Treść opublikowana przez LORD DIABLO
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Cześć proszę o wycenę sprzęgła do a4 b6 1,9 AVF i czy jest duża różnica cenowa tym od BRD
-
Jaki olej do skrzyni biegów w Audi?
Do skrzyni hcf jaki ma byc odpowiedni ravenol? RAVENOL TGO SAE 75W-90 : RAVENOL VSG SAE 75W-90 : RAVENOL TSG SAE 75W-90
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Oraz tego rowniez WVWZZZ9NZ5D013262
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Proszę o rozkodowanie. WAUZZZ8E74A247790
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam potrzebuje osuszacz dławik i zestaw oringów do a4 b6 1,9 WAUZZZ8E74A247790
-
szkoda parkingowa
Hak64 moge wyslac Ci ich wycene. Moze doradził byś jak to dobrze rozegrać
-
szkoda parkingowa
Witam miałem taka przygodę na parkingu. Był już rzeczoznawca Dostałem wycenę z Oc sprawcy na 2 591.51 bez vat a z vat 3 028.17 .I teraz pytanie czy da się jeszcze coś wyciagnać czy nie ma sensu się odwoływać?
-
[TDI PD] Czy pompowtryskiwacze mam do wymiany ? Porady...
Auto było sprowadzone z Niemiec. Nie było żadnych problemów korekty były na 0 stało się to nagle podczas jazdy.
-
[TDI PD] Czy pompowtryskiwacze mam do wymiany ? Porady...
-
[TDI PD] Czy pompowtryskiwacze mam do wymiany ? Porady...
Witam Panowie mam taki problem dziś po powrocie do domu autem zaczeło bujac, silnik sie telepie po podpięciu kompa wyszło ze ostatni wtryskiwacz nie domaga.Jest możliwe ze cos nie łaczy czy do wymiany|?
-
Oleje Motul od dzika :) , Specjalna oferta Klubowa. Specific 5W40 5L+ filtr oleju 145zł :)
witam jest jakis kod rabatowy powyzej 500pln
-
przewody paliwa
witam wie ktoś jak nazywaja sie te czarne przewody przy pompie i do czego sluza? http://www.fotosik.pl/zdjecie/662ee8efd1b095df
-
Giełda Dolnośląska
witam sprzedam felgi 15'' wraz z oponami zimowymi https://www.olx.pl/oferta/opony-z-felgami-audi-CID5-IDcwjtF.html
-
Montaż tempomatu A4 B5
ok sprawdze ale wydaje mi sie ze podlaczalem wszystko a dlaczego nie moge aktywowac go ni wyskakuje komunikat ze zostal aktywowanyNie koniecznie musi ci wyskoczyć komunikat sprawdź w blokach pomiarowych czy aby napewno wszystkie parametry dla czujników i przelacznikow są ok By HTC Desire 820 Tu masz opis wyłączony tempomat AUS - 000000 wyłączony tempomat z "vor dem Einrastpunkt" - 000010 włączony tempomat - pozycja EIN - 000011 pozycja AUFN - 001011 wciśnięty FIX - 000111 wciśnięty hamulec - 010011 wciśnięte sprzęgło - 100011 By HTC Desire 820 ok wszystko dziala dzieki panowie za pomoc
-
Montaż tempomatu A4 B5
sprawdze ale wydaje mi sie ze podlaczalem wszystko a dlaczego nie moge aktywowac go ni wyskakuje komunikat ze zostal aktywowany
-
Montaż tempomatu A4 B5
Tak nie dziala w czasie jazdy. Zreszta nie moge aktywowac go vagiem.Manetke podlaczylem bo wycieraczki by nie dzialaly a dzialaja
-
Montaż tempomatu A4 B5
Panowie dzis zakladalem tempomat i cos poszlo nie tak nie moge aktywowac go vagiem .Manetka dziala bo pokazuje wartosci sie zmieniaja po nacisnieciu przyciskow pozatym nie dzialaja mi przyciski od fisa i reset spalanie itp wycieraczki dzialaja.Ktos wie co jest nie tak?
-
Głębokie rysy szyby boczne
jesli to glebokie rysy to tlenek ceru nie pomoze lepiej kup sobie taka szybe boczna uzywana nie sa takie drogie
-
Giełda Dolnośląska
Mam do sprzedania felgi 15'' wraz oponami zimowymi pirelli do oddania za 500pln http://olx.pl/oferta/opony-z-felgami-audi-CID5-IDcwjtF.html#bbd207821a
-
Pranie aut Wrocław
Fotele wyprane efekt super polecam wszystkim szybko i tanio
-
znalezione tarcze przod czy tył
zdjecie daj jakies tych tarcz
-
Jaki olej w napędach i skrzyni biegów Audi A4 B6?
wiesz moze jaki torx odkreca ten korek wlewowy
-
matowy lakier
Witam pany mam problem z lakierem w dwoch miejscach stracil polysk stal sie matowy i teraz pytanie czy dam rade sam to ogarnac jakie srodki kupic jak sie za to zabrac? czy taniej i lepiej dac to do polerki lakiernikowi.Oto fotki http://ifotos.pl/zobacz/201506010_wsxparp.jpg http://ifotos.pl/zobacz/201506010_wsxpara.jpg http://s2.ifotos.pl/mini/201506010_wsxpaqw.jpg http://s10.ifotos.pl/mini/201506010_wsxpqpw.jpg
-
A4 b6 AVF 130 by Patrox
Siemka ile dales za to cudo?
-
Szumy w kabinie powyże 100km/h
Witam pany dzis chcialem cos pokombinowac z tymi uszczelkami chyba jako pierwszy według tego opisu.Wiec tak kupilem w castoramie wezyk silikonowy i tu mój bład 8mm na oko bylem pewny ze bedzie ok lepszy byl by 6 mm. Po wyciagnieciu uszczelki postanowilem ja lekko przyciac na dole pod listwa maskujaca i tu moim oczom ukazało sie ze w uszczelce jest gumowa przegroda oddzielajaca tak jakby sa 2 otwory nie wiem czy ktos wie o co mi dokladnie chodzi.Probowalem wepchac ten wezyk psikajac silikonem ale ciezko to szlo i dalem sobie spokoj zreszta chyba drzwi ciezko by sie zamykaly nawet gdyby mi sie udalo.Wiec wezyk 6 mm lub 4mm bedzie raczej dobry 8mm jest za gruby gdy bede mial jeszcze czas to pokombinuje z tym mniejszym.