprawdzic czy pozostaje metoda prob i bledow jedynie?
-
Zalety i wady 2.0TFSI
A czy wam, Panowie wchodzi w wibracje dosc zauwazalne na luzie ? Ze az cala buda wibruje?
-
Zalety i wady 2.0TFSI
Ofcoz Taki metaliczny tempy grzechot cos takiego? Mi sie czaaem wydaje ze cos takiego odbija sie echem na ulicy na zabudowanym
-
Zalety i wady 2.0TFSI
Dzieki Holek, piwko dla Ciebie Robimy remapa w takim razie koxik
-
B7 Crew
Acha, no ok ok. Myslalem ze inaczej tak jak podchodzisz do robienia czegokolwiek w aucie
-
B7 Crew
No wlasnie o ta prawa strone chodzi chyba zeby zbiornik z plynem wspomagania przemiescic
-
B7 Crew
Jak juz ktos to robil a zarniki podmienie bez wyjmowania lamp?
- B7 Crew
-
B7 Crew
Jest gdzies opis jak sie wyjmuje te lampy?
-
Zalety i wady 2.0TFSI
Heheh, no no mam nadzieje, jak podjechalem do mechanika to mnie pocieszyl ze nawet jakby o polowe ciszej chodzil to on by go nie kupil. Ale to taki mechanik co to nie wiedzial czy to bezposredni wtrysk czy nie
-
Zalety i wady 2.0TFSI
Zobacz teraz
-
Zalety i wady 2.0TFSI
prosze bardzo, luknijcie i sie wypowiedzcie co myslicie
-
B7 Crew
szkoda ze trzeba lampe roklejac zeby to zrobic...
-
Zalety i wady 2.0TFSI
Ja dzisiaj swoja szklanke wymienilem dla swietego spokoju, wygladala tak jak widac. Obejrzalem ten filmik i juz sam nie wiem chyba troche moj brzmi jak i tamten albo tylko sobie wmawiam. Da sie jakos bez wiekszej grzebaniny zdiagnozowac ten lancuch i napinacz?
-
Zalety i wady 2.0TFSI
To nie o tym Hamer wlasnie wspomnial?
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Co ty gadasz, a wedlug etki nie podchodza, mam C F H M i zaden z nich niby heh
-
Zalety i wady 2.0TFSI
Acha, czyli standard, mozliwe ze to to aczkolwiek nie napewno, juz to przerabialem :/
-
Zalety i wady 2.0TFSI
Ponoc w tych motorach sprzeglo daje rade do 300bhp, chociaz samym remapem to chyba wiecej niz 250-260 to sie nie wyciagnie. Mowisz HAMER ze za to klekotanie na luzie odpowiedzialny jest ten lancuch lub napinacz? Bo kurde na to wyglada ze mam ta przypadlosc.
-
Zalety i wady 2.0TFSI
4.2l chiba cos kolo tego