Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

turbobastard

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez turbobastard

  1. http://a4-klub.pl/warsztat-zrob-to-26/opcja-tv-in-rns-e-=-multimedia-odtwarzanie-filmow-tv-cyfrowa-carpc-234347/ chyba nie o to mu chodzilo, slo napisz na priva to cos Ci podrzuce
  2. No, to dobre rozwiazanie. Ile taki pioneerek ? Napewno gra lepiej niz rns, czyz nie?
  3. taa, funkcjonalnosc rnse pozostawia sobie wiele do zyczenia... poza tym az takiej kompatybilnosci z MF tez nie ma zeby sie tym kierowac, sam jestem w rozterce czy oryginalna jednostka czy jednak jakis pioneer tudziez chinskie wynalazki, porobili takie podobne z wyglada do rnsa i design oprogramowania podobny ale to jeszcze bardziej mnie np odpycha. Nie jestem pewien ale chyba niektore z tych chinskich tez wyswietlanie na fisie maja.
  4. tasiemki wyglądają na cale, ten układ trudny jest w wymianie? trzeba rozkładać napęd na części pierwsze czy wystarczy parę śrubek i odlutowanie tasiemek?
  5. chyba tak bo laser zaświeca na chwile z tego co pamiętam, rzucę oczydłem na te tasiemki ---------- Post dopisany at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany at 20:08 ---------- mikaszi masz jakis sposob na ten silniczek? odkrecilem te dwie srubki dalej z nim walcze
  6. jest to bardziej jak sygnał a nie pukniecie, a płyty nawet nie idzie włożyć bo napęd jest dead
  7. Witojcie! Pojawił się u mnie takowy problem z napędem w RNS-E, mianowicie po podłączeniu zasilania wydaje z siebie parę piknięć i poza tym brak jakichkolwiek oznak życia , sam RNS-E działa normalnie.
  8. Audi R8 - part numbers | Audi Forum zobacz tu, wedle tego rns-e byl tam od 2010 wiec cholera wie co to tam jest
  9. te w tych r8 maja z tylu takie samo ulozenie gniazd wiec ja bym strzelal ze to to samo, ale pewnosci nie mam
  10. A poza tym jedno jest dla RHD a drugie LHD
  11. wez sie mikasz przestan chwalic, pewnie zonie/dziewczynie tak czesto zdjec nie robisz jak tej audicy
  12. 360zl, na alledrogo są teraz za 499 wiec myślę ze moja cena jest b dobra, nie będę zdzierać z kolegów z forum przecież
  13. ja mam pare laserow jak ktos ma chec to sie dogadamy
  14. auto a4 b6 albo b7 nie pamiętam, cabrio zmienia tylko kodowanie języka i tyle nic innego
  15. taa, wystarczy, a gdzie możesz kupić to pojęcia nie mam, mi zona z pracy przyniosła wiec nie kupowałem
  16. Panowie, jest taka sprawa, dla mnie dziwna, VCDS (oryginalny z kablem oryginalnym H+Can) łączy się z modułem telefonu 77 ale nie chce zmienić kodowania innego jak język, o co chodzi?? Dane modulu: HW: 8T0862335E H42 SW: 8T0862335E 0650 Model name: UHV CAN FSE 256X ECE Model No. : BE 9352
  17. Bracia - musze przeczyścić laser bo nie czyta w ogóle mapy , pytanie czym i jak to najlepiej zrobić żeby czegoś nie uszkodzić ? bracie, ja czyszcze takim czyms jak isopropyl alcohol czyly izopropanol i daje rade.
  18. Marcisz12, a jaka plytka chcesz upgradowac soft? Moze sprobuj tak jak pisal Tom A4 uzyj ori plytki z zakresu 2006-2009 ? albo vim hack?
  19. wszedzie masz daleko z tego bostonu, przeprowadz sie do midlands daleko to ja mam wszedzie A Ty to juz wogole hahah
  20. wszedzie masz daleko z tego bostonu, przeprowadz sie do midlands
  21. oj bedzie mikasz z bolem serca auto sprzedawal albo jak sie niechcacy straci nagle na wartosci ( odpukuje w niemalowane oczywiscie ) Czemu nie wiercone te tarcze? Fotel jest git, siedzialem na recarosach kumpla w a6 tez polskora i powiem ze wole polskore niz pelna bo sie czlowiek tak nie slizga w tym siedzeniu i cialo w lecie nie przykleja do skory, dobry wybor.
  22. Nie mozna sie zawsze kierowac nawigacja, czasem trzeba znakami bo kiedys na molo wjedziesz...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.