Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

turbobastard

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez turbobastard

  1. Witam panowie, jest sprawa, mam auto po remapie silnika, pare dni temu chca ruszyc ostrzej na swiatlach podnioslem obroty do okolo 4tys i czulem slizgajace sie sprzeglo a potem znajomy niestety smrod Pytanie jakiego sprzegla teraz szukac, czy standardowy LUK czy SACHS podola wiekszemu momentowi obrotowemu czy musze raczej szukac czegos mocniejszego?
  2. Roznicy raczej nie zauwazysz
  3. turbobastard odpowiedział(a) na ekonom temat w 2.0T
    B7 2004?
  4. turbobastard odpowiedział(a) na ekonom temat w 2.0T
    Musze jeszcze raz rzucic tam okiem w takim razie, przegladalem ten ich katalog to niewiele bylo a jak wpisalem w wyszukiwarce "poduszki silnika" to pokazalo pare sztuk i to do bmw
  5. Moze wlasnie tak byc, czy mozna to sprawdzic to nie wiem, chyba nie za bardzo
  6. turbobastard odpowiedział(a) na ekonom temat w 2.0T
    Na tym getem jest straszna bida, przeguby? jak one sie maja do wibracji?
  7. Te Twoje 300 to jakas kombinowana bo ostatnia to 0220
  8. turbobastard odpowiedział(a) na ekonom temat w 2.0T
    Ok, daj znac, szkoda ze te cholerne poduszki sa takie drogie bo juz bym je wymienil w ciemno ale nie chce na chybil trafil wywalac szmalu. Poza tym mam jakies gruchoczace stuki przy gwaltowniejszym skrecie w prawo i podejrzewaja maglownice :/
  9. koledzy a nie wiecie moze co sie dzieje z wyzej wymieniona zmieniareczka jesli nie mozna zaladowac ani wyladowac z niej plyt tylko mrugaja te lampki i nie reaguje na przyciski?
  10. turbobastard odpowiedział(a) na ekonom temat w 2.0T
    Ja mam wymienione wszystko to samo co Ekonom oprocz turbo i dwumasa i tez mam odczuwalne drgania, przebieg jakies 50k km mniej. Najbardziej te drgania widac na galce od zmiany biegow, probowalem to nagrywac ale nie da sie za bardzo uchwycic tego telefonem, nie wiem za malo klatek czy cos.
  11. Ja dalej nie czaje, ja tam w tej przejsciowce nie mialem zadnych wolnych kabli, daj jakies fotki
  12. A skąd te luźne przewody Ci się wzięły?
  13. Ok, chociaż kwestia jest bardziej w tym jak to jest z nowszymi.
  14. No wlasnie, sprzeczne są, ja zawsze montowałem high a mam klienta który mnie pyta o low i już też nie wiem co mam mu powiedzieć co do funkcjonalności.
  15. Panowie to wkońcu te Low moduly przegladaja ksiazke na fisie czy nie?
  16. A sprawdz, tak z ciekawosci
  17. easymoon, zegary zakodowales? jakie masz kodowanie blutka?
  18. Koduje sie modul wiec jesli nie kupisz zakodowanrgo identycznie to bedziesz musial to zrobic. Q bedzie smigac jak ta lala
  19. Najpopularniejszych napewno
  20. Nooo, trzeba by bylo
  21. Kabel z mic leciec moze i pod podloge jesli bt bylo fabrycznie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.