Treść opublikowana przez turbobastard
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
podrzuc jaki bedzie kod skoro 4 znaki w tym kodzie sa takie same wiec moze to byc jakis szyfr. Ciekawe czy jest na forum Pewnie teraz to czyta i sie smieje
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
sporo tego wymaga, a na aukcji jest napisana ze masz miec vaga i moziwosc jego podlaczenia? chyba nie... No ale wiadomo gdzie jest haczyk.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
albo to jest taki myk psychologiczny, ze on Ci powie ze to działa tylko raz i ty juz tego nie będziesz nawet próbował nigdzie indziej hjehje:wink:
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
musi jakos przypisac soft pod rnsa inaczej nie widze jak to ma dzialac? to nie zdrapka w orange:grin:
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
tez sie nad tym zastanawialem, co to za myk... teoretycznie to niemozliwe...
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
dobrze kombinujesz mikaszi, gdzie to jest napewno, kwestia pogrzebania, swoja droga, skoro kupiles ledowego rns-a za 112f i jeszce narzekasz ze tylko pinu nie masz , daj spokoj, przeciez nawet jak zaplacisz temu polakowi te 45f to i tak zarobisz na niej sporo frajerskiej kasiory
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
chyba trzeba rozsunąć ręcznie te dwie kolumienki które na wejściu na płytę dają znak ze coś jest wkładane, czy coś jeszcze tam z tylu jakieś z tych raczek?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
nie wiem czy takie istnieja wogole
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
heheh, śrubek nie rozpuściła na szczęście, taka mi się trójca trafiła ze śrubokręty na nich pękają, będzie wiercenie na to wygląda
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
black and decker, cynę topi
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
ciekawy pomysł, mam lutownice, można sprawdzić, jak długo taka nagrzana lutownica przytrzymać mniej więcej?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
wiem, co się może stać wiec nie kręcę na sile, wydawało mi się ze mam dobre śrubokręty ale w sumie warto spróbować innych, ponoć jakieś PHo są dobre, i najpierw warto dokręcić je odrobinę żeby ten klej czy co to tam jest puścił ale mi w żadną stronę nie idzie.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
w takim razie będę się musiał później do ciebie bujnąć po nie
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
pany, macie jakiś dobry sposób na te cholerne 3 śrubki szuflady ekranu co go trzymają? Nie idzie tego cholerstwa odkręcić!
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
mi się na 8 nie łączył z canami, to w takim razie nie wiem, tam przy instalacji 11.11 wybiera się dwa typy sterowników, specjalne i zwykle, może popróbuj z tymi opcjami
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
jaki windows?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
zwykłe mmi a co do anten na stole to niewiem czy to nima związku z canami:wink: raczej nie, mi lapia tak do 4 satelit dzisiaj na stole, ale wciaz mimo tych 3-4 satelit nie pokazuje mi na mapie aktualnej lokalizacji, dlaczego? wciaz za malo satelit?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Barrowiec, robi mi na stole downgrade na twojej za 1 razem takze mozesz wpadac ze swoim ledem
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Wiesz co, spróbuj zrobić to na nieodpalonym aucie, przekręć kluczyk żeby uruchomić rnse ale nie odpalaj, gdzieś wygrzebałem instrukcje upgrade'u i tam jest tak napisane wiec warto spróbować na chłopski rozum może to i być jakieś zabezpieczenie od wstrząsów żeby płytka nie przeskoczyła w trakcie zmiany oprogramowania bo wiadomo ze jak odpalony to możesz jechać i wtedy łatwiej o wstrząsy.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
no tak, Bartku, skoro tak to warto spróbować rzeczywiście. Ja będę musiał od ciebie nagrywarkę pożyczyć płyty już kupiłem, ona jest zewnętrzna jakaś pod usb czy nie?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Chodzi Ci o vcds tak? Nie wiem jak on moze wymagac plytki skoro nie ma wgladu do tego co siedzi w rnsie?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
wszystkie po wymuszeniu downgradu powinien przyjmowac
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
ja tak mialem na zle wypalonej plytce,
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
mowilem ze zadna filozofia zapomnialem tylko zeby podpiac prad kabelkowi
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
o laptopa sie nie boj, do navi podpinasz kline tam gdzie masz kline wyjscie, sa chyba dwa, to nie problem na naklejce masz opisane i poszli konie po betonie.